Jump to content

13. Geleneksel Japon Kültür Günü

Kasei

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.
Ankara Üniversitesi Japonoloji Öğrenci Topluluğu tarafından her yıl Japon kültürünü tanıtma amaçlı Geleneksel Japon Kültür Günü düzenlemekteyiz. Bu yıl 13.sünü 9 Mayıs 2014, Cuma günü gerçekleştireceğimiz kültür günümüze sizleri de bekleriz ^-^

Etkinlik Linki: 
https://www.facebook.com/events/674307062606067/?ref_newsfeed_story_type=regular

Etkinliğimizin afişi:

10297756_10152390789764490_1878068399636

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Nandeeeee nandebayyooooooo  :(  :(  :(

Ben de gitmek istiyorum yaa  :(

öhöhöhöhöhöm karizmatik admin mod on  B) Emeği geçenlere gerçekten çok çok teşekkürler.. 13. sü düzenleniyor bir de.. Gerçekten emek var.. Allah razı olsun böyle insanlardan  :) Gidebileceklere şimdiden iyi eğlenceler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nandeeeee nandebayyooooooo  :(  :(  :(

Ben de gitmek istiyorum yaa  :(

öhöhöhöhöhöm karizmatik admin mod on  B) Emeği geçenlere gerçekten çok çok teşekkürler.. 13. sü düzenleniyor bir de.. Gerçekten emek var.. Allah razı olsun böyle insanlardan  :) Gidebileceklere şimdiden iyi eğlenceler :)

Teşekkür ederiz :) 

Ankara'daki herkes gelmeli bence :) Hatta o gün Ankara'ya gelebilecek olan varsa bence pişman olmazlar :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Teşekkür ederiz :) 

Ankara'daki herkes gelmeli bence :) Hatta o gün Ankara'ya gelebilecek olan varsa bence pişman olmazlar :P

Valla mayısta tatil olma durumum vardı sağ olsun sınıf arkadaşlarım bencil pisliklerin teki oldukları için o iş yattı.. Yoksa gelmeyi düşünürdüm :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla mayısta tatil olma durumum vardı sağ olsun sınıf arkadaşlarım bencil pisliklerin teki oldukları için o iş yattı.. Yoksa gelmeyi düşünürdüm :(

Seneye artık :)

Seneye Ankara'da ünv. okuyacağım büyük ihtimalle o zaman gelirim... :D

Seneye Japon Dilinde olacaksan izleyici olamazsın ama:D Gelebilirsen bu yıl gel, ne yapıyoruz bak ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seneye artık :)

Seneye Japon Dilinde olacaksan izleyici olamazsın ama:D Gelebilirsen bu yıl gel, ne yapıyoruz bak ;)

Daha okullar kapanmadı nasıl geleyim? Ben gelmek istesem bile bizimkiler daha bırakmaz beni 2 ay daha dayanamadın mı bıktın mı bizden felan muhabbet'i döner uğraşamam bu arada Siyasi bilimler veya Adalet okumaya gelicem Ankara ünv. o zaman görüşürüz gelirim etkinliğinize... :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha okullar kapanmadı nasıl geleyim? Ben gelmek istesem bile bizimkiler daha bırakmaz beni 2 ay daha dayanamadın mı bıktın mı bizden felan muhabbet'i döner uğraşamam bu arada Siyasi bilimler veya Adalet okumaya gelicem Ankara ünv. o zaman görüşürüz gelirim etkinliğinize... :D :D

Pekala :P Seneye görüşmek üzere! :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.