Jump to content

Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda

Nerissa

Önerilen İletiler

gerçektenmi :o  :o  :o yattaaaaaaaaaaaaaaaaa :D  :D sevindim ^_^  ^_^ benim için doğum günü hediyyesi olur  :D  :D tabi ertelemezlerse <_<  <_<  -_- :ghost-onion-head-emoticon:

kulağa gerçek değilmiş gibi geliyor yaa inşallah yeni bölümleri gelir çok istiyorum yaa... I LOVE YOU USAGİ!  :bye2-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

"Ay Savaşçısı - Sailor Moon"   90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;)  Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden birid

Evet, 5 mayısta death note da başlayacak animez'de. inşallah sailor moon ile death note da animez'in diğer serilere yaptığı gibi 25. bölümden sonra başa dönen bir kısır döngüye maruz kalmaz :D

çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok du

Ben küçükken rast gelirdim ama ana karaktere gıcık olup devamlı izlemediğimi hatırlıyorum sadece o dönüşüm sahneleri hoştu birde tabi smokinli şövalyeyi severdim. Sırf Mamoru içinde katlanmazdım konular kısırdöngü gibi gelirdi Sıkar bayardı beni. Çok seçiciyimdir küçüklüğümden beri animeler ve çizgidiziler konusunda.

Animez kanalı var bizde ama baktım görüntü tırt geldi. Turk anime'den izlemek daha mantıklı. Belki heves eder başlarım belli olmaz. Yeniden izlemeye çalıştığımda komik gelmişti turk animeden çünkü. Birde yeni çizimleriyle gelen serisine başlarım artık 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen ya katılıyorum sana sailor moon deyincede akla şeker kız candy de geliyo çok güzel serilerdi açıkçası :)

Şeker kız candy evet oda starda gösteriyodu kendisini,hoş bir seriydi oda romantizmi,arkadaşlığı,maceraları ve daha cok...izleyenler bilir ayrı bir taddı,Çıktığı dönem ile değerlendirilirse  bu serilerin tadı başkadır yaşayanlar iyi bilir. Anime her zaman anime her yerde ve her zaman bir aşk işte :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şeker kız candy evet oda starda gösteriyodu kendisini,hoş bir seriydi oda romantizmi,arkadaşlığı,maceraları ve daha cok...izleyenler bilir ayrı bir taddı,Çıktığı dönem ile değerlendirilirse  bu serilerin tadı başkadır yaşayanlar iyi bilir. Anime her zaman anime her yerde ve her zaman bir aşk işte :)

aynen  ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.