Jump to content

RinOsawa(Asu)

Üyeler
  • İçerik sayısı

811
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

11

RinOsawa(Asu) kullanıcısının paylaşımları

1. RinOsawa(Asu)

Machikado Mazoku (09/12)

Tempest Fansub Seriyi Tamamladığı İçin Serinin Çevirisi Devam Etmeyecektir İyi Seyirler...
  2. Başarılar Dilerim, Şimdiden Elinize Gözlerinize Sağlık Gerçekten Zor Ve Gönüllü Olarak Yapılan Bir İş...
  3. RinOsawa(Asu)

Machikado Mazoku (09/12)

9.Bölümün Çevirisi Tamamlanmıştır En Kısa Zamanda Siteye Yüklenmesi Beklenmektedir. Megaya Bu Gece Yüklenecektir
  4. RinOsawa(Asu)

Machikado Mazoku (09/12)

8.Bölümün Çevirisi Tamamlandı Gece Siteye Yüklenir Sanırım İyi Seyirler Mega Bu Gece Düzenlenip 8.Bölüme Kadar Eklenecektir...
  5. RinOsawa(Asu)

Machikado Mazoku (09/12)

Arkadaşlar Motor Kazası Geçirdim Bölümler Biraz Geç Gelecek Kusura Bakmayın Siteye 6. Bölüm Yüklenmişti Zaten 7.Bölüm Şuan Encode Aşamasında Akşama Doğru Yüklenir Sanırım Megaya Gece Yüklenecektir İndirmek İsteyenlere Duyurulur Teşekkür Ederim İyi Seyirler...
  6. RinOsawa(Asu)

Machikado Mazoku (09/12)

4. Ve 5. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yüklenmiştir, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir...
  7. Machikado Mazoku Özet : Gizemli atalarına ait, garip bir rüyadan sonra Lise öğrencisi Yuuko Yoshida uyandığında kendisinin şeytani boynuzlarla ve bir kuyrukla bulur. Şaşkın ve ve sersemlemiştir, annesi ona karanlık aile sırrını açığa vurur: ailesi Kara Klan soyundan gelmektedir, ölümlü düşmanlar tarafından güçsüz ve muhtaç yaşamaya sürgün edilmişlerdir, Işık Klanı’nın büyülü kızları tarafından. Yuuko için atalarının lanetini kaldırmanın tek yolu büyülü bir kız bulmak, ve onu öldürmek, kanını atalarının Şeytan Heykeli’nin üzerine akıtmaktan geçer. (alıntıdır : https://www.turkanime.net/anime/machikado-mazoku ) Arkadaşlar İlk 2 Bölümü Sitede Olduğu İçin 3. Bölümden İtibaren Çevirmeye Başlıyorum... İndirme linki : https://mega.nz/#F!gVB1lQyK!5dxl4RRJMCs4bppCFrGmaQ
  8. Bölümleri Bulmak Biraz Sıkıntı Bulursam Çevireceğim :)...
  9. 12. Bölüm Final Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir. Güzel Bir Serinin Daha Sonuna Geldik Başka Bir Seride Görüşmek Üzere, Sözüm Üzerine İlk 5 Bölümün Çevirisini Yapacaktım Fakat Bu Bölümleri Her Hafta 1 Bölüm Çıkarabileceğim Başka Serilere Yönelmem Gerekiyor Şuan 5 Haftada Anca Biter Sanırım Tam Söz Vermemem Daha İyi Olur...
  10. 11. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir.
  11. 10. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir
  12. 9. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir...
  13. Aslında Çevirisini Yapacağım Fakat Şimdi İlk Amacım Seriyi Tamamlamak, Fakat Elimde To Love Ru Darkness 2nd 1-2. Bölümün Çevirisi İsteniyor Seriyi Bitirmek Ayrıca Dizi Çevirisi Yapıyorum Şuan Elim Baya Dolu Ama Size Söz Çevirisini Yapacağım Fakat Pazar Günü 4 Bölüm Çıkarıyorum Pazar Günü Seri Bitecektir Pazar Gününe Kadar Amacım Seriyi Tamamlamak Pazara Kadar Eğer Biterse Pazar Günü İlk 5 Bölümü Çevireceğim. Desteğiniz İçin Teşekkür Ederim...
  14. Epeydir Yoktum Çevirileri Kontrol Edemedim Tam Da Düşündüğüm Gibi 1. Ve 2.Bölümlerde Ki Hata Devam Ediyorum Şuan Elimde Bir Seri Var Bu 1. Ve 2. Bölümü Araya Sıkıştırmaya Çalışacağım Bu Şekilde Daha İyi Olacak Sanırım...
  15. 8. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir...
  16. 7. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir...
  17. 6. Bölümün Çevirisi Tamamlandı Siteye Yükleme Aşamasında, İndirmek İsteyenler İçin Mega Linki Verilmiştir...
  18. Butlers: Chitose Momotose Monogatari Anime, iki kahramana odaklanıyor. Koma Jinguji (Jay) akıllı ve yakışıklı öğrenci konseyi başkanıdır. Zarif gülümsemesi, kadınların kalplerini yakan, Tsubasa Hayakawa bir kafede çok yetenekli ve nazik bir dükkan asistanıdır. Baykuş latte sanatı ile kafesi latte kadın müşterileri ile çok popüler. İki adam kendi başlarına savaşmak için zamanda seyahat eder. Büyüleyici “Kahyalar”, çağrıldıkları gibi, doğaüstü savaşlarla savaşırlar ve aynı zamanda akademisinde bir kibritli komedi yaşamı yaşarlar. (Alıntıdır ; http://www.turkanime.tv/anime/butlers-chitose-momotose-monogatari ) Yine Başka Bir Seri İle Beraberiz Yoğun Bir İstek Üzerine Çevirisi Askıya Alınmış Bir Seri. Ben Serinin Kaldığı Yani 6.Bölümden İtibaren Çevirmeye Başlayacağım İlk 5 Bölüm Şuan Sitemizde ; http://www.turkanime.tv/anime/butlers-chitose-momotose-monogatari Bulunmaktadır. Serinin Bölümleri Tamamlandığında İstek Olursa İlk 5 Bölümü Çeviririm Önceliğim Serinin Bölümleri Çevrilmiş Olsun. Not : Serinin Altyazısı İngilizce Maalesef Yok Olanlarda Çok Kötü Durumda Yanlış Şekilde Yazılmış Bu Yüzden Çeviriyi Endonezya Altyazılı Yapacağım Japoncadan Çeviriyorum Fakat Tam Anlaşılmayan Yerleri Translate İle Çevirip Cümlenin Düzenli Olmasını Sağlayacağım, Şuan Dizi Ve Flim Çevirisinde Arkadaşıma Yardımcı Oluyorum Yoğunum Fakat İstekleri Kıramadım Haftada En Az 1 Bölüm Çıkarmaya Çalışacağım. Şimdiden Çevirilerde Oluşacak Problemler İçin Özür Dilerim... İndirme Linki ; https://mega.nz/#F!0N5yEYrb!RHTiKUoaq_s6vvXTgxVHsw
  19. Şuan Baktım Listeme Ekledim. Altyazı Bulmaya Çalışacağım Şuan Bilgi İçin Çok Teşekkür Ederim. Hoş buldum...
  20. Şuanda Bir Anime Çeviri Planım Yok. Askıya Alınan Çevirisi Durdurulmuş Yada Çevirisi Beklenen Animelere Daha Çok İstek Odaklı Olmayı Planlıyorum Daha Önce İstek Çeviri İle Başlayıp To Love Ru 2nd Darkness Serisini Kendimde Bekledim Fakat Çevirisini Yapacak Biri Olmadığı İçin Çevirmiştim. Sanırım Tamamladığım Tek Seridir. Geri Kalanlar 9. Bölümde Kalan Animeleri Çevirilerine Odaklanmıştım. Şuan Arayışlar İçindeyim Fakat Çoğu Çevirisi Yapılmış Sanırım Eski Animeleri Çevirmeye Başlarım. Çevirisini Beklediğiniz Anime Varsa Özelden Yazarsanız Liste Yapabilirim. Umarım Forum Kuralını Çiğnemiş Olmam Bu Çevirisini İstenilen Konu Olacaktı Sanırım Şuan Bir Mausem Yok Bakamıyorum Kusuruma Bakmayın 2 Haftaya Her Şeyi Hazır Edeceğim...
  21. İlginize Çok Teşekkür Ederim. Fakat İngilizcem Orta Seviyedir Testten Geçerim Fakat Ben Japonca Çeviri Yapmaktayım :( LoliSubs Çok İyi İşler Başarıyor Çok Taktir Ediyorum Fakat Daha Önce Ekipte Kendimi Denedim Olmadı. Benim Çalışma Saatlerim Ekibe Aynı Olduğundan Dolayı Serbest ( İşe Yaramaz ) Biri Gibi Çeviri Yapıyorum. Tek Sıkıntım Vpn Olacak Sanırım. Şuan Kullandığım Pc Arkadaşımın 2 Haftalığına Programlara Alışmak Ve Programları Bulmak İçin Kullanıyorum. Çok Teşekkür Ederim Tekrardan İlginiz İçin...
  22. Herkese Iyi Aksamlar Arkadaslar. Askere Gitmeden Once Biraz Ceviri Yapmistim. Askerlik Bitti Is Guc Derken Anca Geri Donebildim. Beni Hatirlayan Var Mi Acaba ? Ismim Cihan Yasim 23 Cevirilere Yeni Bilgisayar Aldigimda ( 2 Hafta Icinde ) Baslamayi Dusunuyorum. Programlari Baya Unuttum Ogrendikten Sonra Haftada 2 Bolum Cevirebilirim Sanirim. Cok Uzun Ve Farkli Bir Tanitim Oldu Sanirim Fansub Kurallarini Cignemedimi Umuyorum. Cevirelere Baslamak Icin Sabirsizlaniyorum. Not ; Ingilizcem Orta Duzey Olsada Japonca Kurslari Sayesinde Japoncam Iyidir ( Kanji Haric )...
  23. RinOsawa(Asu)

Kan Grubu ve Kişilik

0 Grubu Bazı Nitelikler Benziyor Fakat O Kadarda Değil :) İşkolik Ve Küstah Olmadığımı Düşünüyorum :D Ama En Azından Savaşçıyız O Yeter...
  24. Birisi Çeviriye Başladı Fakat Ne Zaman Bitecek Bir Bilgim Yok Özelden İsmini Yazıyorum Skype'den Ekleyip Sorabilirsiniz...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.