Jump to content

Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda

Nerissa

Önerilen İletiler

Kaç kez izledim tekrarlarını hiç bilmiyorum 200 bölüm az değil hani ama bi çok kez izlemişimdir. Öyle ki hem güldüm ,sevindim hem üzüldüm ve içim yanarak ağladığım sahneleri bilirim. Birebir sanki hiç izlememişim gibi yaşadım hepsini. İçimi acıtıyor hala izlediğimde bazı sahneler. Beni gerçekten derinden etkileyen animelerden ikincisidir. İlki Şeker kız Candy idi. Çocukça gelebilr belki ama gerçek aşkı arkadaşlığı dostluğu en iyi anlatan animelerdi bu ikisi de.

evet ya ikinci olarakta şeker kız candy her ikiside harika animeydi şekerkız candy de o ölen sarışın çocuğa çok ağlamıştım isminide hatırlayamadım açıkçası bana romantik sihir macera okul komedi aşkını aşılayan animelerdi doğrusu bende tutturdum romantik olsun diye demekki o zaman küçücük kalbimde yer etmiş :D  gerçi halada tutturuyorum yaa :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"   90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;)  Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden birid

Evet, 5 mayısta death note da başlayacak animez'de. inşallah sailor moon ile death note da animez'in diğer serilere yaptığı gibi 25. bölümden sonra başa dönen bir kısır döngüye maruz kalmaz :D

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok du

evet ya ikinci olarakta şeker kız candy her ikiside harika animeydi şekerkız candy de o ölen sarışın çocuğa çok ağlamıştım isminide hatırlayamadım açıkçası bana romantik sihir macera okul komedi aşkını aşılayan animelerdi doğrusu bende tutturdum romantik olsun diye demekki o zaman küçücük kalbimde yer etmiş :D  gerçi halada tutturuyorum yaa :D  :D

ahhh hepimizi yasa boğan sarışın unutulur mu ? adı "ANTONİ" idi , tabi sonra bizi güldüren ve gene hüzünlendiren "TERRY"i de unutmamak lazım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahhh hepimizi yasa boğan sarışın unutulur mu ? adı "ANTONİ" idi , tabi sonra bizi güldüren ve gene hüzünlendiren "TERRY"i de unutmamak lazım :)

çok yaşa emi ya şimdi hatırladım aynen katılıyorum ama terryy çok kızgınım birleşemediler açıkçası yaaa gelde sinir olma ama :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Animez çok yavaş ilerliyor death notu bünyesine katmış ama bir an önce içeriğinin zenginleşmesi lazım

Katılıyorum, kaç aydır takip ediyorum hep aynı animeler, bi de anime saati çok geç başlıyor, da çok animezden önce kidz mi ne. O çıkıyor, anime saati alti yedi gibi baslasa hem daha cok anime yayinlanir diye dusunuyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ooo,evet 93 yılıydı sanırım ne günlerdi o günler şimdiki gibi teknoloji yok elimizdeki sınırlı olan bu güzel dünyaların keyfini mümkün olduğunca güzel değerlendiriyordum.TRT sağolsun Anime'yle bir çok kişinin tanışmasına vesile oldu o zamanlar.

evet  çok haklısın trt sayesinde animeyle tanıştırdı o zamanın küçücük çocuklarını  şimdi büyüdüler  o ayrı tabi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özlemişim bu animeyi annemi anime bağımlısı yapan da buymuş zaten. Bir ara izlerdim sonra RR'de bıraktım.

NOT: ARKADAŞLAR TÜM BÖLÜMLERİ YAYINLANMAYABİLİR HATTA DAHA BİLE KISA YAPARLAR ANİMEZ'İN SORUNLARINDAN BİRİ DE BUDUR ÇOĞU ANİMEYİ -ÖZELLİKLE ÇOK BÖLÜMLÜ OLANLARI- YARIDA KESERLER VE DAHA BÖLÜMÜ GELMEZ. SAILOR MOON GİBİ BİR ANİMEYİ 40-45 YA DA 60-65 BÖLÜMÜNÜ GÖSTERİRLER.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.