Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

Bleach izlemek, Naruto izlemekten daha çok zevk veriyor. Naruto'yu ve Naruto Shippuuden'i, Bleach'te güncele geldiğim ve beklemek zorunda olduğum için izlemiştim ve Bleach kadar etkilemiyor ya da diğer bir değişle sarmıyor. Bleach ilk göz ağırım herkesin vardır, ilk izlediği iyiki de animeye Bleach'le başlamışım :D ;D :D Naruto'yu da artık izlemem. Bıktım, sıktı ya nerdeyse bir tane pain vs vardı oda beklentileri kursağında bırakıyor  :'(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Bleach'ın mangası süper!:)

Ama animesinin açılış ve kapanış şarkıları da ayrı bir harika. Karakterler ve çizimlere laf yok. İzlemeye başlamadan önce gözüm korkmuştu. Bu kadar bölümü nasıl izleyeceğim diye. Fakat uzun sürsün de beni bir yerlere sürsün dedim ve böylece başlamış oldu. İyi ki de başlamışım. Herkese tavsiye ederim:) :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bleach iyice batırdı bence.. Saçma sapan oldu..

En az 50 bölüm bekliyorsun Aizen öyle yürüyor. Kimse yanına yaklaşamıyor. Sonra birden Ichigo geliyor adamı öldürüyor. Bu ne biçim iş.. :D

Ayrıca hepsini geçtim, orada mangayı tamamen bitirmesi gerekiyordu. Başka saçma sapan bir konuya daldı birden.. Kabak tadı verdi yani.. Ayrıca o filler bölümler de çok kötü.. Bir filler girer hadi bakalım en az 1,5 yıl filler izleriz.. Herneyse benden bu kadar.. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.