Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

• 3 hafta sonra...

Bu arkadaş yerine Tite Kubonun Shonen Jump dergisindeki röportajına inanın.

Çeviri: Beyond Birthday (2 satır çevirdim abartı yok :D)

-Bleach anime olarak gerçekten bittimi Tite-san ?

Tite Kubo: Evet Mangayıda 2-3 aya bitirmeyi düşünüyorum aklıma yepyeni fikirler geldi daha başka projelerle karşınızda olacağım.

Abuk kaynaklardan copy-paste yapmaya buraya mangayı sürekli takip eden biri olarak mangadanda belliki en az 3-4 sene devam edice gibi gözüküyo ne 2-3 ayı takip etsen sende anlardın atıp tutma bilmeden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abuk kaynaklardan copy-paste yapmaya buraya mangayı sürekli takip eden biri olarak mangadanda belliki en az 3-4 sene devam edice gibi gözüküyo ne 2-3 ayı takip etsen sende anlardın atıp tutma bilmeden.

Öncelikle laflarını 2-3 kez okuyup sonra yaz ben bu forumun normal üyesi değilim bir takım yetkilerim var. Ve ayrıca Shonen Jump dergisini bildiğini sanmıyorum böyle konuştuğuna göre bilmiyorsan ben söyleyeyim.

Shonen Jump dergisi her hafta animelerin satış rakamlarının, Mangakalara yapılan röportajların buluduğu resmi anime-manga dergisidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Öncelikle laflarını 2-3 kez okuyup sonra yaz ben bu forumun normal üyesi değilim bir takım yetkilerim var. Ve ayrıca Shonen Jump dergisini bildiğini sanmıyorum böyle konuştuğuna göre bilmiyorsan ben söyleyeyim.

Shonen Jump dergisi her hafta animelerin satış rakamlarının, Mangakalara yapılan röportajların buluduğu resmi anime-manga dergisidir.

Senden iyi biliyorum Shonen Jump'ı.Mangayı oku diyorum o zaman fikir sahibi olurdun.3 aymış.Shounen Jump'a böyle söylemiş diye okumuşsun garantisi?Belki okudğun yerde atıp tutmuştur biri.Eğer adam öyle bişi söylese manga'nın şuan sonlarda olması gerekirdiki daha ana olaylar bu gün yeni başladı.Okumadan gördüğünüz her halta inanmayın.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.