Jump to content

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

free word

Önerilen İletiler

Uchuu Kaizoku Captain Harlock: Aşşırı derecede reyiz bir animeye benziyor. İlk bölümünden çok etkilenmiştim. Çevirisi tamamlanmadığı (ve bizim de anime trafiği biraz yoğun olduğu) için devamı gelmedi.

School Days: Yıllarca izleyenlerin bolca saydırması nedeniyle bulaşmadım. Geçenlerde bazı görsellerine denk geldin OMG böyle bir anime Türkanime'de nasıl olur hayret dedim. Mümkünse blu-ray versiyonunu izleyeceğim. Geçenlerde mangasını okudum hayli soft geldi. Anlaşılan Yosuga no Sora gibi bunda da ne varsa animede var.

Gintama 2015: Gintama'nın en can alıcı arclarının olduğu sezon.Aslında ilk 2 bölümünü izledim yani başlamış sayılırım ama devamını getirmek bir türlü gelmiyor içimden. Çünkü bitirip de diğer animelere geçince keskin bir düşüş olacak. Gerçi Sezonlar birikti ama yine de elde güzel bir şeyler bulunsun diye tutuyorum. Hayret.. önceden böyle ihtiyatlı değildim. 

Owarimonogatari 2. Sezon: İndirdim, arşivimde. Arada bir HD'yi açıyorum söyle bi bakışıyoruz sonrası yok. Aslında bir başlasam gerisi gelecek ama. . Demek ki elde olunca böyle oluyor :)

Yokohama Kaidashi Kikou: Bu da arşivimde, bununla da bol bol bakışıyoruz. Şu "nasıl olsa elimde" rahatlığını üzerimden atarsam ilk bundan başlayacağım.

İşte böyle. . Çevirisi olmayan animeyi dört gözle bekleriz, elde olanı da bekletiriz. Ne sıkıntılı bir doğamız var arkadaş. Ha bir de Sword of Stranger filmi full hd bu da var. Gerçi biraz izlemeye kıyamama durumu da yok değil. Aslında bu da zararlı. Kıyacaksın abicim. Beklenti oluşturup zevki baltalamanın alemi yok. Gerçi, mesela Gintama her türlü tatmin eder ama yine de gerek yok..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 271
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Claymore un mangası hala devam ediyor gençler... O yüzden animenin sonu çok tatmin etmiyor ama benim favori animelerimdendir. Beğenmeyeceğinizi düşünmüyorum :)   Ayrıca orda Elfen Lied FMA falan görüy

çabucak bitirip başla iki müthiş seri bekletme :)

Ben yazmı yorum çünkü destan çıkar :D ama bir kaçtane örnek vereyim... Code Geass One piece claymore Elfen lied ve dahası...

Posted Images

Son zamanlarda bunu aşmaya çabalasam da...

İzlemeye kıyamama sorunum var. Benim listenin bir kısmı da bu;

• Gintama
  • Saint Seiya (eksik çeviri)
  • Ergo Proxy
  • Steins;Gate 0 (bitmesini bekliyorum)
  • HxH
  • Hellsing
  • 91Days
  • Bungou Stray Dogs
  • Tengen Toppa Gurren Lagann
  • Monster
  • Initial D
  • Kuroshitsuji

ve bu liste uzar gider...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Genelde çoğunluğun izlemiş olduğu ama bir o kadar da uzun seriler oluyor.

örn:

Fullmetal Alchemist

KuroShitsuji (şu an baktım, diğerlerine kıyasla çok uzun değilmiş)

Fairy Tail

Boku no hero academia

"başla, sıkılmazsın" dediğiniz var mı bunların arasında? ^-^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.