Jump to content

Ecciel

Üyeler
  • İçerik sayısı

137
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Ecciel kullanıcısının paylaşımları

1. Ecciel

M@sterpiecE - Çizim Albümü by RazoR

Anladım tavsiyen için sağol :)
  2. Ecciel

Merak etme o da yolda. Ama daha çok anime ağırlıklı yapmaya çalışacağım. Ne de olsa burası bir anime portalı :D Merak etme daha dikkatli ve daha özenli çalışacağım. :D Sağol. Little Busters'ı izlemeni öneririm gerçekten çok güzel bir anime.(Gerçi bu çizdiğim resmi animenin daha önceden çıkmış görsel romanından çzdim ama neyse :D)
  3. Ecciel

Teşekkürler. Devamını getirmeye çalışacağım :D
  4. Ecciel

Doğru söyledin. Ama karşında 3 boyutlu modellenmiş ve çizgileri pek belli olmayan bir şey olunca biraz böyle oluyor. :D Yine de beğenmene sevindim sağol :)
  5. Olsun düşünmen yeter. Çok teşekkür ederim :D
  6. Ecciel

Çizim mi ? Fazlası Var

Ellerine sağlık, mümkünse devamını da bekleriz. Çok güzel olmuş :)
  7. Beğeneceğinizi umarak bazı çizimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Little Busters - Saigusa Haruka x Futaki Kanata Assassin's Creed'den Altaïr Ibn-La'Ahad (Herhangi bir anime ile alakası yok ama paylaşmak istedim :D ) Evde daha bir çok çizimim var ama dağınık biri olduğumdan şu an bulamıyorum ama merak etmeyin zaman buldukça konuyu güncelleyeceğim :).
  8. benim ki 6 şubat tı ama geçti :D
  9. Dediğim gibi uygunsa ben de girmek istiyorum. Encode hardusb vs. vs. karaoke altyazı gibi işlerde bilgim çok. Sorumu görmediniz sanırım :(
  10. Ecciel

Bir Hayaliniz

Aslını sorarsan ben zaten animatörlük te yapıyorum Pivot'tan :) O zamanlar ismim farty di (2008'de) şu an RazoR bi animasyon projem var bi kolaj yapıyorum bitmesine 3 animasyon falan kaldı. Müzik ses efekti karışık çok beğeneceksiniz :D Bende burçlara inanıyorum (Facebook'taki günlük falınız uygulaması neredeyse bütün olanları biliyo harbiden :) ) Hyatımı neredeyse o uygulamaya göre şekillendiriodum ama durmadan para problemin var diyordu :D Ben de kova burcuyum ama şu an sabaha kadar oturmam pek mantıklı değil ama sizlerle konuşmak gerçekten çok iyi gedli :) Sağolun arkadaşlar :)
  11. Ecciel

Bir Hayaliniz

Ben zaten öyle düşündüğünü kastetmemiştim. :) Okul başlasın, onunla kesin konuşucam. Tavsiyen için sağol :)
  12. Ecciel

Bir Hayaliniz

Tabii ki kötü anlamda ona bakmıyorum. Sadece güldüğünü görmek beni mutlu ediyor. Onunla konuşmayı düşünüyorum ama sorunum özgüven :( Çok doğru dedin dostum. Keşke herkes senin gibi düşünse :)
  13. Ecciel

Bir Hayaliniz

Bahsettiğim hayali karakterin çizgi romanını çizmeye başladım bile :D. Bitince ilk bölümü burada paylaşırım. Kızın benden nefret etmesine gelince; bende tam anlamadım neden nefret ettiğimi ama sanaırım nedeni ondan gözlerimi alamadığım için neredeyse derste 5-10 kere ona bakmam olmalı. Kim olsa benim sapık bi sage olduğumu düşünür böyle değil mi :D?
  14. Ecciel

Bir Hayaliniz

Aslına bakarsan biraz çift kişilikli biri sayılırım. Arada bir (yalnızken :D) kendi kendime kendi yarattığım karakteri canlandırırım (hem de İngilizce :D ; -There goes the enemy, tuff, tuff (tuf kısmı silah patlaması efekti :D ). Kendi kendime plan da yapıyorum ama okulda karşılaştığımızda planlarım hemen suyadüşüyo, hem de kendi yüzümden. Planladıklarımı söyleyecek cesaret buılamıyorum. Okulun ilk günlerinde onunla daha rahat anlaşıyodum, şimdi ise benden nefret ediyor. Konuyu okuyanların da başını patlattım ama :(
  15. Ecciel

Bir Hayaliniz

Aslında doğru dedin. Kimseyle pek konuşamıyorum. Çünkü ben genelde bilgisayar temelli bir insanım ve genelde bilgisayar hakkında konuşurum. Benim dışımda pek öyle bilgisayar hakkında konuşan yok. Hepsi ya ünlüler, ya techdeck, falan filan işte. Ben özellikle kızlarla (özellikle sevdiğim kızla :wub: )konuşmakta tereddüt ediyorum. Karşısında ne desem diyee çok düşünüyorum ve sohbet umduğum gibi sürmüyo, bende mecbur hemen sohbeti kesiiyorum. (-Merhaba, -Merhaba gibi :( ) Oysa ki küçükken daha rahattım (en azından konuşma konusunda. :) ) Şimdi ise benden nefret ediyor, kaçıyor gibi davranıyor :mellow: . Keşke bir çözüm bulabilsem :(
  16. Ecciel

Bir Hayaliniz

Valla benim hayalim büyük bir bilgisayar programcılık şirketi kurmak ve konsepti farklı ama yine de insanlara yararlı programlar yazmak, aynı zamanda şaşırtıcı bir işletim sistemi geliştirmek. Aynı zamanda bende insanlarla rahat rahat konuşmak, sohbet etmek istiyorum, ama konuşacak bir konu tam olarak bulamıyorum, tıkanıyorum :( Psikiyatrist'e gitmekte insana kendisinin deli olduğu düşüncesini getiriyo, o yüzden psikiyatriste de gitmek istemiyorum :( pfff....
  17. Ecciel

Rütbe Derecelendirme

Bence rütbe sistemi idare şu an güzel :) . Yalnız merak ettiğim bir şey var. Siteye nasıl upload yapabiliriz?
  18. Ne olur beni de alın. Tam bir Sonic hayranıyım ben de Sonic X'i çevirmeye başlamıştım İngilizce Dublajdan. Uygunsanız lütfen beni de alın... :)
  19. Aslında "teknik" olarak animeyi ele alırsak çizgi film dalında girer. Çünkü zaten bizim çizgi film olarak tanıdıklarımızlarda da, animelerde de çizim ve animasyonlar kullanılıyor. Ama bizim ülkemizde çizgi film olarak böyle çocuksu şeyler geliyor. Milletimiz böyle. :( Ama zaten anime ile çizgi film arasıdnaki fark zaten belli; -Görsel Fark -Hikaye Farkı -Karakter Farkı -Müzik Farkı -Atmosfer Farkı vb. şeyler anime ve çizgi film arasında çok farklıdır.
  20. Ecciel

Hitokage Fansub

Hayırlı olsun! İyi çalışmalar. :)
  21. Ecciel

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

Full Metal Alchemist - Conqueror of Shambala Pokemon filmleri (küçükken 3. filmi çok güzel gelmişti :D ) Bleach Fade To Black Yu-Gi-Oh'un bi filmi vardı (Yaw işte yugi ile kaiba dönüşüodu kaiba yasak bi kart kullanıodu fln.) Ghost In The Shell aklıma bi bunlar geldi :D
  22. Ecciel

Anime AVM yapımı.

Çok teşekkürler. Bende böyle bir bilgi arıyordum. Sony Vegas hakkındaki bu ince bilgiyi öğrendiğim iyi oldu :)
  23. Ecciel

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Yok beya herşeyin başı makotoydu. Yahu adam mavi boncuk kimdeyse benim gönlüm ondadır yapıo yaw. Adamın amacı full sapıklık. Sekai makoto yu öldürdüğünde içimde öyle bir rahatlama oldu ki.... anlatamam :D
  24. Full Metal Alchemist olmalı eminim izlemeni de tavsiye ederim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.