Jump to content

champy55

Üyeler
  • İçerik sayısı

80
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

champy55 kullanıcısının son zaferi 30 Ocak 2013

champy55 en beğenilen içeriğe sahiptir

5 Takipçi

champy55 hakkında

• Doğum günü 06/28/1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1212 profil görütülenme

champy55 üyemizin başarıları

1. champy55

2013 Sonbahar Sezonunda Yayınlanacak Animeler

frezzing diyolar infinite stratos diyorlar inşallah çakma değildir geçen sefer bayağı hayal kırıklığına uğramıştım :D ayrıca kissxsis le maken-ki yede ova geliyormuş :D
  2. champy55

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

dostum eğer senin doğduğun sene pokemon başladıysa sen koca adam olmuyorsun yanlız şuanda :D
  3. teşekkürler arkadaşlar malesef derslerden dolayı pek uğrayamadım son birkaç aydır foruma seneye mezuniyet var inşallah derslere asılmak lazım biraz doğum günümü kutlayan bütün arakdaşlarıma teşekkür ediyorum özellikle @Amygirl birtanesin sen :D
  4. fiber-san doğum günün kutlu olsun kardeşim herşey gönlünce olur inşallah
  5. Bazı arkadaşlarımızın forumumuzda mevcut olan IDM leri kurarken sıkıntı çektiklerini gördüm.Elimde bulunan setupta crack,serial vs. girilmesi gerekmez arkadaşlar.Şimdi kurulumu nasıl yapacağınızı size kısaca anlatayım. -Setup dosyamız rarlı bir şekilde sadece çıkarıp çift tıklamanız yeterli sonra kendisi otomatik olarak kurulacaktır. -Kurulum bitince masaüstüne veya başlata kısayol gelmezse Bilgisayarım-C-Program Files-internet Download Manager klasöründeki IDMan simgesini çalıştırın ve ona sağ tıklayıp masaüstüne kısayol oluştur diyin.(not:windows 7 64bit kullanan arkadaşlarda program files (x86) klasörüne kurulum yapar kısayolu ordan alırsınız) -Uyarı program kurulduktan ve kullanmaya başladıktan sonra size güncelleştirmeler için soru yöneltecektir kesinlikle güncelleştirmiyorsunuz arkadaşlar yoksa programımız yakalanıyor. http://www.mediafire.com/?atlojb4ppc64xp5 ayrıca programımızı hazırlıyan katılımsız.com ekibini teşekkür ederiz gönüllü olarak bu işi yapıyorlar onların ismini vermeden dosyalarını paylaşmak ayıp olur cidden :D -Başka program vs. upload isteğiniz olursa herşekilde yarıdmcı olabilrim.
  6. champy55

İtiraf Köşesi

günümüz dünyasında böyle insanların kaldığını bilmek insana iyi hissettiriyor :D
  7. ingilizce altyazısı var kardeşim öyle izleyeceğim diyorsanız link bile vermişler altında ENglishSub yazmış adam biraz dikkatli bakın onun altında yazan RAW da altayazısız orjinal japonca japoncası olan arkadaş açta izle :D haha güldürdün beni gece gece japonca olsa izliyecekmiş kardeşim gülmekten yazamadım :D
  8. champy55

Rütbe Güncellemesi

yeni sistem geldikten sonra bir anda 7. sayfadan 5. sayfaya zıpladım yorumbazlarda yanlız bu puanı görebileceğimiz biryer olsaydı iyi olurdu cidden
  9. champy55

Highschool of the Dead’e Devam

FMA in helvasını yiyeli çok oldu dostum
  10. champy55

Highschool of the Dead’e Devam

-Busijima Saeko -Atın beni denizlere (Sabit Kanca Versiyon) Heycanla bekliyorum...
  11. champy55

Rütbe Derecelendirme

200 iletiyi geçince level 2 oluyordu öyle biliyorum :D ya pek takılımıyorum bunlara ama Sitedeki rütbe muhabbeti cidden canımı sıkmıştı ilkten arkadaş 100 civarı seri izlemişim yanımda yeni üye yazıyor insanın canını sıkıyor otomatikmen buda :D
  12. champy55

Rütbe Derecelendirme

teşekkürler :D ... amin cümlemizden :D
  13. champy55

Rütbe Derecelendirme

http://www.turkanime...ty-Soul-2-Bolum bu arkadaş tek başına bu seriyi en çok yorumlananlara soktu :D ayrıca videolar bile yok dikkat ettiyseniz video olsa içim yanmıyacak :D Bu arakadaş düzenli üye oldu ve banlanmadı :D Profilime "Etrafta çok çoluk çocuk var" yazınca eleştiri alıyorum birde :D http://www.turkanime...ullanici/huskar aha buda uşağın profili sadece naruto bleach one piece izlemiş :D @dr_darkangel böyle tipleri kastediyorsun heralde :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.