Jump to content

Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda

Nerissa

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"   90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;)  Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden birid

Evet, 5 mayısta death note da başlayacak animez'de. inşallah sailor moon ile death note da animez'in diğer serilere yaptığı gibi 25. bölümden sonra başa dönen bir kısır döngüye maruz kalmaz :D

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok du

Anthony Brown Adley'di Şeker Kız Candy de sarışın ölen çocuğun adı. Ben geçen sene tekrar izlemiştim hala ilk günkü gibi acısı taze sanki gerçekmiş gibi hüngür hüngür ağlarım hala.

Tabi ki Terry G. Grancesther'i de unutmamak gerek. Bir de ölen Anthony'nin dayısı vardı sarışın ooji sama :) Albert Adley :) Candy nin Anthony sandığı ilk aşkı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay arkadaş kim derdi veledken uzanıp izlediğimiz anime günün birinde tekrar yayınlanacak =) Animez'e helal olsun :D Yine Trt1'de olurdu Şeker Kız Candy diye Candy Candy" o da çok güzeldi ya =) aman allah'ım çocukken çok kız animesi mi izlemişiz diye fark etmiyor değilim. Hayırlısı bakalım.

Not: Son yorumlarda da şeker kız'dan bahsedilmiş heralde ilk sayfaya göre yorum yaptıydım ama görüyorum ki 90'burda =]

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anthony Brown Adley'di Şeker Kız Candy de sarışın ölen çocuğun adı. Ben geçen sene tekrar izlemiştim hala ilk günkü gibi acısı taze sanki gerçekmiş gibi hüngür hüngür ağlarım hala.

Tabi ki Terry G. Grancesther'i de unutmamak gerek. Bir de ölen Anthony'nin dayısı vardı sarışın ooji sama :) Albert Adley :) Candy nin Anthony sandığı ilk aşkı :D

bende diyorum allah allah ölen ANTHONY di niye albert ölüyor :) yazıyı yanlış anlamışım olsun mangasından en sonunda candy ve terry evlenıyormuş no probelm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet ya ben de yeni öğrendim adı da "Sailor Moon: Crystal" galiba  :cheer2-onion-head-emoticon: ayy çok mutlu oldum yaa temmuzu beklemek var şimdi  :hell-yes-onion-head-emoticon:

gerçektenmi :o  :o  :o yattaaaaaaaaaaaaaaaaa :D  :D sevindim ^_^  ^_^ benim için doğum günü hediyyesi olur  :D  :D tabi ertelemezlerse <_<  <_<  -_- :ghost-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.