Jump to content

DHspark

Önerilen İletiler

Bu arada balıklama dalmış olucam da yeni proje nedir ^^

SnK'de spoiler yemiş gibi hissettim kendimi ama komikti ikiside şu naruto olayını son zamanlarda reklamı çıkan Nudo na su ko ile yapsan daha iyi olurdu sanki :D

yakında 25-30 sayfalık one-shot gibi manga tarzında ama renkli bir çalışmam olacak. Konusu Türkanime.Tv yi ve bölümlerini anlatan içinde farklı olaylar gelişen komik bir hikaye olacak tabi tembelliğimi yenip hızlanabilirsem.

Nasuko aklıma geldi ama daha reklamı görmeyenler olabilir diye vazgeçtim. sonra şöyle bir şeyde aklıma geldi Naruto soruyor nasıl yapılıyor bu ramen diye pazarlamacıda bildiğin ankara çubuk makarna diye sonra dedim ki ikisi benzeselerde farklı şeyler vazgeçtim. beğenmene sevindim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 34
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Arkadaşlar öncelikle bu haftaki AnimeKomedi çalışmaları gecikti kusura bakmayın. Bu sıralar 25-30 sayfalık TürkAnime.TV ile ilgili bir komedi çalışmam var ileriki haftalarda paylaşacağım. Bunun için h

yakında 25-30 sayfalık one-shot gibi manga tarzında ama renkli bir çalışmam olacak. Konusu Türkanime.Tv yi ve bölümlerini anlatan içinde farklı olaylar gelişen komik bir hikaye olacak tabi tembelliğim

6. Hokage ha :D 8 değil mi yaw... Tsunade gidikken 10 saniyeliğine Kakashi sensei seçmişlerdi :P Hakkını yemeyelim :P Şaka bir yana ellerine sağlık ,devamını bekliyoruz ;)

Ahmet eline sağlık da şey dicem :D la abi ne cümleler konusunda biraz eksiklik var tamam bunu ben diyince komik oluyor ama işte öyle :D 

bunu geçen de söyledin bak iki etti :D nasıl bir eksiklik kardeşim biraz daha açsan yani doğru diyorsun hikaye aklıma gelince dialogları not etmiyorum çizimi boyamayı bitirince ekliyorum baştaki düşüncemin aynısı olmuyor yazılar ama o kadar da kötü değil sanki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu geçen de söyledin bak iki etti :D nasıl bir eksiklik kardeşim biraz daha açsan yani doğru diyorsun hikaye aklıma gelince dialogları not etmiyorum çizimi boyamayı bitirince ekliyorum baştaki düşüncemin aynısı olmuyor yazılar ama o kadar da kötü değil sanki?

Naruto ya abi diyor ya saçma gelmiyor mu ama şimdi :D Yok güzelde abi felan pek hoş durmuyor ki ya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu haftaki paylaşımlarda çok güzel olmuş :) TürkAnime.TV ile ilgili komedi çalışmasını çok merak ettim :huh: 25-30 sayfa :o

Ahmedooo eline sağlık geç oldu ama güzel oldu her zamanki  :D

Teşekkürler ^_^ uzun çalışma için 25-30 sayfa deyince merak etmen gayet normal, girdim bir işin altına inşallah çıkarım beklemede kalın lütfen operatördeki müşteri hizmetlerinden daha çok bekleteceğim ama kusura bakmayın :P

saol ablacım dün ekledim ya o kadar geç değil teşekkür ettim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.