İçeriğe git

Welcome to Türk Anime TV Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Resim

İzlenmesi Gereken Yabancı Diziler

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 100 yanıt gönderildi

slimjack

slimjack

Level 9

• Kayıtlı Üye
  • 925 İleti
  • KonumEvrenin merkezinde nirvanaya ulaşmaktayım..
Oooo yabancı dizimi verin bana B) Bende bunların çoğunu izlemişimdir :) Benim izlediklerim; 1.(X-Files bütün seriyi bitirmişimdir hatta filmini bile izlemiştim :) ) 2.Heroes 3.LOST (Bundada biyerden sonra iyice bozdukları için bırakmıştım :) ) 4.House (Bunun gibi doktor yok :D ) 5.Super Naturel En sevdiğimdir B) 6.Small Ville 7.Doctor Who 8.Kyle XY (bunada biraz bakmışlığım vardır :) ) 9.Chuck 10.Spartacus 11.Walking Dead ( Bunun dizisi çıkmadan önce çizgiromanını okumuştum :lol: ) 12.Fringe 13.The vampire Diares (1. sezonunu izledim sadece ama güzel bir seri :) ) 14.Arrow (henüz yeni başladım ama Aksamov'un dediği gibi seneryosu biraz klasik, ama dövüş sahneleri izlenmeye değer B) )

srgvc.jpg

Spoiler

"İnsanlar ölmekten nefret eder. Öldürmekten de nefret eder. Diğerlerini ağlatmaktan nefret ederler ve ağlatmaktan.

Birinin hayatını seçememek nasıl hissettirir? Peki ya ailenden biri öldüğünde? ya da sevdiğin biri öldüğünde?

Kimse böyle şeyleri istemez. Neden Dünya hala bu arzular ve acılar karşısında gülüyor. Hiçbir zaman bir şeyleri değiştirmek gibi bir

arzum olmadı. Ama değişmezse üzücü olabilir. Artık başka hiçbirşey kaybetmek istemiyorum. Can sıkıcı bir hikaye, ama şimdi ilerlemenin zamanı geldi. Şu andan itibaren, hep başka yollara bakıyordum ama, eğer nedene ihtiyacım varsa, geçmişime iyice bakmalıyım ve her nasılsa kimsenin hiçbirşey kaybetmeyeceği bir dünya yaratmalıyım. Herkesin gülebildiği bir dünya ve şekerlemelerin sorun olmadığı bir dünya." Ryner Lute

DBZ fanlarını bekleriz :)

http://forum.turkani...on-ball-online/

Nefes alırsan konuşursun, konuşursan sorarsın, sorarsan düşünürsün, düşünürsen araştırırsın, araştırırsan tecrübe edersin, tecrübe edersen anlarsın, anlarsan bilirsin, daha fazla bilmek istersen yaşarsın!

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
burada benim kadar dizi izleyen var mı bilmiyorum 100den fazla dizi izledim 1)Dexter 2)Game Of Thrones 3)House 4)South Park 5)sherlock 6)The Big Bang Theory 7)Doctor Who 8)The Dead Zone 9)Lost 10)The Walking Dead(zombi diye söylüyorum bu kadar iğrenç oyuncu kadrosu olmaz)
Spoiler

İmzada spoiler dışında birden fazla resim bulundurmak yasaktır. 400x200 boyutundaki resimler imzaya konulmalıdır.

Aksamov

Aksamov

Arnold Schwarzxcasdasdadas

• Kayıtlı Üye
  • 659 İleti
  • KonumTekirdağ

Oooo yabancı dizimi verin bana B) Bende bunların çoğunu izlemişimdir :) Benim izlediklerim;
1.(X-Files bütün seriyi bitirmişimdir hatta filmini bile izlemiştim :) )
2.Heroes
3.LOST (Bundada biyerden sonra iyice bozdukları için bırakmıştım :) )
4.House (Bunun gibi doktor yok)
5.Super Naturel En sevdiğimdir
6.Small Ville
7.Doctor Who
8.Kyle XY (bunada biraz bakmışlığım vardır :) )
9.Chuck
10.Spartacus
11.Walking Dead ( Bunun dizisi çıkmadan önce çizgiromanını okumuştum :lol: )
12.Fringe
13.The vampire Diares (1. sezonunu izledim sadece ama güzel bir seri)
14.Arrow (henüz yeni başladım ama Aksamov'un dediği gibi seneryosu biraz klasik, ama dövüş sahneleri izlenmeye değer B) )

Ya PB izlememissin daha, bırak simdi Arrow'u, beklesin bi süre ^_^

Kartalyegt, Dexter 1. sırayı hakediyormu ya :)

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
tabiki hak ediyor bir seriyi her yönüyle kıyaslaman lazım ilk 10 yapıyorsan o mükemel oyunculuk hele şu son 2 sezon müthiş bir seri kendini hiç bozmayan gidişatı bozulmayan tek seri diye bilirim hele heroes süpernatural kendini bozan serilerden zaten süpernatural bu reytingle nasıl devam ediyor hayret doğrusu GOT ise oyuncu kalitesi yeter diye bilirim sherlock 1. seçerdim ama kitaptan olan serileri ve filmden sonra diziyse hele bir antipati oluşuyor bende house da güzel bir seriydi fantastik olmamasına rağmen izledim
Spoiler

İmzada spoiler dışında birden fazla resim bulundurmak yasaktır. 400x200 boyutundaki resimler imzaya konulmalıdır.

Cold Dewil

Cold Dewil

Truth Begins İn Lies...

• Kayıtlı Üye
  • 2899 İleti
  • KonumNirvana
Game of Thrones benim moralimi bozmuştu <_< Sean Bean için başlamıştım.Gene Sean Bean'in değişmez kaderi ile ilk sezon bittiydi... Neyse spoiler vermiyim seyretmemiş olanlara... Ps: Herkes Arrow'u seyretmiş bende mi başlasam ki :blink:

Arkamdan çok kız ağladı !... B)

inkUjmjavmJ6u.gif

Eski imzalar ,FF. ve FC...

Spoiler

Aksamov

Aksamov

• Kayıtlı Üye
  • 659 İleti
  • KonumTekirdağ

tabiki hak ediyor bir seriyi her yönüyle kıyaslaman lazım ilk 10 yapıyorsan o mükemel oyunculuk hele şu son 2 sezon müthiş bir seri kendini hiç bozmayan gidişatı bozulmayan tek seri diye bilirim hele heroes süpernatural kendini bozan serilerden zaten süpernatural bu reytingle nasıl devam ediyor hayret doğrusu GOT ise oyuncu kalitesi yeter diye bilirim sherlock 1. seçerdim ama kitaptan olan serileri ve filmden sonra diziyse hele bir antipati oluşuyor bende house da güzel bir seriydi fantastik olmamasına rağmen izledim

House konusu nedir? Çok önerdiler de, fırsat bulamadım bir türlü.

Game of Thrones benim moralimi bozmuştu <_<
Sean Bean için başlamıştım.Gene Sean Bean'in değişmez kaderi ile ilk sezon bittiydi...
Neyse spoiler vermiyim seyretmemiş olanlara...

Ps: Herkes Arrow'u seyretmiş bende mi başlasam ki :blink:

Marvell filmleri gibi bisi mübarek, güzeldir de artık bayıyor bu tip senaryolar -_- Ha benim hoşuma gidiyor diyorsan sen bilirsin tabii :)

GOT da moralini bozan nedir ya? :)

Cold Dewil

Cold Dewil

Truth Begins İn Lies...

• Kayıtlı Üye
  • 2899 İleti
  • KonumNirvana

House konusu nedir? Çok önerdiler de, fırsat bulamadım bir türlü.

Marvell filmleri gibi bisi mübarek, güzeldir de artık bayıyor bu tip senaryolar -_- Ha benim hoşuma gidiyor diyorsan sen bilirsin tabii :)

GOT da moralini bozan nedir ya? :)

Hmm öyle diyorsun...En azından fikir almak için 1-2 bölümüne bakıp öyle karar veririm...
GOT seyrettiysen söyliyim ,yoksa spoiler vermiş olurum.Zaten o seride ağzını açsan spoiler konusu oluyor nerdeyse ^_^

Ps:House Md seyretmedin mi ? Adam Kingdir :D

inkUjmjavmJ6u.gif

Spoiler

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D house konusunu sormana gerek yoktu google yardımcı olurdu :D özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin
Spoiler

Aksamov

Aksamov

• Kayıtlı Üye
  • 659 İleti
  • KonumTekirdağ

gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D

house konusunu sormana gerek yoktu google yardımcı olurdu :D
özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D

bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin

Vay anam vay :) İndirmeye başlayayım ben :)

GOT'da malum kişinin ölümü eyi oldu bana sorarsanız, odun gibi herifin tekiydi :) Garip zevkleri olan, sıkıcı, kuralcı, soğuk...
  • Cold Dewil bunu beğendi

Cold Dewil

Cold Dewil

Truth Begins İn Lies...

• Kayıtlı Üye
  • 2899 İleti
  • KonumNirvana

gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D

house konusunu sormana gerek yoktu google yardımcı olurdu :D
özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D

bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin

Ben spoiler vermiyim dedim.Yapıştırmışın Spoilerı :D
Neyse Diziyi izledikten sonra birde kitaplarını okudum.Offf offf uzatırlarsa çok kötü olacak.Sean Bean de hep öldürüyorlar...
Bknz:Lord Of The Rings...

House gelince sadece otur ve seyret ;) Sonrada git Show Tv ye Doktorları yayınlatıyorlar diye dava aç -_-

inkUjmjavmJ6u.gif

Spoiler

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
vala benim spo ile ilgili derdim yok bak bu ölüyor bu yaşıyor demek spo ya girmez bence ace ölüyor dediler daha ace kim olduğunu bilmiyorum ama yine de ağladım :( malum kişi derim ısrar gelirse yapıştırırım spo yu zaten benim adam öldü demem ile senin nasıl öldüğün görmen bir mi açıkçası şoka girmiştim nasıl ya diyip ben adamı başrol zanediyordum meğersem ondan sonra olaylar başlıyormuş :D
Spoiler

Cold Dewil

Cold Dewil

Truth Begins İn Lies...

• Kayıtlı Üye
  • 2899 İleti
  • KonumNirvana
Zaten GTO da baş karekter gibi birşey yok...Kime güvendiysem dağ gibi adamlara karlar yağdı -_- ^_^

inkUjmjavmJ6u.gif

Spoiler

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
aynen karanlıklar serisi gibi ana karakterler güme gidiyor :D
Spoiler

ayanatsume

ayanatsume

Level 4

• Kayıtlı Üye
  • 496 İleti
Yazdıklarından Chuck ı çok seviyorum gerçekten çok kaliteli bi dizi birde yazmamışsın ama bence Merlin de izlenmeli :D

red_anime_girl_signature_ver_2_by_12yuri

Paprika

Paprika

Sadist Biber

• Kayıtlı Üye
  • 3315 İleti
  • Konumİzmir
GOT hakkında her şeyi abim sayesinde,izlemeden biliyorum,kimin öldüğünü kimin kim olduğunu falan her ayrıntıyı biliyorum.O yüzden oturup da diziyi izleyemiyorum.Her türlü şeyi bilmek de aşırı sıkıcı ya.

Nee ittai 
Tsumi tte nandarou

9XRMvk.jpg

Mou tokku ni kotae wa 
Wakatteru ne?

Spoiler

Noir and Haze < [FanFiction]

Kartalyegt

Kartalyegt

Level 2

• Banlı Üye
  • 264 İleti
bızim sınıfta kız vardı spoiler vericek kitabını okumuş sinir hastası ediyor beni bırakta rahat rahat izleyeyim demi merlin kötü bence bildiğimiz merlin değil çok bozdu :D güzel bir seri olsa da merlindir zeustur arthurdur bunları anlatırken ana konudan çıkmamak lazım arada ana konuyu anlatıyorlar gerisi fiiler gibi :D
Spoiler

Paprika

Paprika

Sadist Biber

• Kayıtlı Üye
  • 3315 İleti
  • Konumİzmir
Merlinin en büyük sorunu grafikler bence,power rangers gibi :D

Nee ittai 
Tsumi tte nandarou

9XRMvk.jpg

Mou tokku ni kotae wa 
Wakatteru ne?

Spoiler

Cold Dewil

Cold Dewil

Truth Begins İn Lies...

• Kayıtlı Üye
  • 2899 İleti
  • KonumNirvana
Bence asrın felaketiii Lost'tu.Finaline lafım yok ( Bence en mantıklı olabilecek sondu ) Adamlar her türlü şeyi kattılar ya 6 sezona bravo bence... Merline gelince.Yapmayın arkadaş adamı dizide arthrun uşağı olarak oynatıyorlar :unsure: Güzelim büyücüyü uşak yaptılar.Camelot daha gerçekçiydi mesela ona göre... Doctor Who'da mesela David Tennant tan sonra bozdu.İlk Doktorun yeri ayrı tabiii... ^_^ Ps: Diziler yüzünden içim mi dolmuş ne ? ^_^

inkUjmjavmJ6u.gif

Spoiler

Aksamov

Aksamov

• Kayıtlı Üye
  • 659 İleti
  • KonumTekirdağ
Lost a o final heç yakışmadı bence ^^

• Cold Dewil ve Paprika bunu beğendi

Paprika

Paprika

Sadist Biber

• Kayıtlı Üye
  • 3315 İleti
  • Konumİzmir
Ben şu anda bir tek Walking dead güncelim,diğerleri aşırı sıktı.Zaten Spartacus ve Supernatural izliyordum ek olarak,son sezonlarına başlayasım gelmedi onların da.

Edit:

http://www.youtube.com/watch?v=V_n734-bC_8

Feyyaz geri dön :'(

Nee ittai 
Tsumi tte nandarou

9XRMvk.jpg

Mou tokku ni kotae wa 
Wakatteru ne?

Spoiler

32 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 32 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı