Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

Bleach tavsiye ettiğim arkadaşım bana bir soru sordu fakat bitireli uzun zaman olduğu için fikir yürütemedim biri cevap verirse çok memnun olurum (öyle aman aman bir soru değil zaten) :

şimdi bu yapay ruhlar vardı ya (pelüş bebekler) onlara ne oluyor? Benim bildiğim kadarıyla uzun süre hiç gösterilmediler bikaç filler bölümünü atladığımı hayal meyal hatırlıyorum acaba o bölümlerinden birinde akıbetleri nihayete erdi mi yoksa halen varlar da gösterilmiyorlar mı? Yoksa gösterildiler de ben mi görmedim (umarım çok saçma bir soru olmamıştır)

öğrense ne işine yarayacak o da ayrı bir mesele ama soru sorudur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne oluyor derken? 366 bölüm 2 ova 4 filmden bu soru mu çıktı dersem ayıp etmiş olur muyum? O bebeklerin işlevine gelince; bu shinigami milleti ruh... Bu yüzden de dünyada insanlara görünemiyorlar... Peluşlar da onların ruhlarının girmesi ve dünyada bedenen gezinebilmeleri için yapılmış sahte bedenler. Umarım soru budur. Ayrıca; ruh oldukları için dünyada gezinirken güçleri engellendiği için de bu bedenlere ihtiyaçları var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne oluyor derken? 366 bölüm 2 ova 4 filmden bu soru mu çıktı dersem ayıp etmiş olur muyum? O bebeklerin işlevine gelince; bu shinigami milleti ruh... Bu yüzden de dünyada insanlara görünemiyorlar... Peluşlar da onların ruhlarının girmesi ve dünyada bedenen gezinebilmeleri için yapılmış sahte bedenler. Umarım soru budur. Ayrıca; ruh oldukları için dünyada gezinirken güçleri engellendiği için de bu bedenlere ihtiyaçları var.

öncelikle soru benim değil, işlevlerini de gayet iyi biliyorum sadece ortalıkta hiç gözükmüyorlar bi şey oldu mu diye soruyorum arkadaşımın da merak ettiği bu, zaten öğrense ne işine yarayacak diye de belittim maalesef soruyu azıcık yanlış anlamışsınız (ya da ben anlatamadım kusuruma bakmayın)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

janset abla soruyu yanlış anladın sanırım :). arkadaş yapay ruhları soruyor. ben bildiğim kadarıyla cevaplayayım. bouncy filler'ında gelen 3'lü filler malzemesi olduğu için zamanla yok oldular. asıl karakterlerden bi tanesi kon en son ichigo shinigami güçlerini kaybettiği zamanlarda kayboldu. ichigonun daha fazla Kon'a ihtiyacı olmadığı ve ichigo'yu normal hayatına dönmesini zorlaştıracağını düşündükleri için SS Kon'u uzaklaştırdı diye tahmin ediyorum. Manga'da görünüyor ilerde mayuri almış deneyler yapıyormuş üstünde. en son nerede diye sorarsan kon 12. takımda deney malzemesi senin anlıcaın. diğer 3'lüyü bilemem ne gibi bişey uydururlar urahara aldı derler herhalde.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.