İçeriğe git

Welcome to Türk Anime TV Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Resim

Naruto Shippuuden

• Yanıtlamak için lütfen giriş yapın
Bu konuya 227 yanıt gönderildi

Mystogan

Mystogan

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 86 İleti
Naruto Shippuuden ile ilgili görüşlerimizi buradan  paylaşalım. Bölümler ve gelecekte olacaklar hakkındaki bilgileri spoiler verelim.
  • AReunsemy ve alexandraxv11 bunu beğendi

Namikaze Minato

Namikaze Minato

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 149 İleti
175 ten sonra Tahmin ediyorumki Naruto Akatsukinin başına geçcek Nagato ve yahikonun varisi olarak konanla beraber iyi olarak devam etcekler

Mystogan

Mystogan

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 86 İleti
Narutonun akatsukı pelerinli bircok fotografı var ama olur mu ılerıde bılemem  :D

TasteLess

TasteLess

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 41 İleti
Son bölümleri beni çok sıktı ve bir süre izlemeye ara verme kararı aldım. Heyecanlanmaya başladığı zaman haber verin izlemeye başlıyayım tekrardan :D
Her zaman doğruyu söyle, ne dediğini hatırlamak zorunda kalmassın..
Resmi ekleyen

Hara-Kri

Hara-Kri

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 46 İleti
Mangada olanların kısa özetini verdim :D)
Spoiler

Resmi ekleyen

Sharingan

Sharingan

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 2 İleti
Manga'da söyle devam ediyor
Spoiler

takashi

takashi

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 13 İleti
Kabuto abarttıkça abarttı arkadaş:) Bütün Hokageleri canlardırdı, ölen Akatsuki üyelerini canlandırdı, Asuma yı bile canlandırdı. Yamato yu da yakaladılar, Madara eüer onun da güçlerini alır kimse durduramaz herhalde=)

NoBoDy

NoBoDy

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 12 İleti
Şu naruto ne zaman hokage olcak ya onu bekliyorum tsunade ye dedi sen git uyu diye pain ile savaşırken bir hokage olamadı naruto^m :( >:)

Ulquiorra

Ulquiorra

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 76 İleti
Naruto 1 numara ya... Her ne kadar saçma sapan fillerlar araya girse de, mangasını takip etmenizi öneririm..
What is this "heart"? If I tear open that chest of yours, will I see it there? If I smash open that skull of yours, will I see it there?
Resmi ekleyen

kemal44

kemal44

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 4 İleti
Arkadaşlar bu Naruto Çok Sıkmaya başladı yav bu pain i yendikten sonra tüm bölümler eskiyi anlatıyor ama mangasına baktım mangada öyle değil:S bir an önce başlasa şimdiki zamana dönsedeD:

NeverWas

NeverWas

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 123 İleti
Dönmesini Anime severler istiyor elbette.
Bende onlardanım fakat elden birşey gelmedi ve dayanamadım Manga'ya başladım.
Açıkçası bekleme derim ve başla Manga'ya.
Malum Anime'nin Manga'ya yetişmemesi gerek güzel bir filler periyodu içerisinde şuan Naruto Shippuuden.

Resmi ekleyen

Ulquiorra

Ulquiorra

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 76 İleti
Bu fillerlar daha çok sürecek, bence en az 4-5 ay daha devam eder. Zaten Pain dövüşünden sonra gelen Opening'den anlaşılabiliyor. 20-25 bölüm sürecek bu fillerlar. Manga takip edin.. Ben 2 senedir Manga okuyorum çok memnunum. Animenin son bölümünün Manga'da kaçıncı bölüm olduğunu bilmiyorsanız. Özel Mesajla ulaşın bakarım söylerim.. :D
What is this "heart"? If I tear open that chest of yours, will I see it there? If I smash open that skull of yours, will I see it there?
Resmi ekleyen

Hara-Kri

Hara-Kri

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 46 İleti
Fİller lerin 190 da biticeği söyleniyor :D 186 dayız sanırım az kalmış
Resmi ekleyen

kartal1

kartal1

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 6 İleti
ne olursa olsun naruto 1 numara dır
  • KazmaSantrafor bunu beğendi

emin1826

emin1826

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 1 İleti
naruto nun hikayesi çok iyi bir de gaara nın onun için izliyorum...müzikleride güzel :)

Ulquiorra

Ulquiorra

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 76 İleti
Naruto müziklerinden Kouen (Akatsuki Müziği) ve Tragic (Duygusal anlarda çalıyor) çok güzel :) her zaman oturup dinlerim :)
Resmi ekleyen

NeverWas

NeverWas

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 123 İleti
Açılış müzikleri bitiriyor beni :P
Flow- Fighting Dreamers
Flow- Sign
İkimino Gakari- Aoi aoi ano sora

Bu 3'ü yeterli bana :D

Kouen çok ilham verici müziktir :)

Resmi ekleyen

Ulquiorra

Ulquiorra

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 76 İleti
Openinglere laf yok zaten :P:) Birkaç tane sinir bozucu opening olmasına rağmen çoğu mükemmel :D
Resmi ekleyen

kartal1

kartal1

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 6 İleti
çok güzel bi anime yapmışlar adamlar bunun 3 seri de çıkıçakmış bazı yerlerde gordum adıda naruto akkipuden falan galiba

SakurAngel

SakurAngel

Level 1

• Kayıtlı Üye
  • 13 İleti
sasuke o kadar salaklık yapıyo ama nasıl oluyosa hala sasuke nin hayranları var çok garibime geliyo ;)
  • Lightning ve Ryuzaki L bunu beğendi
bir yaşam tarzı olarak ANİME ;)

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı