Jump to content

Higurashi No Naku Koro Ni Kira

Ddraig

Önerilen İletiler

Misafir ShadowWolf

Şimdiki Bern bildiğimiz Bern değil yani yabancı izleyicilerin seveceği türden değil artık.Anlaşılan Chiru'da acımasız bir hal alıyor.

Chiru EP5.

Erika yavas yavas kaybediyorken surat ifadeleri değişip duruyordu. Şuna benzer  :D -  :-\ - :D - :o

Bernkastel Erika'nın ustasıdır.Erika ona sürekli 'Yes My Master' türünden konuşur.

Erika Battler ile savaşırken ortaya koyduğu teoriden sonra Bern'den övgü bekliyordu ama aynen şu cümleyi söyledi.

........But I'll forgive you.Because your face and your theory are so lame it's funny!

*giggle*x4

Bu ve ya bu tip durumlarda okuyucunun sinirleri bozuluyor heralde,ayrıca Bern şeytana dönmüş gibi görünüyor.

Bahsettiğim şeyin video linki ( EP5 Final Trial) 3.30'dan sonrası....

Evet 3.30 ve sonrası yazısını okumadığım için 3.30 dk'dır durdurup izliyorum  :)

Its horribly pathetic! Öldüm gülmekten ya  :D arkadan gelen hahahaha da cabası xD

Buraya kadar neler oldu tam bilmiyorum ama... Battler'ın havasından geçilmiyor Bernkastel'i...hala çok seviyorum  :-\ ..... ama Erika'ya üzüldüm açıkçası

İlişkiler baya bir değişmiş gibi görünüyor Battler'ın yeni dostları var -.-" Bernkastel deli damgası yemiş Erika sağdık köpeği oynuyor... Nasıl oldu da güç dengeleri böylesine değişti?! Manga yetmeyecek galiba VN'ı da okumam gerekiyor.... -___-"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Evet 3.30 ve sonrası yazısını okumadığım için 3.30 dk'dır durdurup izliyorum  :D

Its horribly pathetic! Öldüm gülmekten ya  :D arkadan gelen hahahaha da cabası xD

Buraya kadar neler oldu tam bilmiyorum ama... Battler'ın havasından geçilmiyor Bernkastel'i...hala çok seviyorum  :-\ ..... ama Erika'ya üzüldüm açıkçası

İlişkiler baya bir değişmiş gibi görünüyor Battler'ın yeni dostları var -.-" Bernkastel deli damgası yemiş Erika sağdık köpeği oynuyor... Nasıl oldu da güç dengeleri böylesine değişti?! Manga yetmeyecek galiba VN'ı da okumam gerekiyor.... -___-"

Herşey karıştı Ronove Bro-nove oldu Şeytanlar dost oldu dost düşman oldu hala virgül kullanmadım.Şu Chiru gelse çok şey atlanır.'Erkia'nın suratına baktıkça üzülüyorum ya salya-sümük ağlıyor resmen'

Güç dengesi derken heralde Battler Beato'yu kurtarmaya çalışıyor ama biliyorsun Battler öldürmüş onu,VN'da ona verilen tek paragraf '...........' :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

Herşey karıştı Ronove Bro-nove oldu Şeytanlar dost oldu dost düşman oldu hala virgül kullanmadım.Şu Chiru gelse çok şey atlanır.'Erkia'nın suratına baktıkça üzülüyorum ya salya-sümük ağlıyor resmen'

Güç dengesi derken heralde Battler Beato'yu kurtarmaya çalışıyor ama biliyorsun Battler öldürmüş onu,VN'da ona verilen tek paragraf '...........' :/

Burada ki suçlu kim? Kiminle savaşıyor Battler Bern'le mi Lambdadelta'yla mı Beatrice öldüyse bu herif daha niye geri getirmeye çalışıyor bunu -.-"

Anlatmaktan sıkılırsan da ... koy ben anlarım  :-X

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burada ki suçlu kim? Kiminle savaşıyor Battler Bern'le mi Lambdadelta'yla mı Beatrice öldüyse bu herif daha niye geri getirmeye çalışıyor bunu -.-"

Anlatmaktan sıkılırsan da ... koy ben anlarım  :-X

Hiç sıkılmam.

Lamb kendi eğlencesine göre bir şeyler yapıyor.Battler'a yardım ediyor,bazen sırtından bıçaklıyor.

Beato sorusu ise,herif seviyor kadını :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

Hiç sıkılmam.

Lamb kendi eğlencesine göre bir şeyler yapıyor.Battler'a yardım ediyor,bazen sırtından bıçaklıyor.

Beato sorusu ise,herif seviyor kadını :D

Noktalarını toplayınca 3 nokta çıkıyor bir anlam çıkarmalı mıyım bundan? :D

Peki şu Beatrice Battler'ın annesi olayına ne diyorsun ?

Ayrıca Chiru'yu takip ediyorsun madem şunu da sorayım Lamb ve Bern arasında ki ilişki tam olarak ne saygı sadakat dostluk vs..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noktalarını toplayınca 3 nokta çıkıyor bir anlam çıkarmalı mıyım bundan? :D

Peki şu Beatrice Battler'ın annesi olayına ne diyorsun ?

Ayrıca Chiru'yu takip ediyorsun madem şunu da sorayım Lamb ve Bern arasında ki ilişki tam olarak ne saygı sadakat dostluk vs..

BeatoxBattler olayında Beato Battler'ın annesi deği bence fakat şu Battler'ın günahı olayına hala bı açıklık getiremedim.

Chiru tam olarak takip ediyorum denemez ama 2 gündür üstündeyim;

Lamb x Bern bunlar mazoşist olsa gerek birbirlerini iğnelemelerine rağmen her daim birlikteler ya.Birbirlerine saygıları var fakat Bern Lamb'ın bir şapşal olduğunu düşünüyor sanırım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

BeatoxBattler olayında Beato Battler'ın annesi deği bence fakat şu Battler'ın günahı olayına hala bı açıklık getiremedim.

Chiru tam olarak takip ediyorum denemez ama 2 gündür üstündeyim;

Lamb x Bern bunlar mazoşist olsa gerek birbirlerini iğnelemelerine rağmen her daim birlikteler ya.Birbirlerine saygıları var fakat Bern Lamb'ın bir şapşal olduğunu düşünüyor sanırım :D

Her tarafta bu ikisinin fc'ları var ben de herhalde milletin bir bildiği varda Bernkastel & Lambdadelta diye kulüp açıyor diye düşünmüştüm >___>

Mazoşist ikili olmalarına üzüldüm açıkçası ne beklentilerim vardı benim o ikisinden -.-"

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her tarafta bu ikisinin fc'ları var ben de herhalde milletin bir bildiği varda Bernkastel & Lambdadelta diye kulüp açıyor diye düşünmüştüm >___>

Mazoşist ikili olmalarına üzüldüm açıkçası ne beklentilerim vardı benim o ikisinden -.-"

Onların öyle kulüp açmasının sebebi Bern nerde Lamb orda nedenidir.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir ShadowWolf

Onların öyle kulüp açmasının sebebi Bern nerde Lamb orda nedenidir.

Benim sebebim başka Lamb Bern'e bişey demişti bir bölümde o bölümü bulursam karşına kanıtla çıkacağım!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.