Jump to content

Kaichou wa Maid-sama!

Mystogan

Önerilen İletiler

hepiniz susun misaki olmasa anime olmazdı[emoji23]

Animenin baş tacı birtanecik kocam Usui'dir -_- Özellikle davranışları ~ kyaa *w* ~

esas biz olmazsak anime olmazdı :pretty-onion-head-emoticon:

Aynen :D Eğer biz izlemeseydik animenin şurda zerre değeri kalmazdı -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 108
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kaichou wa Maid-sama! hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz. Gelecek bölümler ve olaylar hakkındaki görüşlerinizi spoiler ile paylaşınız.

Çok güzeldi inş. devamı gelir  :happy-onion-head-emoticon:

bilmeyenlere ve izlemeyenlere animeyi kısaca ve özetle tanıtacak olursam misaki ayuzawa bu güzel ve şirin kız  öğrencidir, okul başkanıdır, hırslıdır,erkekleri sevmez hatta nefret eder, okuldan sonra

Herkesin etrafta Usui Usui de Usui diye bahsettiği bir anime. Animenin isminden önce Usui'yi öğrendim/öğrettiler arkadaş...  :P

Ne Usui'ymiş. İzledik. Romantizm güzeldi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Anime izlemeye yeni başladığımda biraz ön yargım vardı bu animeye.Büyü , süper güç vs. öğeleri olmayınca sarmaz diye izlememiştim bir süre.Sonra izledim öyle hoşuma gitti ki mangasını bile okuduğum 2 animeden biri oldu diğeri de Soredemo Sekai Wa Utsukushi. 2. sezonu gelir veya gelmez en azından mangasını da okuduğum için mutluyum.En sevdiğim 3 romantik animeden biri oldu bu anime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
On 06.09.2015 at 21:50, Meroe yazdı:

Usui'ye aşık olup yanderesi olduğum ve Misaki kadar çirkin bir kız görmediğim ilk animedir  :smile_oleyo: (Kahrethin şu emojiye aşığım  :smile_oleyo: )

Bende ilk posterlerinde Misaki'yi görmüştüm bu ne kız çok çirkinmiş izlemesem mi demiştim sonra vazgeçip şekilcilik yapmayayım deyip o kadar favori en azından konusunu okuyayım dedim okuduktan sonra ilk bölüm videosuna baktım bölüm videosunda Usui'yi görmesem tereddütte kalırdım. Usui'yi daha videoda görünce böyle güzel erkek anime karakterleri mi varmış içinde hemen başlamam lazım dedim. Usui o kararsızlığımı kırdı. Sonra izlerken Misaki çirkin gelmedi o kadar zaten posterde ekstra kötü çıkmış hani öyle güzel değil şimdi sevimli diye yutturmaya çalışıyorlardı animenin bazı yerlerinde hiç inandırıcı gelmiyordu bana ama kişiliği güzeldi kızın hakkını yemeyelim şimdi azimli hırslı ve olgundu, Usui kadar olgun olmasa da. Usui umursamaz gizemli üzgün yalnız yeri geldiğinde olgun yeri geldiğinde sahiplenici, yeri geldiğinde esprili. Abartısız çok iyi resmedilmiş.

3. sezonu gelmez artık, mangada güzel bağlıyordu ama animede izlesem daha zevkli gelirdi sanırım. İlk manga okuma denemelerimden olduğu için ne okuduğumu anlamadım bazen.  Sonunda finalde evlenecekleri taa animenin jeneriğinde Usui ve Misaki'nin okul üniformalarını yan yana asılı görünce anlamıştım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.