Jump to content

DenizJS

Üyeler
  • İçerik sayısı

148
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

DenizJS kullanıcısının son zaferi 10 Ekim 2014

DenizJS en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

DenizJS hakkında

• Doğum günü 9 Mart

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Okumak,Okumak,Okumak

Son profil ziyaretçileri

1104 profil görütülenme

DenizJS üyemizin başarıları

1. DenizJS

Bul Getir!

Bu fanartı çok severim. Sevmen umuduyla buraya bırakıyorum. :D Bana oradan bir güzel bir Aizen fotosu getirin. :D
  2. Ben de her zaman izlerim. Neden izlediğimi ben de bilmiyorum. Sadece herhangi bir sahnesini kaçırmak istemem. Böyle düşündüğüm için genelde doldurmaları da izlerim. Olmadı seriyi bitirir sonra geri döner izlerim. :D
  3. DenizJS

Bul Getir!

Başka bilmiyorum :D Roronoa Zoro En sevdiğin fotosunu getir. Bu foto benim en sevdiklerimdendir. :D Git bana ana karakteri dövemeyen ana kız karakter getir. :D
  4. DenizJS

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

Tek kelimeyle harika. Sesin çok hoşuma gitti. Anohana ve Ao Haru Ride coverları en çok beğendiklerim oldu. İleriki cover çalışmalarında şimdiden kolay gelsin. Dört gözle bekliyorum. :D
  5. Fullmetal Alchemist'e bir türlü başlayamadım gitti. Her seferinde şimdi izleyeceğim diyorum ama her zaman askıya alıyorum. İzleyemiyorsam okurum dedim ve mangayı indirdim. Bu seferde onu askıya almaya başladım. Galiba bu seriye karşı bir bir antipatim var. :D
  6. DenizJS

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Akame Ga Kiru!: Gider şu Tatsumiyi Night Raidle karşılaşmadan önce öldürürdüm. Adam uğursuzluk gibi yapıştı takıma. Takıma girdiği gibi ölümler başladı. Öldürürüm ki en azından takım kurtulsun. Hem sinir de oluyorum. :kill-crazy-rabbit-emoticon:
  7. DenizJS

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Samurai Champloo:9-10-11-12-13 Çok güzel gidiyor. Keşke daha önce izlemeye başlasaymışım. :D
  8. Light Novel okumayı çok severim. Bu seriyi görmemiştim. Hemen okumam lazım. Çevirdiğin için teşekkürler. :D
  9. DenizJS

Kısa Hikaye

Eğer bir site açarsan ya da bu forumda hikaye yeri açarsan ben okurum. Yazmaya devam edersen şimdiden kolay gelsin. :D
  10. DenizJS

Kısa Hikaye

Çok hoşuma gitti. Böyle hikayeler yazmaya devam etmeni tavsiye ederim. Uzun hikaye yazmayı düşünüyor musun? İnternet üzerinden hikaye yazarsan güzel olabilir. :D
  11. DenizJS

İchigo Ne İş :)

SPOİLER: Şu an da Yhwach ile İchigo bir değil. Bence Yhwach yenilirse Bleach biter. Yhwach ruh kralını yendi. Üstüne bir de onu özümsedi. Şu an gücünün sınırı yok. Olur da saçma bir şekilde yenilirse benim gözümde Bleach biter. Seriyi de çok uzattı. Çok yavaş ilerliyor. Buna rağmen güzel bir final olmazsa Bleach serisine yazık olacak.
  12. DenizJS

Favori yiyecek kombolarınız.

Sarelle + Muz + Elma + Çilek Sarelle + Çay + Çubuk Kraker Saralle + Patates Kızartması Sarelle + Her Şey :D
  13. Avatar:10 İmza:10 Nedendir bilmiyorum ama resimler çok hoşuma gitti. :D
  14. DenizJS

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Ben de bekliyorum. Çıkarsa çok süper olur. Ama çıkartmazlar ya kaliteli serileri görmezden geliyorlar. :hate-onion-head-emoticon: Ben de Hirunaka No Ryuuseiyi indirdim. Bugün bitircem o yüzden 39-78 diyelim. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.