Jump to content

YuXu

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

YuXu kullanıcısının son zaferi 9 Aralık 2012

YuXu en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

YuXu hakkında

• Doğum günü 04/11/1990

Profil Bilgileri

YuXu üyemizin başarıları

1. bi sürü söylemek istediğim karakter söylenmiş zaten :) Ama göremediğim ve eklemek istediğim karakter Ume-chan
  2. YuXu

Şirinler 2 Filminden Yeni Klip: ''Ohh La La''

bu da klibi :)
  3. YuXu

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

hajime no ippo....
  4. Sen bu işi biliyorsun arkadaş :)
  5. YuXu

Birkaç çizik

kıskandım :) hepsi birbirinden güzel olmuş. İstediğin gibi değişiklik yapıp aynısını çıkarabilmek değişikliği geçtim. Herhangi yeni bişey eklemek bile büyük bi çaba gerektiriyor. Yetenek... Tebrikler
  6. YuXu

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

"Hajime No İppo" mangasının çevirisini yapmayı düşünür müsünüz? Çok aradım ama Türkçe mangasını bulamadım... Eğer çevirirseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar
  7. YuXu

Kuroko no Basuke 2. Sezon Videosu

Sabırsızlıkla beklediğim bir seri. Umarım bir gecikme yaşanmadan gelir. Yalnız video açılmıyor. :)
  8. YuXu

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

En nefret ettiğim yönü... Çoğunun yarım kalması... :angry:
  9. Bulmacalardaki "Japon çizgi filmi" sorusuna ne cevap veriyorsunuz? :) Bence bunu artık tartışmamak gerek. Karşıdakinin ne düşündüğü önemli değil.... Bende sorana çizgifilm izliyorum diyorum. Bunu pek kafaya takmaya gerek yok. Ne kadar konuşursan konuş, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır. Bu sebeble ben ona bu anime desem japonyadaki yaş aralığı şudur budur desem. Yine baştaki düşüncesi değişmeyecek. O yüzden hiç uğraşmaya gerek yok ^_^
  10. YuXu

2012 En iyi İlk 10 Anime

Code:Breaker da bu listede olmalıydı diye düşünüyorum
  11. YuXu

anime lakabınız

Çılgın Ninja :D
  12. YuXu

anime lakabınız

ş ve ç harfiyle başlayanlar nolcak :P
  13. YuXu

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Animelerdeki veya filmlerdeki romantizm genelde gerçek dışı oluyor. Ve her insan sevginin, ilginin ve romantizm'in hayalini kuruyor. Bunları istemiyorum diyen biri zaten yalan söylüyordur. İnsanların ulaşamadığı fakat hayalini kurduğu şeyler de hoşlarına gidiyor. Ve izlerken dalıp gidiyoruz. Keşke böyle olsa.... gibisinden
  14. YuXu

Bıyık FC

çok tatlı :)
  15. YuXu

Bıyık FC

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.