Jump to content

Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda

Nerissa

Önerilen İletiler

• Forum Admin

ben hangi animede kötü karakter varsa onu olurdum. belki sonunda ben kazanırım diye

Ben çok komik yapıyorum diye olurdum genelde :D 

Bizim bir de Aynalı Tahircilik oyunumuz vardı :D Ben hep Tilki Ekrem olurdum :D Sonunda dayak yesem de kıza zorbalık yapmak çok hoş  :P  :P  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"   90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;)  Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden birid

Evet, 5 mayısta death note da başlayacak animez'de. inşallah sailor moon ile death note da animez'in diğer serilere yaptığı gibi 25. bölümden sonra başa dönen bir kısır döngüye maruz kalmaz :D

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok du

Usagi-Emi- Makoto- Minako- Rei- Haruka- Setsuna- Michiru

Bir tanesinin ismini hatırlayamadım yaa şu küt saçlı kısa boylu olanı.. Hani en son sahneye çıkan :D Pluton ya da Satürn savaşçısı olmalı :huh:

En son ne zaman izlemiştim acaba :D Bundan önce Yaz Oyunları çıkardı.. İzlemek zorunda kalırdım :mellow: Canlı yayın olduğu için hep uzun sürerdi bir de 15.30 da başlardı yoksa :D

Hotaru-Saturn beybi. :D

Ya ben 10.sinifta tekrar izlemistim. Eskiden nasil izlediysem oyle izledim. Agajshkd Bi ara yine izleyecegim eminim ki yine ayni manyaklikla izleyecegim. Delicesine seviyom ben bu seriyi. Cocuksu falan diyenler olmus dogrudur ama bana farketmez zaten. :D O yaz oyunlarinin allah cezasini vereceehhkkk. Nefret ettigim halde sailormoonu kacirmamak icin izlerdim. <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

krg5AD.jpg
rLVbAB.jpg
b82onV.jpg

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"

90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;) 
Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden biridir. 
O zamanki teknolojiyi düşünürsek bile çizimleri olsun müzikleri olsun bir çok başarıyada imza atmıştır.Halen günümüzde bile büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu animenin sahalara döneceğini zaten söylemiştik yeni bir süprizde "Animez" kanalından geldi.
Eski bölümleri 
siz severlerle buluşturmak için kolları sıvayan kanal 5 MAYIS Saat 21.30  gibi bir tarih verdi .
Bölümlerin türkçe altyazılı olacağını tahmin ediyoruz, ve büyük bir merakla yeniden Usagi ve Mamoru nun efsane aşklarına şahit olmak için tüm Sailor Moon sevenleri ekran başına davet ediyoruz  :wub:  :wub:  :wub: 
.

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(

haklısın, keşke yeni versiyonu yapılsa gelmişiz 2014'e yeni tekniklerle daha güzel çizimlere kavuşurdu biz de bayram ederdik  :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haklısın, keşke yeni versiyonu yapılsa gelmişiz 2014'e yeni tekniklerle daha güzel çizimlere kavuşurdu biz de bayram ederdik  :D 

aynen ya gerçekten süper olurdu açıkçası araştırıyorum siteleri ama şuan bir gelişme yok bende bayram etmeyi bırak dünyanın en mutlu insanı olurdum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hala en sevdiğim animelerden biri...Zira ilk izlediğim animeydi diye bilirim.Seslendirmesi de güzeldi.Tabi şimdi izlerken farklı bi bakış açısıyla izliyoruz. O zamanlar bishonen karakterleri falan çok sarmazdık :D (adamların tipi belli değil).Ama yeni serinin Temmuzda yayınlanacağı haberine çok sevindim.2003-de bitdiğinde bir boşluk yaşadım...TRT "Puchi Puri Yuushi" yi yayınladı ,ama aynı zevki alamamışdım o animeden. Bi de, arkadaşlar, Ay savaşçısından önce yayınlanan bi çizgi film vardı,kaplumbağaların serüveniyle ilgili, kehanetden falan bahsediyordu.İsmini bilen var mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hala en sevdiğim animelerden biri...Zira ilk izlediğim animeydi diye bilirim.Seslendirmesi de güzeldi.Tabi şimdi izlerken farklı bi bakış açısıyla izliyoruz. O zamanlar bishonen karakterleri falan çok sarmazdık :D (adamların tipi belli değil).Ama yeni serinin Temmuzda yayınlanacağı haberine çok sevindim.2003-de bitdiğinde bir boşluk yaşadım...TRT "Puchi Puri Yuushi" yi yayınladı ,ama aynı zevki alamamışdım o animeden. Bi de, arkadaşlar, Ay savaşçısından önce yayınlanan bi çizgi film vardı,kaplumbağaların serüveniyle ilgili, kehanetden falan bahsediyordu.İsmini bilen var mı?

Ninja kaplumbağalar danmı bahşediyorsun ?  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kaç kez izledim tekrarlarını hiç bilmiyorum 200 bölüm az değil hani ama bi çok kez izlemişimdir. Öyle ki hem güldüm ,sevindim hem üzüldüm ve içim yanarak ağladığım sahneleri bilirim. Birebir sanki hiç izlememişim gibi yaşadım hepsini. İçimi acıtıyor hala izlediğimde bazı sahneler. Beni gerçekten derinden etkileyen animelerden ikincisidir. İlki Şeker kız Candy idi. Çocukça gelebilr belki ama gerçek aşkı arkadaşlığı dostluğu en iyi anlatan animelerdi bu ikisi de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.