Jump to content
  • Create New...

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

Recommended Posts

One Piece

Hunter x Hunter

Code Geass

Chihayafuru

D.Gray Man

Hunter x Hunter ın bugün ilk bölümünü izledim ama devamı gelmedi bir de özellikle One Piece e başlamak istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum.:(

• Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Claymore un mangası hala devam ediyor gençler... O yüzden animenin sonu çok tatmin etmiyor ama benim favori animelerimdendir. Beğenmeyeceğinizi düşünmüyorum :)   Ayrıca orda Elfen Lied FMA falan görüyorum şoklardayım  :o Her animecinin izlemesi gereken ortak animeler olduğunu düşünüyorum ve bana göre bunlar SIRASIYLA şöyle;   Death Note FMA Naruto (ya da 3 büyüklerden herhangi birisi) Elfen Lied Devil May Cry Itazura na Kiss GTO Code Geass HOTD Basilisk   Bu serileri izleyince hemen hemen tüm an

çabucak bitirip başla iki müthiş seri bekletme :)

Ben yazmı yorum çünkü destan çıkar :D ama bir kaçtane örnek vereyim... Code Geass One piece claymore Elfen lied ve dahası...

Posted Images

Uchuu Kaizoku Captain Harlock: Aşşırı derecede reyiz bir animeye benziyor. İlk bölümünden çok etkilenmiştim. Çevirisi tamamlanmadığı (ve bizim de anime trafiği biraz yoğun olduğu) için devamı gelmedi.

School Days: Yıllarca izleyenlerin bolca saydırması nedeniyle bulaşmadım. Geçenlerde bazı görsellerine denk geldin OMG böyle bir anime Türkanime'de nasıl olur hayret dedim. Mümkünse blu-ray versiyonunu izleyeceğim. Geçenlerde mangasını okudum hayli soft geldi. Anlaşılan Yosuga no Sora gibi bunda da ne varsa animede var.

Gintama 2015: Gintama'nın en can alıcı arclarının olduğu sezon.Aslında ilk 2 bölümünü izledim yani başlamış sayılırım ama devamını getirmek bir türlü gelmiyor içimden. Çünkü bitirip de diğer animelere geçince keskin bir düşüş olacak. Gerçi Sezonlar birikti ama yine de elde güzel bir şeyler bulunsun diye tutuyorum. Hayret.. önceden böyle ihtiyatlı değildim. 

Owarimonogatari 2. Sezon: İndirdim, arşivimde. Arada bir HD'yi açıyorum söyle bi bakışıyoruz sonrası yok. Aslında bir başlasam gerisi gelecek ama. . Demek ki elde olunca böyle oluyor :)

Yokohama Kaidashi Kikou: Bu da arşivimde, bununla da bol bol bakışıyoruz. Şu "nasıl olsa elimde" rahatlığını üzerimden atarsam ilk bundan başlayacağım.

İşte böyle. . Çevirisi olmayan animeyi dört gözle bekleriz, elde olanı da bekletiriz. Ne sıkıntılı bir doğamız var arkadaş. Ha bir de Sword of Stranger filmi full hd bu da var. Gerçi biraz izlemeye kıyamama durumu da yok değil. Aslında bu da zararlı. Kıyacaksın abicim. Beklenti oluşturup zevki baltalamanın alemi yok. Gerçi, mesela Gintama her türlü tatmin eder ama yine de gerek yok..

koi senkyo to choclate
Seireitsukai no Blade Dancy
koi to senkyo to choclate
hyouka
campione
NouCome
danshi koukousei 
love ru 
oniai
nononbiyori
my girlfriend is shobitch
seiken tsuaki
satsuriku no tenshi
kono naka ni hitor

Son zamanlarda bunu aşmaya çabalasam da...

İzlemeye kıyamama sorunum var. Benim listenin bir kısmı da bu;

• Gintama
  • Saint Seiya (eksik çeviri)
  • Ergo Proxy
  • Steins;Gate 0 (bitmesini bekliyorum)
  • HxH
  • Hellsing
  • 91Days
  • Bungou Stray Dogs
  • Tengen Toppa Gurren Lagann
  • Monster
  • Initial D
  • Kuroshitsuji

ve bu liste uzar gider...

• 2 weeks later...

Mirai Nikki, Sword Art Online, Steins Gate, Gintama

Sanırım her yerde sürekli övdükleri için izlemeyenlere de animeci misin sen gibi yorum yaptıkları için daha başlayamadım içimden gelmedi 

• 2 months later...