Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının son zaferi 23 Şubat 2018

AdminSlayer en beğenilen içeriğe sahiptir

AdminSlayer hakkında

• Doğum günü 11/08/1992

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Adım Samet.
    Hobilerim:
    1-Adminle tartışmak
    2-Adminle atışmak
    3-Admini sinirlendirmek
    4-Admini gıcık etmek
    5-Admini çileden çıkartmak
    6-Adminle uğraşmak.

Adım Samet, bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Okulla öğrencilikle pek alakam yok, derslere az giderim. Mesleğim oyun tasarımcılığıdır. Bilgisayar oyunları, mobil oyunlar falan yaparak geçimimi sağlarım. Cümleyi böyle kurunca biraz acıklı oldu ama iyi para var bu işte :D

Şurası benim blogum mesela.

http://barbarosungunlugu.blogspot.com/

Esnek düşünebilenler buyursunlar. Makalaleri tarih sırasına göre okursanız daha anlamlı olacaktır.

Son profil ziyaretçileri

16777 profil görütülenme

AdminSlayer üyemizin başarıları

1. Samet karşim, seni özledim. Instagramını mı sildin naptın yahu? 

1. mustafalrsm

mustafalrsm

arada donduruyor o birileri kafasını attırınca

2. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Efenim animelerle ilgili olacaksa bir de "Sohbet- Konu İçi" bölümü açın bence :D
  3. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Fani dünyanın, dünyevi işlerine daldık sürünüyoruz reis ya. Özlemişim ha forum ortamını. Nostalji olsun diye sohbet-konu dışı bölümüne gireyim dedim. Maşallah hep benim postlarım serili başlıkta :D
  4. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

4 yıl oldu hala bekliyorum Emel admin. Şuraya Bilim ve Felsefe bölümü açmadın, beni kaybettin... @Amygirl (hort)
  5. Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar

1. LeornKayn

LeornKayn

bir katilin ortaya çıktığı rivayet edilir.Güçlü bir summon büyüsüne sahip bu katil belli başlı konuları hortlatarak forum ileri gelenlerinin ölümüne sebep verir.Katilin gün yüzüne çıkışı arasında rutin aralıklar olmadığından yakalanması neredeyse imkansızdır.

The Admin Slayer

director:Nakaşi isşio

Seeyuilar:Narada , Barada ,Sarada ...

...

..

6. Yıllar sonra foruma bir bakayım neler oluyormuş dedim. Emel başganın admin olması dışında her şey çok değişmiş. 

1. Amygirl

Amygirl

Ahshshshdjd özledik yaw 

2. LeornKayn

LeornKayn

Nükleer savaş sonrası ufak bir grubun hayatta kalması gibi bir şey oldu forum.

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Forumun öldü sanılan kayıp üyesi gibi hissediyorum

7. Gençler saygılar sevgiler. Pek önem vermem öyle doğum gününe falan ama sağolun, sizin de doğum gününüz kutlu olsun :D
  8. AdminSlayer

Hunter x Hunter Devam Edecek

ALLAH'INI SEVEN ÜZERİME JAJANKEN ATSIN
  9. Gençler akşam yengenizle film izleyeceğiz de, şöyle bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz güzel bir yenge var mı?

10. 9 aydır uğraştığım oyunun ilk yayınını yaptım. Her hafta güncelleyip yeni bölümler atacağım, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IQGames.FireAndWater

1. LeornKayn

LeornKayn

Biliyorum ben bu oyunu ya vaktinde flash gamelerde takılırken 1-2-3 ünü oynamıştım :D yeni jenerasyon ha :D hayırlı olsun :)

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Eyvallah kardeşim :D

11. AdminSlayer

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Şu an kendi cinsiyetimden şüphe ettim. Neyim lan ben? Kafalar bir şekil şu an... Barış orası muallakta ya. Mangayı okuduğum zaman bazı çevirilerde he, bazılarında she diye geçiyordu. Araştırdım, orjinal dilinde she diye geçiyormuş ama onun da farklı kullanımları varmış falan falan falan.. ben çıkamadım işin içinden. Kafalar yine alev alıyor. Ps: Şuradan; http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Alluka_Zoldyck Zaten hala SnK'den Nanaba'nın cinsiyetine şok olmuş durumdayım. Kafa beyin kalmadı. Konuyu kilitleyin. Zararlı askdlnasld
  12. Bence burada bir One Punch Man'den Genos göndermesi gördük
  13. AdminSlayer

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Luffy yıkar ortalığı :D Özgünlük ve Stil olarak, Hisoka mı Gİntoki mi?
  14. Tokuchi (One Outs), Hijikata (Gintama), Smoker (One Piece), Gintoki (Gintama) gerçi bu salağın içtiği lolipop çıkıyor ama :D, Sanji (One Piece), Worick (Gangsta), Crocodile (One Piece), Shizu (Durara), Afro Samuray (Afro Samurai) 9 etti, sıkıldım :D Sigara içen karakterlere özel ilgim var diye girdim ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.