Jump to content

hinama

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

hinama kullanıcısının son zaferi 2 Haziran 2013

hinama en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

hinama hakkında

• Doğum günü 20 Haziran

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

614 profil görütülenme

hinama üyemizin başarıları

1. hinama

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

tüm köy izledi çünkü naruto kimsenin gelmesini istemeyidodu bu yüzden kimse gelmedi ve naruto yere çivilenmiş sen ayakbağı oldu diyosun soruyorum kime ayakbağı oldu yerde çivilenmiş narutoya mı ve sakura orda neler oldunu biliyodu hinatanın naruto yu korumak için geldiğinden yaralandığına kadar çünkü yanında hyuga klanında biri vardı ve her kesin yanında katsyu vardı ve anlattı herkese evt belki mengada ikisinin arasında güç farkı var ama animede çok oldunu söyleyemem ama manga zaten animenin ilerisi de :D
  2. hinama

hinata kafayımı yemiş O.0 nautoya kafasını takmış mı tama belki narutoyu çok fazla düşüünüyo ama sana 166 bölümü tekrar izlemeni öneririm orda çocukluklarıyla ilgili sahneler var belki ondandır yani hinata küçüklüğünden beri naruto yu seviyo (daha doğrusu biliyo) ayrıca hinata önceden sürekli pes ettini sölüyo ama naruto sayesinde artık daha iyibir ninja oldum gibi bişeler anlatmak istiyo bence bu yüzden narutoya bir teşekkür borçlu aslında bu bakımdan hinata narutoyu korumak için paine kafa tuttu kahramanlık için değil ve her zaman yük olduğunu söleyemem bazı durumlarda ama her çıktığındada felna değil yani :D ve hinata birsürübölümde işe yaradı abartma lütfen tamam hinatadan nefret ediyosun ama uydurma ve kendi sorunlarına kafa yormuş ne demek hinata belki bu serideki en alçak gönnüllü kişi ayrıca tek işe yaramayan kişi değil allah aşkına tenten ne işe yarıyo mesala hinata narutoyu kurtarıcam demiş ama kurtaramadı tamam ama kyuubiyi ortaya çıkardı ve bu sayede naruto hem babasıyla görüştü hemde paini yormuş ve o demirlerden kurtulmuş oldu güç bakımından inoyu tenteni felan yener sakurayıda yenebilir belki (sakura hayvani bi gücü var ama hinata da çok iyi savuşturuyo yani bilemedim :D ) sen sanırım manga okumuyosun orda hinata gerçek duygularını anlatıyo ve işe yaradığı sahnede var
  3. hinama

Hyuuga Hinata FC

beni de eklersen çoook sevinirim :D
  4. hinama

naruto:sakura ve tenten sakura: ağlıyıp zırlıyo bir kerede güzel adam akkıllı bir şey yap zaten kendini bilmiş gibi davranması beni öldürüyor. <_< tenten: bir gün de bir işe yara yaaaaaaa :angry:
  5. naruto-hinata :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:
  6. hinama

En gereksiz anime karakterleri ?

sakura kadar gereksiz bir karakter görmedim <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.