Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

Aizen mühürlendi öldürülmedi...ben Aizen ölene kadar...Aizenden bir beklenti beklerim o herif sıradan değil :D

Aizen yakında tekrar ortaya çıkacak şuanda bleach son arcta bunun bitişiyle veda edeceğiz artık. İlerleyen manga bölümlerinde ne olacak ne bitecek görücez :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

Vala,aizen dövüşünde sırf alay etmek için mi yaptı ne,anlamadım gitti. Aizen ile dövüşe girecek,bizimkisi baktık god mod açtı. Şunla dişe diş dövüştürüp kaybetirse,daha iyi olurdu. He ichigo orada dedi,bile bile yaptı diye. Ne anladım bu işten,o kadar bölümü aizenin küstüm panpa gidiyom ya demesi için mi izledik?

İstediği kadar mantığa oturtursun falan boş,ichigoyu iyice db deki sarı saç olayına bağladılar. Benim beklediğim boynuzlu olacak aizenle dövüşüp,kaybedecek ama aizen tuzağa düşecek falan. 2 bölümde uçurdu çilek abimiz.

Aizen benim en sevdiği aliendir. Ama bir tırtıl yapmadığı kaldı. Normal haliyle kaptanları hoplatan adam yüzlerce kat güçlendi ichigo bunu öptü.

Ne anladım bu işten,ichigo hiç bir zaman kaybetmeyecek o zaman. Şu an tek düşüncem yeni bir ailen yaratacak aizenle ichigo dost olacak bu alienı kesicekler muhtemelen bu ruh kralı olacak. Aizen ichigoya saldıracak,,ichigo aizeni yenecek ruh kralı ichigo finish oldu bitit giti.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Bende Bleach hayrayım Sonradan izlemem rağmen hiçbir anime Bleach kadar zevk vermedi.Zaten bunu söyleyen çok kişi var Umarım devam eder mangasını takip etmekteyim herkese tavsiye ederim.Pek çok soruma Cevap buldum kubo Mangada her şeyi cevaplamaya başladı.Fillerini bile sıkılmadan izledim izlemek isteyen olursa tereddüt etmeden başlamalı diyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.