Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

Bleachi ben uzun zamandır takip ediyorum.Ben şahsen bitmesini istemiyorum :) Fakat sezon finali yapıp 1 ay bekleseler, özlesek hasret duysak fena olmazdı :) Fiillerde 2 aya kadar biter diye bir tahminde bulunuyorum.Fiilerin bitmesini de 4 gözle bekliyorum.Bu arada yeşil saçlı dediğiniz Nozomi :D Herneyse bn bleachin sonunu kötü görmüyorum.Fiiller bittikten sonra heyecanlı bir şekilde devam edeceğine inanıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu animenin heryeri fillse orjinal hikaye nedir.Bleach teki amaç nedir.Bu kurosaki kimi niye kuruyor.Holowlara ne oldu.Günlük alışkanlık olan holow saldırıları nereye gitti.Şimdi Holow dünyasnın tamamen ele geçrimedi mi bu shinigamiler.Aizen mühürlenmesi ile aslında Bleach bitmiş bir animedir.Sonuç olarak holow dünyasındaki tüm büyük güçler yenildi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu animenin heryeri fillse orjinal hikaye nedir.Bleach teki amaç nedir.Bu kurosaki kimi niye kuruyor.Holowlara ne oldu.Günlük alışkanlık olan holow saldırıları nereye gitti.Şimdi Holow dünyasnın tamamen ele geçrimedi mi bu shinigamiler.Aizen mühürlenmesi ile aslında Bleach bitmiş bir animedir.Sonuç olarak holow dünyasındaki tüm büyük güçler yenildi.

Yeni bir güçlü kötü karakter çıkartıp devam ederler, tüm uzun soluklu animelerde olduğu gibi. Naruto Madara ölünce bitecek mi ? Hayır. Yeni bir kötü karakter çıkartıp devam edecek..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Aizen geri döner(manga okumuyorum spoiler vermeyin) hem olmazsa Bleach'e yeni ana konu gelir. Çok mu zor hayırlısıyla filler bitsin.Gerçi fillerın konusu kötü olsada kaptanlar vs kaptanlar olduğundan hep arzuladığımız şeyi görüyoruz bir şu Nozomi bozuyor :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

BLEACH hepsinden tüm animelerden önce gelir fiileride dahildir buna (tabiki bu benim şahsi fikrim başka düşünen arkadaşlara saygılar.) konusu, çizimi,İchigo'nun azmi, her zaman güçlenmesi ve her savaşta heyecanlandırması bunu benim gibi bleach seven anlar, fakat sonunda çoğu fedakarlığı yapan ve güçlerini kaybedenin İchigo olmasına  katlanamıyorum ve Rukia'nın daha güzel olmasını isterdim.Zaraki, Byakuya,Hitsuguya da sevdiğim kaptanlardandır .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach sırf aksiyon ve savaş sahneleriniizliyorum gerisini tamamen atlıyorum.Konu itibari ile çokçekici değil artık.Yeni arc Bleach arcları arasında en sıkıcı olanı.Kubo Bleach hikayesini Ruhlar dünyasında Kral diye  tarif edilen  kişi ve kişilere atıfta bulunup hikayenin çerçevesini genişletse güzel olurdu.Ama birbirinden nerdeyse tamamen bağımsız hikayeleri araya sıkıştırıp parça pincik ediyor.Ağırdan takip edeceğiz Bleach.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.