Jump to content

Miyukizen

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Miyukizen hakkında

• Doğum günü 14 Aralık

Profil Bilgileri

Miyukizen üyemizin başarıları

1. Miyukizen

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Animelerde genellikle psikopat, cool tavırlı ( :D ) karakterleri sevdiğim için yapmacık gereksiz bulduğum hiçbir karakteri sevmem. Bir bakalım; İno (Naruto) Yuuki ( Vampire Knight. Zero'yu seçmeliydi. :D ) Kaname (Vampire Knight :angry: ) Light :D Yukiteru (Mirai Nikki) Pek izlediğim yok ama bir de Bleach'ten Orihime. :D Saske'yi sevin. :angry:
  2. Ahaha çok iyiymiş 100 erkek arkadaş ha? :D İsmi biraz korkutucu gibi *-*
  3. Miyukizen

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime izlediğimin bilincinde olarak Vampire Knight. Ama hiç bilmeden kesinlikle Pokemon'du :D :D
  4. Miyukizen

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Uchiha Sasuke (Naruto) Uzumaki Naruto (Naruto :blink: ) Hatake Kakashi (Naruto Usui Takumi (Kaichou Wa Maid-Sama) Kuronuma Sawako ( Kimi ni Todoke) Asuna [soyad :mellow: ] (Sword Art Online) Kirigiya Suguha (Sword Art Online) Zero Kiryuu (Vampire Knight :wub:) Ittoki Otoya (Uta No Prince-sama) Ve son olarak sesine tipine taptığım: Lawliet (Death Note)
  5. Aslında pek bitirdiğim anime yok ama Shounen, Shoujo, Vampir, Psikoloji, Dedetif dalında izlemesem de her anime favorim olabilir. :D -Naruto -Kimi ni Todoke -Vampire Knight 1/2 -Mirai Nikki , Another -Death Note :wub:
  6. Sasuke-(Kesinlikle) Ben Asuna - Kirito Lawliet-Light :wub:
  7. Miyukizen

2013 Kış Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Sawanna Game için meraklardayım şuan SAO gibi birşey mi acaba? 2013'ten tek beklediğim bu anime herhalde. :mellow:
  8. Miyukizen

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

NANA 1-6 ^_^
  9. Miyukizen

Anime Avatarlar

Lavi çok iyiymiş. Paylaşım için teşekkürler :)
  10. Miyukizen

Manga Üniversitesi Açılıyor

Bir an Türkiye'de olduğunu sandım ._. Devamını okuyunca üzüldüm tabii. Türkiye'de olsaydı ilk tercihim bu üniversite olabilirdi. ^_^
  11. Miyukizen

Hyuuga Hinata FC

Ekle beni de lütfen. Forver NaruHina :wub:
  12. Miyukizen

Mirai Nikki FC

Uuuu ekle beni de lütfeen :D
  13. Miyukizen

Death Note Kuralları

" 26-Yazılan kişinin adı 4 defa yanlış yazılırsa defter o kişiyi öldürmez. " Light kendi ismini yazsaydı kendi yaşam hakkını sonuna kadar doldururdu. :D
  14. Miyukizen

Türk Kanallarında Yayınlanan Animeler

Eskiye dönmeyi seven varsa bir nostalji yaşıyim diyen varsa Animez'e bakın derim. Naruto 2.Sezon , Bleach sanırım hala 1.Sezonda.D.Gray Man ve Full Metal Alchemist var. Yeni anime Ghost In The Shell. Zaten ben Naruto'ya da o kanal sayesinde başlamıştım :wub: :D
  15. Ben anime karakterleri çizip okula götürüyorum gösteriyorum falan. "Çizgi filmlerin çok iyi." gibi gibi şeyler söylüyorlar. Allahtan şimdi alıştılar. Çizdiklerime aşık olanlar bile var. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.