İçeriğe git

Welcome to Türk Anime TV Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Resim

Hint filmleri izleyen var mı ?

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 57 yanıt gönderildi

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti
Genelde japon-kore-amerikan gördüm sitede dedim bakalım hint filmlerini beğenenlerde var mı acaba. :D Mesela ben çok severim Aamir Khan filmleri çok kaliteli ve mükkemmeldir bence. Kesinlikle tavsiye ederim :D Sizinde beğendikleriniz varsa bana tavsiye edebilirsiniz :D İzlediğim filmler 3 İdiots Her Çocuk Özeldir My Name is Khan Ghajini Fanaa Jodhaa Akbar Ghajini ve 3 idiotsu şiddetle tavsiye ederim :D
  • Son Goku ★ ve AngelM bunu beğendi

anime-girl-closed-eyes-hands-clasped-pin

Spoiler

toprakezgi

toprakezgi

Pikachu (Yuri'ci)

• Forum Admin
  • 7410 İleti
  • LocationIstanbul
My Name is Khan bunu geçenlerde bir arkadaşım önermişti izlemeyi düşünüyordum. Sen de izlemişsin. Müsait olduğumda izlerim. Birkaç tane moviemaxte izlemiştim ama isimlerini hatırlamıyorum. Zaten öyle hastası olacak kadar da izlemedim ama yine de senin önerdiklerine bakacağım. :D

u4n6q.gif

OtakuSekai Profilim

Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti
My name is Khan harika bi öneri arkadaşına uy ve kesinlikle izle bence :D Televizyonda çıkanları bende izlemiştim. Eğer böyle dram ağırlıklı filmlerden hoşlanıyorsan ghajini yide öneririm müthiş bi film :D Ağlamaktan içim çıktı o filmde :D

Spoiler

toprakezgi

toprakezgi

Pikachu (Yuri'ci)

• Forum Admin
  • 7410 İleti
  • LocationIstanbul
Kesin ağlarım o zaman ben. :D Severim dram ağırlıklı filmleri. :D Evet boş zamanımda bunları kesinlikle izleyeceğim teşekkürler. :D

u4n6q.gif

OtakuSekai Profilim

Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti
Rica ederim izlediğinde bana mutlaka film hakkındaki görüşlerini söyle :D

Spoiler

toprakezgi

toprakezgi

Pikachu (Yuri'ci)

• Forum Admin
  • 7410 İleti
  • LocationIstanbul
Tamam. :D

u4n6q.gif

OtakuSekai Profilim

Spoiler

Shoryuken.M

Shoryuken.M

pusat

• Kayıtlı Üye
  • 1774 İleti
  • Location46
Ek Tha Tiger filmini izlemenizi öneririm hem konu olarak güzel hemde çekimlerin bir kısmı Irak olarak gösterilen yer Mardin'de bir kısmıda İstanbul'da geçiyor. Film benim çok hoşuma gitmişti. :)

Spoiler

Polyterpe

Polyterpe

Level 2

• Kayıtlı Üye
  • 207 İleti
  • LocationAydın
3 Idiots izledim yarım olarak. İndridim tam olarak izleyeceğim. Baya güzel ve komikti film. Şarkılar çok harika ^_^ Önerdiklerine bakacağım.

Spoiler

Tüm Naruto & Naruto Shippuuden OST'leri

Sebastian Michaelis Fan Club

Son Goku ★

Son Goku ★

Level 3

• Kayıtlı Üye
  • 353 İleti
Bollywood'un hastasıyız :D Son zamanlarda sinemada gelişme gösterdiler. Bunda tabi Aamir Khan'ın etkisi büyük. Her ne kadar filmler uzun sürsede, ben şarkılarını çok seviyorum, ayrıca çok renkli insanlar :lol: Benim favori sanatçım ise Asin ( Ghajini'de Kalpana ) Film önerilerine gelince, zaten Aamir Khan'ın en güzel filmlerini izlemişsin, onların dışında bir iki tane daha sana A.Khan filmi öneririm, tabi ki diğerleri kadar güzel olmasa da, A.Khan hatrına izlenir ;) -Rang Da Basanti -Dhobi Ghat -Lagaan: Once Upon a Time in India -Mangal Pandey Bunların dışında izlediğim ve beğendiğim bir kaç hint filmi ise; -Ready -London Dreams -Housefull 2 -Bodyguard -Black -Jaane Tu Ya Jaane Na Şimdiden iyi seyirler =)
  • ayanatsume bunu beğendi

"This day, rich with life. What a wonderful time to die! Don't be afraid... Death is just another stage of our life.

Goodbye my children. You made me so proud!"

- Dragon Ball Z -

Resmi ekleyen

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti

Ek Tha Tiger filmini izlemenizi öneririm hem konu olarak güzel hemde çekimlerin bir kısmı Irak olarak gösterilen yer Mardin'de bir kısmıda İstanbul'da geçiyor. Film benim çok hoşuma gitmişti. :)

Hint filmi ve çekimleri türkiyede mi olmuş ? :blink: Kesinlikle izlemem gerekiyor :D Saol iyiki söyledin izliyim ben bunu hatta arkadaşlarımada izletim :D
  • Shoryuken.M bunu beğendi

Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti

3 Idiots izledim yarım olarak. İndridim tam olarak izleyeceğim. Baya güzel ve komikti film. Şarkılar çok harika ^_^ Önerdiklerine bakacağım.

3 idiots gerçekten çok hoş bi film. Hem güldürücü hemde düşündürücü derler ya öyle bişey herkes izlemeli :D Bak izlersen yorumlarını banada ilet :D

Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti

Bollywood'un hastasıyız :D Son zamanlarda sinemada gelişme gösterdiler. Bunda tabi Aamir Khan'ın etkisi büyük. Her ne kadar filmler uzun sürsede, ben şarkılarını çok seviyorum, ayrıca çok renkli insanlar :lol:
Benim favori sanatçım ise Asin ( Ghajini'de Kalpana )

Film önerilerine gelince, zaten Aamir Khan'ın en güzel filmlerini izlemişsin, onların dışında bir iki tane daha sana A.Khan filmi öneririm, tabi ki diğerleri kadar güzel olmasa da, A.Khan hatrına izlenir ;)

-Rang Da Basanti

-Dhobi Ghat

-Lagaan: Once Upon a Time in India

-Mangal Pandey

Bunların dışında izlediğim ve beğendiğim bir kaç hint filmi ise;

-Ready
-London Dreams
-Housefull 2
-Bodyguard
-Black
-Jaane Tu Ya Jaane Na

Şimdiden iyi seyirler =)

Kesinlikle sana katılıyorum Aamir Khanın etkisi çok büyük :D Asini bende çok beğeniyorum ama benim favorim (bayan olarak) şarkıcı olmasada Aiswarya Rai. Kadın bi ara dünya güzeli bile seçilmiş :D Dediğin gibi Aamir Khanın diğer filmlerinide onun hatrına izlemeyi düşünüyorum :D Diğerlerindende bodguardı izledim ama biraz garip bulduğum için yazmadım onu :D Tabi ne kadar garip olsada filmin şarkıları müthişti.(Bknz. teri meri) Helede dansları mükemmeldi :D Öteki izlediğin filmlerede mutlaka bakmaya çalışıcam şimdiden teşekkürler :D

Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti
Kızlar bu dansa bi bakın süper ya :D

Spoiler

Zéttai

Zéttai

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 177 İleti
3 idiots, her çocuk özeldir, my name is khan.

-絶対-

Resmi ekleyen

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti

3 idiots, her çocuk özeldir, my name is khan.

Muhteşem üçlü ♥

Spoiler

Strauss

Strauss

Level 2

• Kayıtlı Üye
  • 227 İleti
  • LocationAnkara
3 Idiots Bu filmi bende izlemiştim gerçekten güzel. :D
  • ayanatsume bunu beğendi

Spoiler

AksaM0V

AksaM0V

Level 6

• Kayıtlı Üye
  • 623 İleti
  • LocationTekirdağ
3 idiots Ghajini Jodhaa Akbar Black Slumdog Millionire Aamir Khan'ın birkaç filmi daha ^^ (3 idiots, Ghajini baş rolleri)

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti

3 idiots
Ghajini
Jodhaa Akbar
Black
Slumdog Millionire

Aamir Khan'ın birkaç filmi daha ^^ (3 idiots, Ghajini baş rolleri)

Blacki duydum ama izlemedim güzel mi ? ^^

Spoiler

AksaM0V

AksaM0V

Level 6

• Kayıtlı Üye
  • 623 İleti
  • LocationTekirdağ
Çok fena ya ^^ İzlediğim en sağlam dram filmlerindendi.

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 460 İleti
Gerçekten mi ? İzliyim ben o zaman teşekkürler :D

Spoiler

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı