Jump to content
Türk Anime TV Forum
free word

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Önerilen İletiler

Genelde eski ama iyi olduğunu bildiğim animeleri izleyemiyorum çünkü çizimleri hoşuma gitmiyor. Ama izlediğim hiç yok mu var. İllaki izliyorum ama izlemeye başlamak zor oluyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
senajh, 11 saat önce yazdı:

FMA ve Dragon Ball.İzlemek istiyorum ama sıkılacağımdan korkuyorum-bir türlü başlayamıyorum :/

Dragon Ball u bilmem ama FMAB dan sıkılacağını hiç sanmam hatta ben ilk izlediğimde oturup 2 günde bitirmiştim çok fena sarıyor yaklaşık 4 kez bitirdim kesinlikle korkmadan gönül rahatlığıyla izleyenilirsin :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Gintama. Aslında hiç başlamamış sayılmam, ilk iki bölümünü izledim ancak seriye ısınamadım. O kadar övülüp tavsiye edildikten sonra öyle bir başlangıç, açıkçası beni sükut-u hayale uğrattı. Gerçi ilk sezonu 201 bölüm olan, arcları bulunan, hali hazırda mangası devam eden bir seriden bahsedince biraz önyargılı bakıyor olabilirim. Yine de 6.hissim benlik bir seri olmadığını söylüyor. :bird-onion-head-emoticon:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Nyoteida, 6 saat önce yazdı:

Gintama. Aslında hiç başlamamış sayılmam, ilk iki bölümünü izledim ancak seriye ısınamadım. O kadar övülüp tavsiye edildikten sonra öyle bir başlangıç, açıkçası beni sükut-u hayale uğrattı. Gerçi ilk sezonu 201 bölüm olan, arcları bulunan, hali hazırda mangası devam eden bir seriden bahsedince biraz önyargılı bakıyor olabilirim. Yine de 6.hissim benlik bir seri olmadığını söylüyor. :bird-onion-head-emoticon:

İlk 2 bölümü filler, gerçi geri kalan bölümlerinde pek bir farkı yok ilk 2 bölümden :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Eski'den yeni'ye kadar ne kadar güzel konusu veya ne kadar ilgimi ceken anıme varsa ızlemısımdır, sımdı yenı cıkan ecchı anımelerı yuzunden sıteye girmiyorum bile . :'(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok