Jump to content

Pyskhe

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

5 Takipçi

Pyskhe hakkında

• Doğum günü 03/02/1993

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1712 profil görütülenme

Pyskhe üyemizin başarıları

1. Pyskhe

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Berserk 14-32
  2. halen aktif inanmıyorum

1. Pyskhe

Pyskhe

arada bi hayalet gibi bakıyorum işte, ne :D 

3. Pyskhe

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Harada Sanosuke Onizuka Eikichi Mitsui Hisashi Yok ama şu üçlüden birini verin, biz mutlu mesut yaşarız kendi halimizde... :(
  4. Pyskhe

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Konu taşınmıştır. ~ Sakamichi no Apollon D.Gray-man
  5. Pyskhe

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Öhöhö GTO* 'da olsaydım... Tamamen kendim olarak Onizuka'nın sevdiceği olmak isterdim. ühühü Devamıyla ilgili düşüncelerim bende kalsın. :bled1-onion-head-emoticon: HunterxHunter 'da olsaydım Hisoka'nın dövüşmek için can attığı çocukluk-gençlik rakibi olmak isterdim. Gintama 'da olsaydım... Gintama'da pek ölüm olmaz biliyorum fakat kendime ait küçük bi kaç arc olsa yeter... Shoyou sensei'nin kızı olmak isterdim. Yani bu dörtlünün geçmişlerini bilen, onlarla iç içe olmuş biri. Babamın intikamı için çıktığım yolda Takasugi zaafı yüzünden ölüp giderdim falan... :( Hakuouki 'de.... Hğğğğ hepsi beğni... Yok hayır. Harada'cığımın aşık olduğu güçlü bir geyşa olmak isterdim... Kimigiku gibi gibi. Samurai Champloo... Mugen... öhöm... Bleach 'de olsaydım Zaraki'nin takımında olmak isterdim. Ikkaku, Yumichika ben takılırdık haşin haşin. Shikai'm de Kratos'un kılıçları hatta djoısgkl Bir güç ve erkek karakter hastalığı var bende, napalım... :D
  6. Pyskhe

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Real Ya valla şu serinin güzel bi uyarlamasını izlemezsem gözüm açık gidicek. :(
  7. Pyskhe

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

Listedeki serilerin hepsi çok bilinen popüler seriler ne yazık ki. Onizuka olsun, Hanamichi olsun, Goku olsun, Spike olsun, Lupin olsun, efendime söyliyim Gintoki olsun... Tek seferde aklıma gelenler bunlar yalnızca, listede olması gereken başlıca karakterler bence ama... Yazık ne diyim. :D Aralarında oy vermeye değer bi tek Edward ve Luffy var benim gözümde. :/
  8. Pyskhe

Merhaba !

Gençler tamam; tartışmanız, trollemeniz ya da her ne ise bu mesajdan sonra devam etmesin! Hoşgeldin sen de Muzaffer.
  9. Pyskhe

Ve Boynu Bükükler Dizisi Başladı...

Konu sinema-dizi bölümüne taşınmıştır.
  10. Pyskhe

Hisoka FC (Hunter x Hunter)

FanClub'lara katılma alışkanlığım pek olmasa da görünce dayanamadım. Alev saçlı sapık yarim. <3 Şöyle de güzel bi' şarkıyı paylaşarak eklemeni talep edeyim. :3
  11. Goku gözümde hiç büyümemiş karakterlerin başındadır. Kendisine çocukluktan kalma derin bir sevgi besliyorum. Çok ayrı o... Ayrıca Gohan da çocukluk aşkımdır. :wub: Gon'u sevme sebebim sanırım ki Goku'ya benzemesinden kaynaklanıyo. Killua'yı da sevmeyen gebersindir. Serinin en muazzam karakterlerindendir. Şöyle 2 oğlum olsun ya. :D Yachiru da gözümde anime dünyasının en minnoşudur. Henüz daha minnoşu çıkmadı bana göre. -_- Lakin kendisine olan sevgim diğerlerinin yanında birazcık sönük kalır. Çok düşünmeme rağmen daha fazlası çıkmadı. Aslında pek çocuk karakter seven birisi değilim ama sevdiklerime de gönülden bağlıyım. :wub:
  12. Pyskhe

Film ve Dizi Replikleri

Doctor Who http://www.youtube.com/watch?v=aqlqQsKG94I
  13. Bak hele yüzsüzlere söylüyolar bi de piiiii. -_- 3lü kombo yaptınız siz fakat, benim ayrı ayrı... :( Bi daha istanbula geldiğimde Seher, bi gelme, valla rencide edicem seni. Ben varken buluşun kimle buluşuyosanız :( Bu arada ; En sadık üye : toprak_ezgi (başlatma ilithyana... -_- ) En iyi mod : Seher Ez özlenen : uchiha_n, lynx (heyırsızlar :( ) snow_dead
  14. Pyskhe

Eski animeler hakkında...

Anime çizgifilm kültüründen doğmuş bi olgudur. Yani ırka ve kültüre dayanarak oluşmuş bir altkültürdür. Fakat animelerin illaki de Japon kültürünü barındırması şartı gerekmez. Takdir edersiniz ki Japon kültürüne sahip pek çok batılı çizgifilme karşılık batı kültürünü işleyen pek çok anime mevcuttur. Tsubasa, pokemon, sailor moon gibi eski seriler zamanında pek çoğumuz tarafından televizyonlarda çizgifilm olarak izlendiği için bu şekilde oturmuş bi kalıpla hatırlanması gayet normal fakat bahsettiğin ikilem ne yazık ki içler acısı bir bilgisizlikten fazlası değil. Sözüm meclisten dışarı fakat ne yazık ki bir şeyler araştırmayı gerekli görmeyerek ve karşısındaki insana saygı duymadan expert kesilmeyi seven genç arkadaşların sayısı pek fazla. Bahsettiğin durum büyük ihtimalle sanal ortamın getirdiği fevrilikle alakalı ama umarım ki ithaf ettiğin kişi veya kişiler okur, feyz alır ve biraz araştırma yoluna giderler. ^^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.