Jump to content

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

free word

Önerilen İletiler

908, 6 dakika önce tarihinde yazdı:

Genelde çoğunluğun izlemiş olduğu ama bir o kadar da uzun seriler oluyor.

örn:

Fullmetal Alchemist

KuroShitsuji (şu an baktım, diğerlerine kıyasla çok uzun değilmiş)

Fairy Tail

Boku no hero academia

"başla, sıkılmazsın" dediğiniz var mı bunların arasında? ^-^

BnHA ve Kuroshitsuji bunları bildiğim için içim rahat bir şekilde başla sıkılmazsın diyorum:onion_yep_by_7anime7drawer7: ve FMA ve FMA brotherhood'u bi baştan sona izleyemedim lisedeyken kidz animezde yayınlanırdı oradan izlerdim ama hiç bitiremedim:lonely-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 271
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Claymore un mangası hala devam ediyor gençler... O yüzden animenin sonu çok tatmin etmiyor ama benim favori animelerimdendir. Beğenmeyeceğinizi düşünmüyorum :)   Ayrıca orda Elfen Lied FMA falan görüy

çabucak bitirip başla iki müthiş seri bekletme :)

Ben yazmı yorum çünkü destan çıkar :D ama bir kaçtane örnek vereyim... Code Geass One piece claymore Elfen lied ve dahası...

Posted Images

pseudohomophylus, 2 dakika önce tarihinde yazdı:

BnHA ve Kuroshitsuji bunları bildiğim için içim rahat bir şekilde başla sıkılmazsın diyorum:onion_yep_by_7anime7drawer7: ve FMA ve FMA brotherhood'u bi baştan sona izleyemedim lisedeyken kidz animezde yayınlanırdı oradan izlerdim ama hiç bitiremedim:lonely-onion-head-emoticon:

Şu anda, bunların arsında en ön planda tuttuğum anime KuroShitsuji. Yakın zamanda başlamaya çalışacağım ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keremm79, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Gintama! Evreni çok hoş duruyor ama bölüm sayısına bakınca korkup kaçıyorum :)

Bölümler hızlı geçer o sorun değil. Asıl sorunu başları baya sıkıcı, ona dayanabilirsen izlersin biter gider. Ben mesela şu anda Slam Dunk ve Dragon Ball'ı beraber izliyorum, Hatta biraz ara verip Great Teacher Onizuka'yı da bitirdim, Bunların yanında güncel takip ettiğimde bir çok anime var.

Tabii benimde başlayamadığım anime var fazlasıyla, hangisini önce izlemem gerektiğine karar veremiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir PelikanFaruk

Naruto

Fairy Tail

Full Metal Alchemisr Brotherhood

Gintama

Bunlar bana önerilip övülen animeler ama nedense açıyıom daha 2. dakikada kapıyorum abi izleyesim hiç gelimyor gidip başka animeye başlıyom sonra :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.