Jump to content

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

free word

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 271
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Claymore un mangası hala devam ediyor gençler... O yüzden animenin sonu çok tatmin etmiyor ama benim favori animelerimdendir. Beğenmeyeceğinizi düşünmüyorum :)   Ayrıca orda Elfen Lied FMA falan görüy

çabucak bitirip başla iki müthiş seri bekletme :)

Ben yazmı yorum çünkü destan çıkar :D ama bir kaçtane örnek vereyim... Code Geass One piece claymore Elfen lied ve dahası...

Posted Images

One Piece'e başlayacak olanlara diyeceğim okul zamanı iş zamanı felan değil yazın başlayın ben öyle yazın başlamıştım boş bir zamanda ve ardarda bölümleri sıkılmadan izledim çok akıcı gelmişti 50. bölümden sonra animeye bağlandım macera o zaman başlıyor tam anlamıyla arada fillerler var onları da takip edin mesela skypie'da bir yerde filler varmış çok uzadığı için atlamıştım meğer fillermiş. Güncele sakın yetişmeyin ama One Piece'te. Ben spoiler almamak için güncele yetiştim bu seferde mangadan spoiler atan var sanki herkes mangadan gidiyormuş gibi. Şimdi yine bu kış biraz biriktirip öyle izleyeyim diyorum Op'yi çünkü öyle tadı çıkıyor.

Eski köklü animelerde Op Naruto gibi konuyu yayarak ilerletiyorlar ve sonra karakterlere bağlanıyorsun ve ısınıyorsun gerisi geliyor genelde. Benim uzun serilerden güncele gelip bitirdiklerim

İlk başladığım seri Naruto'da olsa ilk One Piece'te güncele vardım sonra ardından Naruto, Bleach, Fairy tail'i bitirdim. O da Fairy Tail One Piece boşluğunu doldursun diye başladım çünkü Op'de güncele gelince çok büyük bir boşluk yaratıyor maalesef ve One Piece'in tadınıda başka hiçbir anime de alamıyorsun yinede en yakın Naruto 2. olarak en sevdiğim One Piece'e. Ayrıca Naruto'da ve Bleach'teki fillerler direk kendinden soğutuyor onların direk fillerlerini atlayarak izlemiştim ancak öyle yetiştim güncele. One Piece'te G 8 fillerini öneririm çok eğlenceliydi filler demezsin o derece yani bazı filleri kaliteli One Piece'inde.

Başlayıp bitiremediğim

Code Geass ( Çok övmüşler ama beni pek çekmedi biraz Naruto'da ki sharingan olayına benzettim göz mevzusunu ve çekmedi bu yüzden)

Sword Art Online (Bunu nasıl bu kadar beğenmişler anlamadım hele baş karakter çocuk gibi tip zaten fazla ciddiye alarak izletemiyor güzel konuda olsa)

Kuroko no Basket (Bunda baş karakterin yanındaki sert elemanı sevmemiştim o yüzden bıraktım)

Specail A ( Kaichou Maid Sama gibi bekliyordum ama çok bayık ilerliyordu görüntüde eski olunca bıraktım yarıda)

Noragami ( Bunada tam ısınamadım sanırım konuya ondan bıraktım sanırım yani çok sarmadı)

Genelde bitiririm animeleri konu sarınca ama bazılarının konusu çok bölük pörçük olduğu için sanırım bıraktım. İzlediklerimi saymaya kalksam bundan fazla var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu an ilk sırada Gintama var, aslında başladım ama araya bir şeyler girdi bir türlü devam edemedim.

D-Gray Man ve Ful Metal Alchemist bir türlü başlayamadım yıllardan beri listede bir gün izlerim diye duruyor :)

ve o ikisi aynen benim de "bir gün izlenecekler" listemde, ama o bir gün ne zaman hiç bilmiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

One Piece'e başlayacak olanlara diyeceğim okul zamanı iş zamanı felan değil yazın başlayın ben öyle yazın başlamıştım boş bir zamanda ve ardarda bölümleri sıkılmadan izledim çok akıcı gelmişti 50. bölümden sonra animeye bağlandım macera o zaman başlıyor tam anlamıyla arada fillerler var onları da takip edin mesela skypie'da bir yerde filler varmış çok uzadığı için atlamıştım meğer fillermiş. Güncele sakın yetişmeyin ama One Piece'te. Ben spoiler almamak için güncele yetiştim bu seferde mangadan spoiler atan var sanki herkes mangadan gidiyormuş gibi. Şimdi yine bu kış biraz biriktirip öyle izleyeyim diyorum Op'yi çünkü öyle tadı çıkıyor.

Eski köklü animelerde Op Naruto gibi konuyu yayarak ilerletiyorlar ve sonra karakterlere bağlanıyorsun ve ısınıyorsun gerisi geliyor genelde. Benim uzun serilerden güncele gelip bitirdiklerim

İlk başladığım seri Naruto'da olsa ilk One Piece'te güncele vardım sonra ardından Naruto, Bleach, Fairy tail'i bitirdim. O da Fairy Tail One Piece boşluğunu doldursun diye başladım çünkü Op'de güncele gelince çok büyük bir boşluk yaratıyor maalesef ve One Piece'in tadınıda başka hiçbir anime de alamıyorsun yinede en yakın Naruto 2. olarak en sevdiğim One Piece'e. Ayrıca Naruto'da ve Bleach'teki fillerler direk kendinden soğutuyor onların direk fillerlerini atlayarak izlemiştim ancak öyle yetiştim güncele. One Piece'te G 8 fillerini öneririm çok eğlenceliydi filler demezsin o derece yani bazı filleri kaliteli One Piece'inde.

Başlayıp bitiremediğim

Code Geass ( Çok övmüşler ama beni pek çekmedi biraz Naruto'da ki sharingan olayına benzettim göz mevzusunu ve çekmedi bu yüzden)

Sword Art Online (Bunu nasıl bu kadar beğenmişler anlamadım hele baş karakter çocuk gibi tip zaten fazla ciddiye alarak izletemiyor güzel konuda olsa)

Kuroko no Basket (Bunda baş karakterin yanındaki sert elemanı sevmemiştim o yüzden bıraktım)

Specail A ( Kaichou Maid Sama gibi bekliyordum ama çok bayık ilerliyordu görüntüde eski olunca bıraktım yarıda)

Noragami ( Bunada tam ısınamadım sanırım konuya ondan bıraktım sanırım yani çok sarmadı)

Genelde bitiririm animeleri konu sarınca ama bazılarının konusu çok bölük pörçük olduğu için sanırım bıraktım. İzlediklerimi saymaya kalksam bundan fazla var.

Ne iyi özetlemissin :) Sword Art Onlineye katılıyorum o kadar saçma bir anime olamaz ya ilk sezonu izledim galiba bir 6-7 bölüm yani gram tat alamadım. Bu arada OP un yarattığı boşluğu Hunter X Hunter tamamiyle dolduruyor tavsiye ederim. İzledin mi bilmiyorum ama OP dan sonra heyecanla izlediğim arka arkaya ikinci serim oldu . Hunter X Hunter Keza Full Metall de öyle olmuştu ama Hunter kadar sürüklemedi :))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.