Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    quincy reacted to Estable for bir durum güncellemesi, İnsan buraya girince yaşlandığını hissediyor   
    İnsan buraya girince yaşlandığını hissediyor
  2. Beğen
    quincy got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden   
    Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden sağ çıkmış bir quincy idim. onore oldum
  3. Harika
    quincy got a reaction from Amygirl for bir durum güncellemesi, Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden   
    Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden sağ çıkmış bir quincy idim. onore oldum
  4. Karmaşık
    quincy reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Zannediyorum forum sitesinin tasarımı ilerleyen zamanda değişecek. Arada bir boşluk v   
    Zannediyorum forum sitesinin tasarımı ilerleyen zamanda değişecek. Arada bir boşluk var şimdiden araya bir şey mi konulacak.
  5. Harika
    quincy reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, birde eskort reklamı var :D   
    birde eskort reklamı var :D
  6. Beğen
    quincy got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Günlerden Bleach   
    Günlerden Bleach 
  7. Beğen
    quincy got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmed   
    anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmediği için mangaya dahil edemediği sahneleri animeye eklemek için anime yapımına  dahil olacakmış 

8. Beğen
    quincy got a reaction from Estable for bir durum güncellemesi, anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmed   
    anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmediği için mangaya dahil edemediği sahneleri animeye eklemek için anime yapımına  dahil olacakmış 

9. Beğen
    quincy got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, anime expo'dan yeni bleach trailer'ı geldi. kubo sensei ayrıca yeterli zaman verilmed   

10. Beğen
    quincy got a reaction from sadece okan for bir durum güncellemesi, yaşıyor musun   
    yaşıyor musun
  11. Beğen
    quincy reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Bilmeyen ne bilsin bizi Bilenlere selam olsun   
    Bilmeyen ne bilsin bizi
    Bilenlere selam olsun
  12. Beğen
    quincy reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bleach hayranları hadi yine iyisiniz :)) yeni trailer ateş ediyor.   
    Bleach hayranları hadi yine iyisiniz :)) yeni trailer ateş ediyor.
  13. Beğen
    quincy got a reaction from BLasTeaR for bir durum güncellemesi, Bleach'e 73 sayfalık yeni bir özel bölüm geleceği söyleniyor   
    Bleach'e 73 sayfalık   yeni  bir özel bölüm geleceği söyleniyor  

14. Beğen
    quincy got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Bleach'e 73 sayfalık yeni bir özel bölüm geleceği söyleniyor   

15. Harika
    quincy got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Bleach'e 73 sayfalık yeni bir özel bölüm geleceği söyleniyor   

16. Beğen
    quincy reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u   
    Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.
  17. Üzgün
    quincy reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, 3 yıl   
    3 yıl
  18. Beğen
    quincy reacted to Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere https://nyaa.si/view/1304255   
    Dev 5 TB'lık ingilizce manga arşivi, ilgilenenlere
    https://nyaa.si/view/1304255
  19. Üzgün
    quincy reacted to mustafalrsm for bir durum güncellemesi, 3. uyarımı da almışım...   
    3. uyarımı da almışım...
  20. Beğen
    quincy reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, Kullanmak isteyen olursa imza gifi olarak hazırladım umarım begenilir.   
    Kullanmak isteyen olursa imza gifi olarak hazırladım umarım begenilir.

21. Harika
    quincy reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok se   
    Naruto'da Obito'nun hikayesinin işlenişi bana çok güzel geliyor itiraf edeyim, çok severim kendisini gelişimi ve vardığı sonuç çok hoşuma gitmekte.
  22. Harika
    quincy reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - Sayonara Gekko ( Dororo - Chiptune )   
    CiciKedi - Sayonara Gekko (Dororo - Chiptune)

23. Beğen
    quincy got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, 5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda   
    5 ayın ardından gelen internet. Mağaradan çıktım sonunda 
  24. Harika
    quincy reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş   
    Evde altyapı olmadığı için bir süre netim yok tamamda komşuda ne cimri çıktı arkadaş şifresiz neti var 5 dk bakıp kapatıyor ayıp ayıp.. anime ve oyunları iyi  özledim yalnız.
  25. Beğen
    quincy reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi,   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.