Jump to content

Uğur FuLyaLı

Üyeler
  • İçerik sayısı

29
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Uğur FuLyaLı hakkında

• Doğum günü 08/26/1992

Profil Bilgileri

Uğur FuLyaLı üyemizin başarıları

1. Uğur FuLyaLı

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Bu arada ciddi sao hayraniysan ve bu haberi gormediysen dikkatini cekmek isterim http://forum.turkanime.tv/topic/8970-beklenen-zaman-geldi-sword-art-online-2-activated/#entry151994
  2. Uğur FuLyaLı

Ertugrul yeni bir akım baslattin hocam ayni seyi bir death note yada steins gate olarak yapabilirsen ve boyle basarilarinin devamini getirirsen fan art`in fanlari oluruzz :-) :-)
  3. Paylaşım için teşekkürler (:
  4. Uğur FuLyaLı

Hikaye çok hoşuma gitti devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)
  5. Phantom Bullet Diye yerde geçicek yeni konumuz evet az çok bildğimiz gibi silahlar üzerine olucak swordart-online.net resmi sitesinde de güncelleme oldu ve sword art online 2 diye 2014 activated yani önümüzdeki aylarda izlemeye başlarız ben yeni gördüm bilgisi olan arkadaşlar hor görmesse konuyu sevinirim :) burda da officel trailer var : https://www.youtube.com/watch?v=K0Ghr_rbJmQ
  6. Uğur FuLyaLı

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Replik olarak Geçrermi bilmiyorum ama Steins Gate'den Mayushi'nin :D Düttürüsü :D buda benden olsn D:
  7. Wayy be Koskoca Sengeko d

8. O Olayı bi Death Note'da yaşadm Çok fazla sürükleyici bir anime Devam'ını merak etmeden duramaz insan 2 günde bitirmiştim ama Steins Gate'i tek gün'de bitirdim hani tek soluk'da derler ya :D o derece Kıyaslama mana'sında değilim sadece Bende ki işsizliği anlatmak istedim :D ( Tabiki bi Steins gate, Death note değil )
  9. Uğur FuLyaLı

Animelerde Komik Türkçe Altyazılar

accel world (: sao'nun yeni nesil sistemli anime'si gibi düşün sao'yu izlediysen tabiki :D
  10. güzel paylaşım olmuş ellerine sağlık gerekli birşey :D bana göre iyi noktaya değinmişssin :D
  11. Uğur FuLyaLı

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Animedeki Adını unuttum accel world'de Black Lotus Çok güzel bence Birde amane misa :D
  12. Uğur FuLyaLı

Attack on Titan’ın 2. Videosu

Bakalm Yönetmen Sağlam :D Müzikler Sağlam Hikaye ve KArakterler Güzel olursa Tadından Yenmez :D
  13. Uğur FuLyaLı

Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__

güzel paylaşım teşekkürler
  14. Uğur FuLyaLı

Yeni Amv'm

sony vegas biraz karmaşık geldi bana hiç kullanmadığımdan olabilir belki onuda kurdum pc'de ama çözmem için biraz zamana ihtiyacım war daha detaylı işler yapabilrim dediğin doğru :)diğer dediğin gibi amacım sadece türk'anime için yapmak istedim amacım ulusal değil :) yani
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.