Jump to content

vuu

Üyeler
  • İçerik sayısı

45
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

vuu kullanıcısının son zaferi 29 Mart 2013

vuu en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

956 profil görütülenme

vuu üyemizin başarıları

1. vuu

Origami Sevdam Canlandı...

benim çok sevdiyim bir sanattır. Hatta universitede böyle bir kulübüm var. Ben daha çok 3D origami yapıyorum, arkadaşlar klassik origami. Bilgisayardan resim koyamadığım için gösteremiyorum yaptığımız işlerden. :D
  2. vaayyyyy konu için teşekkür ederim, bunu da öğrenmiş oldum
  3. vuu

yamamoto yusuke

bu aktörü hiç hazz etmiyom <_< konu için teşekkürler :)
  4. vuu

Maki Horikita

güzel ve şirin bir kız hemen hemen japonyanın her dizi ve sinemasında oynar başka aktris yokmuş gibi :D konu için teşekkülerr
  5. vuu

Japon sineması hakkında bilgi...

evet hiç başarılı değiller sinemada hep bir şeyler eksik -_- konu için teşekkürlerr :)
  6. vuu

Zettai Kareshi

evet sugoi dizilerden biri daha :D , böyle dizileri az japonların :rolleyes: ve bu diziden sonra puff kream tatlısını yapmağa başladım
  7. vuu

Hanazakari no kimitachi e/Yakisiklilar Cenneti

sevdiğim japon diizlerinden biri izlerken de çok güldüm ve sevdiyim aktörler hepsi bir arada ay çok komik bir dizi :) :D
  8. vuu

Hint filmleri izleyen var mı ?

Hint filmlerini çok severim. Sevdiyim aktörler Mithun Çakrabotti, Shakhruh Khan, Kajol evet hint şarkılarını daha çok beyeniyorum :) :D
  9. vuu

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Dan Brown " Cehennem" okuyorum hala :)
  10. vuu

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Kapitan Qrantın Uşaqları ve Açlık Oyunları serisi en sevdiyim kitab. Zevk alarak okumuşdum
  11. Bebek yapımı Japonya’da eski çağlardan beri devam eden bir gelenektir. Eskiçağlarda Japonlar dinsel törenler veya krallar ve diğer soylu kişilerin mezarlarına koymak için çamur, kağıt vb. malzemeler kullanarak bebekler yapmışlardır. Bunlara örnek olarak 4 ile 6. yy. arasında çamurdan yapılmış Haniwa’lar verilebilir. Bebekler daha sonra festival süsü, dinsel adetler, uğur sembolü vb. olarak gelişim göstermiş, ve bugünde Japon kültüründe önemli bir yeri olan geleneksel sanat eserleri içinde yer almışlardır. Maneki-neko Siyah maneki-nekolara daha çok geisha evlerinde rastlanılmaktadır. Fakat aynı beyaz Maneki-neko gibi, siyah da iş hayatında uğur sembolü olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda Siyah Maneki-neko sağlık beyaz Maneki-neko mutluluğu sembolize eder. Maneki-neko sağ kolu ile para, sol kolu ile bereketi çağırır. Taşıdıkları altın kasesi çağırdıkları para sayesinde elde ettikleri zenginliğin sembolüdür. Günümüzde birçok Japon şirketinin girişinde, iş adamlarının masalarında Maneki-nekolar bolluk, bereket ve kazanç çağırmaktadırlar.
  12. vuu

JAPONYA BELGESELİ

güzel bir belgesel, tarihi hatırlamaları için Edo köyü çok beyendim :) ah ora gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum :D belgesel için arigato gozaymasss ;)
  13. vuu

Kamenashi Kazuya

Kame en sevdiyim japon aktör ve şarkıcısı. çok da güzel bir beyzbol oynar. sesine hayranım :lol: seyretmediğim film ve dizisi kalmadı yeni filmlerinin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum. :D çok güzel bir oyunculuğu var en çok da son zamanlarda çekilmiş olan filmlerinde daha başarılı :D Kat Tun Cartoon yanlış hatırlamıyosam böyle bir programları da vardı çok eylenceliydi seyretmek o kadar gülüyodum ki kaslarım ağrıyordu :D :D , bu arada soğuk bir insan -_- konserlerine gitmek istiyorum çünki çok farklı oluyor bir keresinde izledim büyük keyif aldım, sonra birde taktığı aksesuarlar çok hoşuma gidiyor en çok da yüzükler, birde nani kelmesini söylemesine bayılıyorum neden bilmiyorum ama keyfimi yerine getiriyor :P . Kısacası süpersin Kame :wub: :wub: bilgi için sağ ol
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.