Jump to content

Tidal Tantrum

Üyeler
  • İçerik sayısı

28
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Tidal Tantrum hakkında

• Doğum günü 11/03/1993

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime,Manga,Resim,Müzik,2 Boyutlu Erkekler

Tidal Tantrum üyemizin başarıları

1. Listede yok ama Ah! My Goddess Sorezore no Tsubasa (TV serisinin ikinci sezonu) hatırladığım kadarıyla 8. bölüme kadar çevrilmişti ve sitede vardı ancak şimdi yok. Devamı çevrilirse ve siteye eklenirse çok minnettar kalırım ^_^
  2. Cossette no Shouzou'yu önerebilirim. İlginç bir konusu,atmosferi ve anlatım tekniği var. Ayrıca müziklerini de çok beğenmiştim ben. Bir de Basilisk var, eğer Japon tarihi özellikle ninjalar ile ilgili bir şeyler izlemek istersen izlemeni öneririm.
  3. Tidal Tantrum

2013 Yaz Sezonunda Yayımlanacak Animeler

Bu yaz beni en çok heyecanlandıran kesinlikle Gintama. Yeni olarak Gatchaman Crowds ve Kin-iro Mosaic ilk bakışta ilgimi çekti ama onların dışında da epey güzel yeni anime var gibi görünüyor. Bu yaz çıkmama ihtimali de var ama Sailor Moon'u bekliyorum yine de. Ovalardan kesinlikle izlemeyi düşündüklerim: Tonari no Kaibutsu-kun, Sukitte ii na yo, Code Geass ve Ah! My Goddess.
  4. Uğruna savaşacak bir şeyler bulana kadar, bir şeylere karşı savaşmayı seçersiniz - Chuck Palahniuk

5. Tidal Tantrum

Anime Karakter türünüz

Tsundere ve dandere karmasıyım:D
  6. Tidal Tantrum

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Farklı düzeyde bir psikopat bence: Orihara Izaya Ve tabi ki Lucy
  7. Tidal Tantrum

Gözü Bandajlı Karakterler

Masamune Date Motochika Chousokabe
  8. Aralarından seçim yapamam sanırım. Hepsi de çok güzel bence. Ayrıca paylaştığın için de teşekkürler.
  9. Gelgite bağlı öfke anlamına geliyor. Çok sevdiğim bir Dark Tranquillity şarkısı aynı zamanda.
  10. Tidal Tantrum

Ruh İkizi

Çok düşündüğüm konulardan birisi. İnanmak istiyorum herkesin bir ruh ikizi olduğuna. Ama benimki büyük ihtimalle Dünya dışında yaşıyordur:p Aslında kendimize benzeyen biriyle ne kadar iyi anlaşacağımız da tartışılabilir. Ben anlaşabileceğimi düşünüyorum ama sanırım birbirini tamamlayabiliyor olmak daha önemli.
  11. Tidal Tantrum

En Çok Sevdiğiniz Film

Üstünden yıllar geçse de sanırım hiç değişmeyecek: Yüzüklerin Efendisi serisi.
  12. Metal : Gothic ve senfonik metal,melodic death ve doom metal ağırlıklı. Bazen black ve senfonik black de karışıyor araya . Bunlara göre az olmakla birlikte hard rock,alternatif rock vs. de dinlerim. Eğer daha hafif bir şeyler dinleme havamda olursam dark ambient, neoklasik, neofolk, chillout, liquid dnb. Tabi ki anime müziklerini unutmamak lazım. Aslında anime müziklerinde pek bir ayrım yapmıyorum beğendiğim her şeyi dinlerim. Bu ara Spyair'e taktım :P
  13. Tidal Tantrum

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Totally Captivated anime olsa harika olur
  14. Tidal Tantrum

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Sadece birkaçını yazayım en iyisi ^_^ Tsukuyo (şimdi her şeyi bir kenara bırakayım gerçekten güzel :D) Shirayuki Mizore birçok yönüyle favorilerimden zaten :P Code Geass'tan Kallen (Gerçi Code Geass'taki güzel kızları say say bitmez ama:D Shigure Asa
  15. Tidal Tantrum

Romantizm Sevenlere “Hal”

Güzele benziyor beklemedeyiz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.