Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekilde basladim ve cok sıktı 170 bölüm izledim dogru durust konu butunlugu yk yer yk zaman yk mekan yk tuhaf bi anime

ama bleach her hafta düzenli takipcisi oldum kötülügü su oluyor bekleyip toptan bölümleri izleyince cok güzel oluo yoksa ewt bleach fazla bi ilerleme kaydetmiyor cok az sey anlatilio bir bölümünde yani doyurucu olmuyor .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

bleach --farklı bii dünya --- hatırlıyorumda ilk 17 bölümden sonra bende bırakmıştım ama sonrahiç kalkmadan 140 bölümünü izlediğimi biliyorum  belkide bleachdeki inanç sistemi beniiçine çekti  düşünsel açıdan diğerlerinden cok farklı bi boyutta...  :-\....bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sabırsızlıkla beklediğim şey ichigonun aizen le dövüşürken kazandıgı o dağları yıkan gücüne kavuşması.Babası kavuşuyor yavaş yavaş bakalım oda kavuşacak mı?(babası ishidanın babasıyla karşılaşınca güçlerini gerimi kazandın demesinden anladım onunda final getsuha tenshou kullandıgını.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.