Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

Doktorları, acemi cadıyı anlarım ama

my-name-helal-et.jpg

bu nedir ya :D

Aynen.Ben iki diziyide izledim, aynılar, fenada olmamış :D ... Ama su an bile televizyonda gösterilmekte olan Türk dizilerinin 4'te 3'ü yurtdışı dizilerinden uyarlama.Ülkede senaryo kıtlığı mı var anlayamıyorum ki...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaman ayırıp dizileri konularıyla birlikte yazdığın için sağol benim bitirdiğim diziler fringe - prison break - dexter -  human target   izlediklerim arrow - supernatural - the walking dead - my fat diary -sleepy hollow - teen wolf - blue mountain state - strike back - person of interest - under the dome şimdilik aklıma gelenler bu kadar :D şimdi  person of interest - human target ve strike back neredeyse aynı üçünü de izlemenizi tavsiye ederim.   blue mountain state fazla bilinmiyor sanırım aşırı komik bir dizi bunu izleyin derim  diğerleri de güzel yani hepsini beğendim ama bence bir kaç sene bekleyin öyle başlayın sezon sonlarında meraktan ölebilirsiniz -_- :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.