Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

gereksiz kullanıcısının paylaşımları

1. gereksiz

İtiraf Köşesi

benim izam yeterince iyi :D harika olduğumdan işte tam beni anlatıyor B)
  2. light novel lerini indirebileceğim bir site istiyorum ama bu anakarakterin dediklerini anlamak için ingilizcem yetermi acaba :D adam çok ağır konuşuyor en sevdiğim 2. anime karekteridir :D
  3. gereksiz

İtiraf Köşesi

yok yollamasın ben yollarım kendime sevgilerimi :D çok sevgi dolu bir insanın sonuçta B) çünkü ben harikayım B)
  4. gereksiz

İtiraf Köşesi

wouw itraf ediyorum bu köşeye yazmıyalı baya oldu o ha seher eren den sevgiler le kısmı ne o imzandaki :D valla benden de sevgilerle olabilir :D
  5. haftaya beklediğim 2 animenin final bölümleri var :D tmm ya bir hafta daha sıkılmıcam iyidir yine :D

6. Tmm ya visual novel lerede başladım fate ile tmm beyler ben bir kaç 2d kız tavlayıp geliyorum :D

1. Kaxell

Kaxell

V.Novel candır. Gecen onericektim de hesaba giremedik bir turlu. Benim bitirdigim sunlar var:

Kawata Shojuo

Maji de Watashi ni Koi Shinasai.

Bitirmek derken butun karakterleri 'conquer' etmek oluyo :)

2. gereksiz

gereksiz

ya ben şimdi fate ye başladım ama ciden oyunmu ya bir arkadaş önerdi sanki sadece romanmış gibi duruyor hiç seçenek gelmedi daha bana :D sen bana özel msj la atsana senin dediklerini ingilizce nerden indirebileceğimi ?

7. merhaba gençler ve genç kalanlar ben Visual novel işine el atmaya kararverdim ama her hangi bir şekilde bulmakta sıkıntı çekiyorum yani hangisi güzeldir yada nasıl arıyacağım konusunda sıkıntılarım var tembellikte diye bilirsiniz bana önere bilicek ve ingilizce olarak nasıl indireceğimi anlatan lara büyük minetar olurum şu otaku kardeşinize bir el atın ( el atın derken mecazi -.- )

8. yahu baya anime izledim genelde izlediğim türler bitti :D baya izledim ya hemde baya :D anime önericek var mı izmedeğim br tane yani güzel olsun bir de dramayı pek sevmem bu arada :D

1. Herç

Herç

Sana bu forumda anime önerebilicek kisi fazla çıkmaz gibi : ) Sen en iyisi alfabetik sıralamaya göre başla izlemeye :)

2. Kaxell

Kaxell

Aklıma nedense ecchi geldi abi :) Maji de watashi ni koi shinasai.

3. Lacky

Lacky

tüh be dramayı sevmiyorum demeseydin sana ano hanayı ve clannad sezonlarını önerecektim.gerçi sevseydin bunları kesin izlemiş olurdun.:)

9. bir anime fırumundayız değilmi bazen farkedemiyorum bazıılaarı yok ödevim var tehhe :P yok eski sevgilim şöyle yok böyle yani eskiden de bunlar vardıda onlar komiklik amaçlı arada sırada olan şeylerdi siitenin adını türkfacebook tv diye değiştire biliriz artık ne güzel :D keşke ilk katıldığımki gibi kalsaydı ...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Herç

Herç

Bence cok abartmıssınız bunu sonucta bu bölüm forumdan bağımsız formun asıl amacını engellemedikten sonra neden sorun olsun ki ?

3. MSempai

MSempai

.D laflara bak laflara balık efendiii

4. MSempai

MSempai

Dh de modum şimdi kendimi ifşa etmiyim öylesine yazıyoruz hoş ciddiye neden alıyorsun anlamış değilim anime manga sitesi diye her yerimiz anime manga mı olacak ? adamlar kocaman yazmıs ne düşünüyorsun diye demi demekki istediğimizi yazabiliriz...

10. beyler adventrue time ın bütün bölümlerini bulabileceğim bir yer bilen varmı ?

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

cartoon network :D

11. beyler adventrue time ın bütün bölümlerini bulabileceğim bir yer bilen varmı ?7

12. yanlız şimdi geçen anketi hatırladım kazananlar aylarca imzalarında gezdirdi o ödülleri mesela ezgi mesela seher :D
  13. forumun en şamatacısı tabikide ben :D herşeyin arka planında parmağım var :ph34r:
  14. uyuyun gençler iyi gelir :D

15. ben yanlış hatırlamıyorsam bir oyun vardı nruto ichigo luffy ve sonrada gintokinin katıldığı bir oyun vardı o oyunun ismini bilen bana msj atabilirmi ?

16. ben yanlış hatırlamıyorsam bir oyun vardı nruto ichigo luffy ve sonrada gintokinin katıldığı bir oyun vardı o oyunun ismini bilen bana msj atabilirmi ?

17. emel önerdiğin animeyi bitirdim ve hoşumada gitti :D valla bende şaşırdım ilk ama hoşuma gitti bazen gıcık olsamda ana karakterlere sonuna kadar izledim good job admin

1. Amygirl

Amygirl

:D Devam bro ;) Kimi ni Todoke ye geç direk o zaman :D birbirine açılamayan kasıntı dolu orası :D

18. forum çok değişmiş ya la ne zamandır girip bişiler yazmıyodum ama neyse ben yeni leptopuma gidiyim :D

19. atack on t,tan 53. bölüm ne zaman çevrilecekki acaba ?

1. fuyu

fuyu

buradan okuyabilirsin :) acelemanga.tk/oku/attack-on-titan/53/

20. gereksiz

Kagerou Project Anime Oluyor!

geç miş konuyu hortlatmak gibi olabilir ama bu animenin ne zaman çıkacağını kesin olarak söyliyebilecek varsa özel msj atabilirmi ?
  21. http://www.moddingtr.com/yamalar/mount-and-blade-warband-shogun-mod/ sitesindeki mod u indirmek istiyorum ama indirme linki açılmıyor nasıl açarım bu mod u nasıl indiririm
    1. LeornKayn

LeornKayn

Sanırım şu linkden edenebileceğin bir mod...http://www.mediafire.com/download/5r596cwnn1n7ine/Shogun_-_Sengoku_Jidai_patch_1.rar

22. https://disk.yandex.com.tr/public/?hash=9HDTRQZieR3xb2hIAUTIywfpzpMvfVrZPw3/U21JdWo%3D bu linkte 100 dakkalık bir video mevcud yani bu seri filmmi yoksa böle uzun bölümlerden mi oluşacak yoksa sadece ilk bölümü mü böyle biri bana bunu özel msj la açıklaya bilirse çok memnun olurum saygılar
  23. gereksiz

Naruto amv (teliften bıktım artık bu sonuncusu)

ya kimsenin bulmamasına uğraşıyosanız başta you tube koyma o zaman hiç kims bulamaz
  24. Code Geass : Boukoku no Akito 1. bölümü izledim valla tadı damağımda kaldı 4 bölümmüş ama diğer bölümlerini bulamadım neden çevrilmediki acaba ? biri cevap versin

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ikincisine yakında çıkarda diğerleri yıllar alacak herhalde öyle gözüküyor, çünkü sözde ikincininde çıkması gerekiyordu bu aralar

2. gereksiz

gereksiz

yok bn çıktı diye duydum ama film olarak çıkmış DVD si flan yokmuş internete düşmemiş daha da 50 dakkalık bir video için yıllar ca beklemek ooouuuw acı

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.