Jump to content

Dizi Tavsiyeleri

Aksamov

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 158
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 - Game of Thrones   2 - Vikings   3 - Supernatural   4 - Fringe   5 - Spartacus (1 - 2 - 3)   6 - The Mentalist   7 - Two and a Half Man (Charlie Sheen gidince bıraktım.)   8 - The Walking Dead   9

game of thrones   

Merhabalar, Efenim, ben şahsen, bizim yerli dizilerden hiç haz etmem. " Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Adını Feriha Koydum", "Yaprak Dökümü" vesayre vesayre.. Hepsi aynı kalıptan çıkmışcasına, konuları ya

Posted Images

vampire diaries en sevdiklerimden :D türk dizilerinden sadece l&m izliyorum ;)

Çok klasik geldi bana konusu ya ^^

misfits ve supernatural, izlemediysen izle. gerçi 2sinin de ilk sezonları çok güzel sonradan bayıyor biraz heroes gibi. ama yine de takip ettiriyor şerefsizler :D supernatural biraz mainstream dizi sayılır, misfits alışılmadık bi tarzda gelmişti bana. karakterleri anime karakteri gibi biraz, ana karakteri falan. o zamanlar anime izlemediğim için alışılmadık gelmiştir belki de.

Supernatural şuanda takip ediyorum, Misfits izleyeceğim inş sonrasında. Henüz göz atmadım ama, heroes gibi demişsin, yeter o bana :)

İzlenmesi gereken 10 Film

1-Supernatural

2-Prison Break

3-How I Met Your Mother

4-The Vampire Diaries

5-Merlin

6-The Walking Dead

7-Arrow

8-Mentalist

9-House

10-Dexter

Sıralamadım sadece yazdım B)

Hepsi mevcuttu yukarıda da tesekkür yinede^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lostu babamla izlerdim ben,güzeldi :) Walking dead oldukça ilgimi çekti,ona da bakabilirim.Ancak en sevdiğim ise chuck <3 Onun bir kaç bölümünü izlemiştik babamla,her zaman yayınlanmıyordu ama süperdi ona bakacağım konu için sağol :) Heroes izlememiştim ona da bakarım bu arada supernaturalın konusu ne?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5.6.8.9.10

Bunları izledim geri kalan dizilerinde 1-2 bölümünü izleyip beğenmeden kapattım (: Ama eklenebilicek çok fazla dizi var.

Bkz: How i met your mother vb.

Lost'da, ilk 10 bölümü izlerken sıkması normaldir de, hele bir 2. sezona geçiş yapın, inanın ister istemez kaptırıyorsunuz kendinizi :) Fringe de aynı şekilde diyebilirim. İzlemelisiniz, öyle 1-2 bölümde kesilip atılacak türden diziler değil bunlar ^^

Lostu babamla izlerdim ben,güzeldi :) Walking dead oldukça ilgimi çekti,ona da bakabilirim.Ancak en sevdiğim ise chuck <3 Onun bir kaç bölümünü izlemiştik babamla,her zaman yayınlanmıyordu ama süperdi ona bakacağım konu için sağol :) Heroes izlememiştim ona da bakarım bu arada supernaturalın konusu ne?

Chuck candır da, 3. sezonda bırakmıştım ben. Tam şöyle 2 sezonluk uğraşlar sonuç veriyor derken, 3 e geçtiğimizde herşey sıfırlanıyor. Çok sinirimi bozmuştu benim :)

İzlemediyseniz Prison Break ve Fringe öncelikli tavsiyelerimdir.

Supernatural ;

Resmi ekleyen

IMBD: 8.6

Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler... Av ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır...

Dean, ailesine dolayısı ile babasına çok bağlıdır. Sam ise tam tersine babasından, kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister...

Birkaç yıl sonra Dean, Sam'in kız arkadaşı Jessica ile yaşadığı eve gider ve Sam'e babalarının ortadan kaybolduğunu ve onu bulamadığını söyler. İkili babalarını bulmak için yola koyulurlar...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ah ahh hepsi çok güzel serilerdir.Gerçi biraz uzadı mı konu dağılıyor.

Bknz:

Lost ve Heroes

Evde sadece Cnbc-e izleyen birileri olunca ^_^

5-6 tanede ben ekliyim belki seyretmişinizdir bunlarıda...

Vakti zamanında hastası olduğum ...X-Files :lol:

ED...

Eleventh Hour...

Being Human

Community

Leverage...

Bones..

CIA..

V...

Ps: Bu arada flash forward için imza toplanıyordu.2. sezonu gelir belki diye umuyorum...

Ayrıca Game of Thrones 'un kitaplarınıda okuyun,öneririm ...Winter İs A Comming B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.