Jump to content

Anime Hearts Fansub

Önerilen İletiler

Buraya yazmak kesin yasaktır ama şu Hetalia'yı 2. sezondan itibaren çevirir misiniz? Herkes tam Türkiye'nin çıkacağı bölümden önce bırakmış.

Normalde yapmak istediklerimi ve yapmak üzere olduklarımı ortalıkta söylemeyi fazla sevmem fakat Hetalia ve diğer birkaç anime öncelikli hedefim olmasına birikmeye başlayan yeni animeler çoğaldı haliyle devam ettirilmemiş fansublara bakabilicek durumda değilim. Ama çevirmen sayımız çoğaldıkça herkesin hoşuna gidicek sürprizler yapmayı düşünüyorum.

Ve çevirmen alımları devam etmektedir grup içi yardımlaşma olduğu için fazla yorucu bir tempomuz yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

DÜZENLENDİ: 29.04.2014 Sitemizin linki: http://fb.animehearts.net  Profilinizi oluşturun( Facebook gibi)  Sonra oluşturduğunuz profilinize girin ve linki paylaşın.. 

Not kısmında Kahkaha atttım Tüm Söyliyeceklerim Bu kadar :D

Merhaba, öncelikle başarılarınızın devamını dilerim. Tanıtım yazınızı okudum da, birçok yazım hatası ve anlatım bozukluğuyla karşılaştım. İzleyicilerin güvenlerini kazanabilmek adına metni gözden geçi

Hakikaten türkçem berbat :(

hatanızı hep böyle kabul edin. bu güzel bir özellik. ileride de size çevirinizde, imlanızda ya da başka bir şeyde eleştiri geleceği zaman oturun dinleyin. bu işte yeni olduğunuzu düşündüğüm için 1-2 tavsiye veriyorum

hadi kolay gelsin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hatanızı hep böyle kabul edin. bu güzel bir özellik. ileride de size çevirinizde, imlanızda ya da başka bir şeyde eleştiri geleceği zaman oturun dinleyin. bu işte yeni olduğunuzu düşündüğüm için 1-2 tavsiye veriyorum

hadi kolay gelsin :D

K.bakmayın araya giriyorum ama tavsiye verenin önce bunları yapması gerekmez mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.