Jump to content

lankakartal

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

lankakartal kullanıcısının paylaşımları

1. Arkadaşlar öncelikle bu anime benim için çok değerli :) Ve Bu karakter gördüğüm bütün anime karakterlerinden daha cool bi karakter Fotoğraflar ; İzayoi'yi şuradan taniyabiliriz. KULAKLIK. Kulakliği ayni kakashi'nin maskesine benzer.Onu hiç çıkarmamıştır anime boyunca. İzayoi canı çok sıkılan bir karakterdir.Kendisinin özel güçleri vardır.Çok çok güçlüdür ve havalı bir karakterdir. Fakat bu karakterimizin çok canı sıkılır.Hatta animenin başında şöyle der. -Aaah Çok sıkıldım -Sıkıntılarımı satsaydım onlara zengin olabilirdim. Demiştir. Düzlük bi alanda yatmaktadır ve hemen önünde çocuğa birkaç kişi zulm etmektedir.İzayoi bunları görür ve der ki; Neden oyuna beni de katmıyosunuz eğlenceyi kendinize saklıyosunuz ? Elinde taş alıp atar.Herşey buraya kadar güzeldir fakat atar atmaz attığı yerde TNT etkisi yaratır.Bu izayoinin güçlülüğünü gösterir.Ve birkaç saniye sonra gökten bir mektup düşer. Canı Sıkılan Sakamaki İzayoi'ye Bundan sonra İzayoi'nin hayatı değişir. Sadece dün izlemiş olmama rağmen bu anime 10 bölümlük :( Umarım mangası devam eder.Bence 3 büyüklere girer diye düşünmüştüm çünkü kelimelerle anlatılamaz izayoi.Geri kalan karakterler Siz isterseniz openingi izleyin.
  2. lankakartal

En sevdiğiniz anime müzikleri

En iyisi Budur :)
  3. lankakartal

Kış 2013 Anime Bültenleri

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? =Bu sezonun en çok konuşulan animelerinden biri olacak.Ben buna inanıyorum hatta en iyisi olabilir 2013'ün.Neden mi ? Karakterler çok hoş.Herkezin izlemesini tavsiye ederim.Hatta ilk gördüğümde 3 büyüklere girer diye düşünmüştüm ama 10 bölümmüş :( Umarım mangası devam eder çünkü gerçekten çok güzel *_*
  4. lankakartal

Mirai Nikki'ye Yeni Manga ve OVA

:o :o :o :o İnanamıyorum Allahım en sevdiğim anime zaten Mirai Nikki'idi Gasai Seni yeni yerlerde görmek istiyorum.Şu an çok mutlum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.