İçeriğe git

Welcome to Türk Anime TV Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Resim

Türk anime firmaları hangileri?

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 14 yanıt gönderildi

sithues

sithues

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 3 İleti
  • Konumadana

Trt çocuk kanalında çok başarılı çocuk anime leri var ve yüksek miktarlarda kar elde ettiler. Neden her yaştan insanın izleyebileceği animeler yok peki? Türkiyede yetişkin kitlenin dahi izleyebileceği kalitede anime yapabilcek firmalar varmı? Varsa bunların isimlerini alabilirmiyim

karzi

karzi

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 59 İleti
  • Konumİstanbul

Ben Trt Çocuk Kanalına Çizgifilm Yapan bi Stüdyoda Çalışıyorum. Anime Olarak Bende Girişmde Bulunmak İstiyorum Ama. Durum Bildiğinden Dahada Karışık :)

• Torukojin_A ve sithues bunu beğendi

salgin_hsssss.jpg

Skadi

Skadi

Uğur-千本桜-καλή τύχη

• Kayıtlı Üye
  • 788 İleti
  • KonumUtopia

Daha yeni yeni çizgi filmler yapılmaya başlandı ulkemizde(kapsamlı olarak)...Sizin kastettiğiniz de çizgi film, Anime değil. Anime Japon Stili çizimdir henüz ülkemizde yok...En azından ben görmedim...

396JDj.png

Spoiler

Spoiler

Vampire Knight~FC

-Gantz FC

Art İs Explosion!(Deidara) FC

ҚЦRØ$AҚĪ Ī̇CĦĪǤØ FC

Bleach FC

_Kokoro_

_Kokoro_

Kısır - Turşu - Ayran

• Forum Admin
  • 4408 İleti
  • KonumAdana

Türkiye de sana çok güzel vermek istediği mesajı veren kaliteli yapımlar yerine dram entrika her türlü yalan dolanı, ahlaksızlığı anlatan ve öğreten diziler tercih edildiği için firmalar ya da kanallar reyting getireceğine inanmadığı animeleri getirmiyor malesef... 

Bu yılbaşı piyango bana çıkarsa söz bir anime kanalı açtıracam :D Hem de 1 seneden beri Naruto nun 2. sezonunu vermeyen bir kanal :D

• Barış D. Baryshx, Torukojin_A, Mr. Jaegerjaquez and 1 other like this

8gEvZ1.gif

Spoiler

another..

another..

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 145 İleti
  • Konumdünya

Türkiye de sana çok güzel vermek istediği mesajı veren kaliteli yapımlar yerine dram entrika her türlü yalan dolanı, ahlaksızlığı anlatan ve öğreten diziler tercih edildiği için firmalar ya da kanallar reyting getireceğine inanmadığı animeleri getirmiyor malesef... 

Bu yılbaşı piyango bana çıkarsa söz bir anime kanalı açtıracam :D Hem de 1 seneden beri Naruto nun 2. sezonunu vermeyen bir kanal :D

Kessinlikle haklısın bizim ölçümüz reytinglerde hep başka şeyler olduğu için kaliteli anime yayını yok ayrıca çoğu insan animenin ne olduğunu da bilmiyor... amygirl abla kanal açarsanız herşeyden önce şu narutoyu tam yayınlayın ilk 30 bölümü ezberledik artık :D

_Kokoro_

_Kokoro_

Kısır - Turşu - Ayran

• Forum Admin
  • 4408 İleti
  • KonumAdana

Kessinlikle haklısın bizim ölçümüz reytinglerde hep başka şeyler olduğu için kaliteli anime yayını yok ayrıca çoğu insan animenin ne olduğunu da bilmiyor... amygirl abla kanal açarsanız herşeyden önce şu narutoyu tam yayınlayın ilk 30 bölümü ezberledik artık :D

Merak etmeyin hepinizi Bleach in ilk sezonundan ve Narutonun ikinci sezonundan kurtaracam :D

• Mücahidem Şehide-i Cahide bunu beğendi

8gEvZ1.gif

Spoiler

another..

another..

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 145 İleti
  • Konumdünya

Merak etmeyin hepinizi Bleach in ilk sezonundan ve Narutonun ikinci sezonundan kurtaracam :D

Yattttaaaa :D yoksa torunlarımıza masal diye naruto anlatacaz :)

sithues

sithues

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 3 İleti
  • Konumadana

Torunlarımız anime leri internetten nerden bulup izleyeceklerini bizden daha iyi bilior ve beceriyor olacaklar orasına emin olabilirz. Ancak televizyon dünyasındaki çizgi filmlere şöyle bir bakıorum çocuk gelişimi için çok güzel türk yapımlar olmasına karşın çocuk beynini aşşağılayacak kadar kötü mongollara izletilcek cinsten kalitesiz yapımlar nasıl trend yapılıyor. Loony tunes izleyemeden büyüyen çocukluğa üzülüorm şimdilerde... Ülkemiz henüz çok genç bu işlerde anime tv dünyasında Mtv lerde yayınlanıyor onuda izleyen kitle zaten internetten bulup izleyen kitle farkında diillerki bleach ve naruto gibi yapımları yayınlasalar en az sıradan herhangi bi dizi kadar reyting alır (dizilerin en az 10 hatta 20 sezona yakın olduğunu düşünürsek reytingin altında kalırlar yıllarca bence)

0nLin3

0nLin3

Fukou da.

• Bölüm Moderatörü
  • 1229 İleti

Reyting yetmiyor ne yazık ki.... :( Neydi o? "Bu yayın türk örf, adet, kültürü ile bilmem ne bilmem ne..."

Bu yazıyı koydularmı tamamdır....

sithues

sithues

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 3 İleti
  • Konumadana

Peki allah rızası için şuan yapılan çizgi filmleri veya filmlerdeki animasyonlarımızı kimler ya da hangi firmalar yapıyor bilen varmı?

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı