Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

Yazacak guncel konu bulamayinca hortlatayim dedim. Hort!

Bu basligin cevabi tam olarak Friends. Hepsini izleyecek ne sabrim ne vaktim ne de iradem var ama izledigim kismi mu-kem-mel idi diyebilirim.

Salem. Yine yarim biraktim tabi ki :d ama iyidir. Benim gibi biras vahset seviyorsaniz, dram da olur diyorsaniz, bir de -yine benim gibii- cadilara ilginiz varsa bicilmis kaftan. Ana karakter oyle bir kadin ki off. :blush:

Vee kisisel favorime gelelim. 2 senedir takip ettigim -ama yine butun bolumlerini izleyemedigim :C pis huyum bu iste-,- bitmiyorlar yok- Person of Interest. Ilk sezon cok amele olsa da Root gelince her sey yerine oturuyoor. Illa izleyin, izleyin izleyin izleyin. Bolumler 40 dakika onun icin dayanamiyorum :( ama bu diziye deger. Izleyen varsa mesaj kutum bekliyor. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

The Americans 

Amerika'ya 80'li yıllarda sızmış iki sovyet casusun maceraları ...

Wayward Pines

Wayward Pines'a giriş var ama çıkış yok !!!

Hannibal

İnsan etini normal bir gıda gibi tüketip cinayetler işleyen bir seri katil olan Dr.Hannibal Lecter ile dedektif Will Graham arasında geçen kıyasıya bir mücadele ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mr. Robot

Öhm öncelikle hackle ilgilenen ya da merak duyan (benim gibi) arkadaşlar varsa kesinlikle öneririm. Ben diziyi askıya aldım çünkü bölüm beklemekten hoşlanmam. Her neyse, Elliot diye bir programcı arkadaşımız var. Elliot insanlarla iletişim kuramıyor, kendisi anti-sosyal bir karakter. Hacklemek onu insanlara yönlendiren tek şey neredeyse, işte daha sonra olaylar gelişiyorr gelişiyooor ve bir anda Amerikanın gizli siber savunmacılarına karışıyor. Bence izleyin derim.  :LTkJN9u: Daha fazla anlatmak istemiyorum yoksa spoiler vermeye başlayacağım. :smile_oleyo:   

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu tekrar tekrar hortlatmak hosuma gitmese de, ilk iletiyi yeni okudum. Ve sasirdim baya. o: Person of Interest izleyen varmiiis!1 2 yildir takip ediyorum kendilerini, acayip severim oyle boyle degil. Muhtesemdir. Izlemeyen kaldiysa kosup izlesin.

Ve ben Merlin'i nasil unuturum. Annem bile acar izlerdi yani o kadar. Izleyiin.

Ahan da hort!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bu sefer çok çok severek izlediğim bir yabancı diziyi önericiğim. (ki çoğu kişi izlemiştir ya da biliyordur konusunu falan.)   ^_^ 

Evvvet en çok sevdiğim yabancı dizilerden olan

Shameless'ı  önermeye karar verdüm. Şimdii, bir aile var. 6 kardeş + alkolik babadan oluşan saçma sapan bir aile. Anneleri zaten çocukları terketmiş, normalde bu tarz konusu olan bir dizinin aşırı dram içermesi gerekir. Ama bu dizide işler birazcık karışık. Shameless, bu tablodan trajikomik bir hikaye çıkarmayı başarmış, bize de tebrik etmek ve ayıla bayıla, izlemeye kıyamayarak, ekranda çıkan karakterlerin yüzünü saçlarını işaret parmağıyla okşaya okşaya izlemek düşer. Ben öyle yapıyorum yani. :D Ömm neyse konuyu dağıttım baya, bu 6  kardeşin en büyükleri olan Fiona, çok büyük çabalarla ve alkolik, işe yaramaz babasına rağmen ailesini dik tutmaya çalışıyor. Bence başarıyor da. Neyse spoilera giriyor azcık bu. Ve dizide azcık +18 detaylar var, azcık ya.. Hani olur da sevmeyen, rahatsız olan, 'ay yok benim yaşım tutmuyor izlemem' diyen olursa falan belirteyim dedim.  :P  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.