Jump to content

Kaichou wa Maid-sama!

Mystogan

Önerilen İletiler

bilmeyenlere ve izlemeyenlere animeyi kısaca ve özetle tanıtacak olursam misaki ayuzawa bu güzel ve şirin kız  öğrencidir, okul başkanıdır, hırslıdır,erkekleri sevmez hatta nefret eder, okuldan sonra çalışmaya gider çünkü babası onlara yüklü borç bırakıp gitmiştir kızkardeşi sürekli yarışmalara katılıp bişeyler kazanır usui takumi:yakışıklıdır bütün kızların hayalini süsler kız beğenmez erkeklerinde idolüdür havalıdır çokta yeteneklidir  eğer dersenizki bu zıt karakterler nasıl birbirine ilgi duyar derseniz animesini izlemenizi tavsiye ediyorum:D

kesinlike güzel bir review olmuş :D eklemek gerekirse

kesinlike ne istediğini bilen bir erkek karakter

her karakterin iyi bir geçimişi var

güzel bir romantizm işleniyor

ve kesinlikle mangadan devam edin esas romantizm orda

ve hatıralar hatırlar kesinlikle endingleri harikaydı bir dinleyin derim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kaichou wa Maid-sama! hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz. Gelecek bölümler ve olaylar hakkındaki görüşlerinizi spoiler ile paylaşınız.

Çok güzeldi inş. devamı gelir  :happy-onion-head-emoticon:

bilmeyenlere ve izlemeyenlere animeyi kısaca ve özetle tanıtacak olursam misaki ayuzawa bu güzel ve şirin kız  öğrencidir, okul başkanıdır, hırslıdır,erkekleri sevmez hatta nefret eder, okuldan sonra

Herkes o Animeyi fazla seviyor. :pheew-crazy-rabbit-emoticon:   Bence normal bir shujo anime. Benim için Lovely Complex'in yeri ayrı :love-you-crazy-rabbit-emoticon: romantik komedi olunca güzel oluyor   :embarrassed4-onion-head-emotico

Evet fazla seviyoruz. Çünkü senin de dediğin gibi normal shoujo animesi. Ama sen de Lovely Complex'i yeri ayrı dedin. Bizim için de bu animenin yeri ayrı. :D :D Usui olunca tabi her şeyin yeri bir ayrı oluyor. :embarrassed4-onion-head-emotico :admire2-onion-head-emoticon: Sakın yanlış anlama bu yazdıklarımı.  ;)  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shujo animesi dir bilmemenedir anlamam Çok güzel bi anime çok sevmiştim 2. sezon niye gelmiyo diye haykırıyorum her sabah kalktığımda. :lol:

ilk bitirdiğimde bende öyleydim ama bi düşün 2. sezon ne yapcaklar? nasıl bir hikaye kurcaklar?

olabilcek tek şey aynı karakterler bambaşka bi hikaye olur [emoji17]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk bitirdiğimde bende öyleydim ama bi düşün 2. sezon ne yapcaklar? nasıl bir hikaye kurcaklar?

olabilcek tek şey aynı karakterler bambaşka bi hikaye olur [emoji17]

Evlensinler :lol:  :D :D Oha flen D:Awawasd :D

ama ciddiyim yani '^' evlensinler 2. sezonda Misaki usui yi kıskansın flen süper olur  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evlensinler :lol:   :D :D Oha flen D:Awawasd :D

ama ciddiyim yani '^' evlensinler 2. sezonda Misaki usui yi kıskansın flen süper olur  ^_^ 

mangayı okuduysan bilirsin uzatıyolarda uzatıyolar. işleyecek o kadar çok konu var ki. gerçi usui uzaylılık yapsa bize yetiyo :D

kalanı manga son bölüm

aradan 10 yıl geçiyo evleniyolar misaki diplomat oluyo usi doktor daha da az görüşüyolar kıyamam :(

helikopterle düğünden kaçıyolar sonra napıyolar bilmem :D

ama demek istediğim mangada sonrası yok işte buraya kadar konu güzelce işlenmiş ama yapıcak bolca şey var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bildiğin bizim yeşilçamla pembe dizileri birleşirmişler :D

ama misaki hayatımda o kadar çirkin kız görmedim diyecek kadar da değil yani lütfen, bu gözler neler gördü biliyo musun sen :)

tabi usuiye biraz sönük kalsa da her türlü çok tatlılar ama zaten sonradan o da açılıyo çok tatlı bi şey oluyo :embarrassed4-onion-head-emotico 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bildiğin bizim yeşilçamla pembe dizileri birleşirmişler :D

ama misaki hayatımda o kadar çirkin kız görmedim diyecek kadar da değil yani lütfen, bu gözler neler gördü biliyo musun sen :)

tabi usuiye biraz sönük kalsa da her türlü çok tatlılar ama zaten sonradan o da açılıyo çok tatlı bi şey oluyo :embarrassed4-onion-head-emotico

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.