İçeriğe git

Welcome to Türk Anime TV Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Resim

Üniversite Nasıl Bir Yer Amca?

Benim hiç üniversitem olmadı

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 126 yanıt gönderildi

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Saygılar forum milletinin değişik, bir o kadar da keyifli insanları. Bu konu altında üniversite nedir tam anlamıyla görün istiyorum. Hani lise son sınıfta bir dolu hayaller kurulur ya, kampüste çimlerin üzerine uzanıp muhabbetler falan. Aklınıza gelen her şeyi sorun, cevaplayalım :) Çekinmeyin abi, hangi fakültede ne kadar kız var, hangi kulüpler daha popüler, hangi mekanlar daha havalı, hangi meslekler cort... Mesela makina mühendisliği yazacak olanlara gelsin. İşletme'de 1 erkek başına 8 kız düşerken makina müh. de 1 erkek başına 4 erkek düşüyor :D :huh:
  • Hitsugaya, Amygirl ve Aksamov bunu beğendi

x3VQl9.jpg

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul
Ahahahh :D Sesli güldüm :D

Hitsugaya.jpg

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Yok abi adamların bölümünde kız yok, var bir tane, ben ondan güzelim şimdi dedikodu gibi olmasın. Bıyıkları da var. Allah'ım affet gıybet ettik.
  • Hitsugaya, BynMubo, Aksamov and 1 other like this

x3VQl9.jpg

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul
Ahahahh :D Allahım ya :D Aynı işte erkek meslek lisesi gibi :D Ondada bir kaç kız var onlarda bıyıklı :D Allahtan orada okumuyorum :D

Hitsugaya.jpg

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Çok tehlikeli çok, bazı bölümlerde de erkek yok, endüstri bölümüne kulüp başkanı olarak gittim, canımı zor kurtardım :D

x3VQl9.jpg

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul
Niye kurtarıyorsunki bırak kendini :D Bu arada kurtardım derken kızlardan mı kaçıyorsun erkeklerden mi yanlış anlaşılma olmasın :D

Hitsugaya.jpg

ibodi

ibodi

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 93 İleti
  • KonumAnkara
O zaman Biyoloji bolumune gideceksin :D

Resmi ekleyen

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Endüstri'de erkek yok hacı. Ben mülayim bir insanım ya, bekler misin benden hiç? 3:) :rolleyes:

x3VQl9.jpg

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul
Panpa o kadar kız beni kovalıcak varya geri kaçıcağıma onların üstüne koşarım :D

Hitsugaya.jpg

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya

Panpa o kadar kız beni kovalıcak varya geri kaçıcağıma onların üstüne koşarım :D

Öyle olmuyor işte, erkeklik gururu diye bir şey var. Romantizm adamıyım ben. Kovalamak başka, kovalanmak başka.

O zaman Biyoloji bolumune gideceksin :D

Hacı biyoloji bölümünde iş yok, orada kızlar akşama kadar kurbağa kesiyor, fare kesiyor. Konuşamıyorsun ki kızlar, karnına bakıyor senin, "bunu kessem ne kan çıkar hıa..."
  • BynMubo ve Aksamov bunu beğendi

x3VQl9.jpg

Bashoo7Eliasto

Bashoo7Eliasto

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 134 İleti
  • KonumDünya
off üniye geçmek istiyorum bizim okulda benden yakışıklı kızlar var hihihhi :lol:
Resmi ekleyen

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul

Öyle olmuyor işte, erkeklik gururu diye bir şey var. Romantizm adamıyım ben. Kovalamak başka, kovalanmak başka.

Hacı biyoloji bölümünde iş yok, orada kızlar akşama kadar kurbağa kesiyor, fare kesiyor. Konuşamıyorsun ki kızlar, karnına bakıyor senin, "bunu kessem ne kan çıkar hıa..."

Ahahahh :D Biyoloji düşünmüyordumda artık aklımın ucundan bile geçmez :D Zaten kazanamamda :D

Yok hacı aşk işi ayrıda birde gönül eğelendirmesi var bunun :D

Hitsugaya.jpg

Haruka

Haruka

Yuri'ci

• Bölüm Moderatörü
  • 4047 İleti

Utanmaz herif. Parçalanmak mı istiyorsun? ^_^
  • BynMubo, Pøllux ve Aksamov bunu beğendi
<p style="text-align:center;">
Spoiler
<br><br><br><br><span style="font-size:18px;"><strong><span style="color:#8b4513;">Eren'den Sevgilerle...</span></strong></span><br><br> <br />
Spoiler
<br><br> <br />
Yurici adminimiz Eren'e bu kibarligindan dolayi tesekkur ederiz.</p>

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Üniversiteye geçince kız derdi kalmıyor bro, hayatta kalma mücadelesi içindeyken aklına kız falan gelmiyor :D
Hacı ergensin sen, o yüzden öyle. Büyüyünce o da geçiyor

Hacı ergensin sen, o yüzden öyle. Büyüyünce o da geçiyor :D

Konu toprakezgi tarafından 18 January 2013 - 11:37 PM tarih ve saatinde düzenlenmiştir
Flood yapmak yasaktır.

x3VQl9.jpg

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul

Utanmaz herif. Parçalanmak mı istiyorsun? ^_^

Yoo ben öyle bir şey yazmadım ya kuzenim yazmış kendisi ağır ergende :D

Üniversiteye geçince kız derdi kalmıyor bro, hayatta kalma mücadelesi içindeyken aklına kız falan gelmiyor :D
Hacı ergensin sen, o yüzden öyle. Büyüyünce o da geçiyor

Aynen öyle :D Anı yaşamak en iyisi B)

Hitsugaya.jpg

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
Meslek liselerinin arka sıralarında dönen muhabbetler gibi oldu konu :D Amacım bu değildi :(

x3VQl9.jpg

Haruka

Haruka

Yuri'ci

• Bölüm Moderatörü
  • 4047 İleti
Akıllı ol Abdullah bey yoksa cehennemin dibi demem oturduğun yere gelir, seni saçlarından tutar caddeler boyunca sürüklerim. ^_^
<p style="text-align:center;">
Spoiler
<br><br><br><br><span style="font-size:18px;"><strong><span style="color:#8b4513;">Eren'den Sevgilerle...</span></strong></span><br><br> <br />
Spoiler
<br><br> <br />
Yurici adminimiz Eren'e bu kibarligindan dolayi tesekkur ederiz.</p>

BarbarosOruc

BarbarosOruc

Everything is a Game

• Kayıtlı Üye
  • 1073 İleti
  • KonumAnkara-Sakarya
annecim :o

x3VQl9.jpg

Amygirl

Amygirl

Kornişon turşusu :*

• Forum Admin
  • 4118 İleti
  • KonumAdana
Makina mühendisliğinde birisi şey demiş ya sınıfta iki kız var birisi benden güzel birisi benden yakışıklı :D :D Mersin Üniversitesinin şehir içinde üç kampüsü var birisine kampüs denemez PTT lojmanlarından bozmuşlar Eczacılık Fakültesinin balkonları var :D :D ama merkez kampüs çok güzeldir :D

Hitsugaya

Hitsugaya

日番谷

• Kayıtlı Üye
  • 4649 İleti
  • Konumİstanbul

Meslek liselerinin arka sıralarında dönen muhabbetler gibi oldu konu :D Amacım bu değildi :(

Ahahah aynen :D

Akıllı ol Abdullah bey yoksa cehennemin dibi demem oturduğun yere gelir, seni saçlarından tutar caddeler boyunca sürüklerim. ^_^

Neden ya :(

Hitsugaya.jpg

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı