Jump to content

AdminSlayer

Üyeler
  • İçerik sayısı

1032
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

AdminSlayer kullanıcısının paylaşımları

1. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Efenim animelerle ilgili olacaksa bir de "Sohbet- Konu İçi" bölümü açın bence :D
  2. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

Fani dünyanın, dünyevi işlerine daldık sürünüyoruz reis ya. Özlemişim ha forum ortamını. Nostalji olsun diye sohbet-konu dışı bölümüne gireyim dedim. Maşallah hep benim postlarım serili başlıkta :D
  3. AdminSlayer

Tartışma Platformu Talep

4 yıl oldu hala bekliyorum Emel admin. Şuraya Bilim ve Felsefe bölümü açmadın, beni kaybettin... @Amygirl (hort)
  4. Adettendir, çıkmadan önce bir konu hortlatayım da adminler çıldırsınlar

1. LeornKayn

LeornKayn

bir katilin ortaya çıktığı rivayet edilir.Güçlü bir summon büyüsüne sahip bu katil belli başlı konuları hortlatarak forum ileri gelenlerinin ölümüne sebep verir.Katilin gün yüzüne çıkışı arasında rutin aralıklar olmadığından yakalanması neredeyse imkansızdır.

The Admin Slayer

director:Nakaşi isşio

Seeyuilar:Narada , Barada ,Sarada ...

...

..

5. Yıllar sonra foruma bir bakayım neler oluyormuş dedim. Emel başganın admin olması dışında her şey çok değişmiş. 

1. Amygirl

Amygirl

Ahshshshdjd özledik yaw 

2. LeornKayn

LeornKayn

Nükleer savaş sonrası ufak bir grubun hayatta kalması gibi bir şey oldu forum.

3. AdminSlayer

AdminSlayer

Forumun öldü sanılan kayıp üyesi gibi hissediyorum

6. Gençler saygılar sevgiler. Pek önem vermem öyle doğum gününe falan ama sağolun, sizin de doğum gününüz kutlu olsun :D
  7. AdminSlayer

Hunter x Hunter Devam Edecek

ALLAH'INI SEVEN ÜZERİME JAJANKEN ATSIN
  8. Gençler akşam yengenizle film izleyeceğiz de, şöyle bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz güzel bir yenge var mı?

9. 9 aydır uğraştığım oyunun ilk yayınını yaptım. Her hafta güncelleyip yeni bölümler atacağım, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IQGames.FireAndWater

1. LeornKayn

LeornKayn

Biliyorum ben bu oyunu ya vaktinde flash gamelerde takılırken 1-2-3 ünü oynamıştım :D yeni jenerasyon ha :D hayırlı olsun :)

2. AdminSlayer

AdminSlayer

Eyvallah kardeşim :D

10. AdminSlayer

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Şu an kendi cinsiyetimden şüphe ettim. Neyim lan ben? Kafalar bir şekil şu an... Barış orası muallakta ya. Mangayı okuduğum zaman bazı çevirilerde he, bazılarında she diye geçiyordu. Araştırdım, orjinal dilinde she diye geçiyormuş ama onun da farklı kullanımları varmış falan falan falan.. ben çıkamadım işin içinden. Kafalar yine alev alıyor. Ps: Şuradan; http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Alluka_Zoldyck Zaten hala SnK'den Nanaba'nın cinsiyetine şok olmuş durumdayım. Kafa beyin kalmadı. Konuyu kilitleyin. Zararlı askdlnasld
  11. Bence burada bir One Punch Man'den Genos göndermesi gördük
  12. AdminSlayer

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Luffy yıkar ortalığı :D Özgünlük ve Stil olarak, Hisoka mı Gİntoki mi?
  13. Tokuchi (One Outs), Hijikata (Gintama), Smoker (One Piece), Gintoki (Gintama) gerçi bu salağın içtiği lolipop çıkıyor ama :D, Sanji (One Piece), Worick (Gangsta), Crocodile (One Piece), Shizu (Durara), Afro Samuray (Afro Samurai) 9 etti, sıkıldım :D Sigara içen karakterlere özel ilgim var diye girdim ^_^
  14. AdminSlayer

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Gönlüm Hijikata diyor ama Zoro her türlü. Zoro reisdir, büyüktür. Saitama mı döver yoksa Goku mu dayak yer?
  15. AdminSlayer

Çağrışım Oyunu

Sarı saç, zeka, kumar, sigara 4 ipucu verdim 3 yetmez diye ^_^
  16. Gear 4 vs. Nightmare Luffy?

1. AdminSlayer

AdminSlayer

Bence Nightmare ya. Haki olmasa bile op yani

2. Kai

Kai

gear 4+3+2 :D

17. AdminSlayer

Bleach Manga Tartışma

Bleach hangi manga ya? Hafızamdan sildim komple. Her hafta 15 saniyemi ayırıyorum belki yola girer falan diye de saçma sapan rezalet bir manga yani. Böyle bir tam sayfa olabilir mi ya? Küfür ettirecek yine. Gideyim de diğer forumun Kubo taşlama bölümünde söveyim
  18. AdminSlayer

Oyun yapmak

Profilimde facebook linkim var. Yaz bana, yardımcı olurum. 20 tane falan öğrencim var halihazırda. Temel şeylerden başlarız
  19. AdminSlayer

Oyun yapmak

Şimdi iki durum var anladığım; 1. Sen oyun yapmayı biliyorsun ve kendine ekip arkadaşı arıyorsun 2. Oyun yapmayı bilmiyorsun, birileri ile birlik olup öğrenmek ve fikrini gerçekleştirmek istiyorsun Hangisi?
  20. AdminSlayer

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Sanji Kutsal Ejder soyundan gençler. Bugüne kadar bütün teorilerim %100 tuttu. Bu da tutar elbet. Sanji'nin soyu sopu belli değil, gösterilmedi hiç. Sarışın olması da kutsal ejderleri andırıyor. Sanji şu an denizcilerin elinde değil, öyle olsaydı only alive posteri basılmazdı. Muhtemelen Nami'leri kurtarmak için kendini feda etti ve şu an esir durumda. Hasır Şapka tayfası Mink halkıyla beraber Sanji'yi kurtarma savaşına girecek. Possible arc
  21. AdminSlayer

Hisoka FC (Hunter x Hunter)

Ehüehüehü Emel buraya da gelmişsin lknsadlsdns Hisoka reis <3
  22. AdminSlayer

Kara Kalem Çizimlerim

Yugi-Oh desteni beğendim. Çocukken ben de öyle desteler tasarlayıp arkadaşlarla oynardım. Sonra HearthStone çıktı ^_^
  23. AdminSlayer

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

One Punch Man Saitama, Goku dahil bütün efsolara tek atar. Tek vuruşta ölmezlerse de sürünürler. Yazık olur Ps: Hobi olarak döver
  24. Araya salacaksın bir tane irlandalı, bak ne oluyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.