Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mystogan

Bleach

Recommended Posts

bleach'in mangası çok ileri ve halada gitmeye devam ediyor bunları videosu çekilcek mi yada çekilmişse hangi siteden erişebilirim

Guest Leffwn

bleach'in mangası çok ileri ve halada gitmeye devam ediyor bunları videosu çekilcek mi yada çekilmişse hangi siteden erişebilirim

Anime olarak diyorsan birkaç yıl daha bekleyeceksin.

Ben iki moviesinide izledim.. ama bende ingilizce dublaj olduğundan soğudum nedense..

Guest Leffwn

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D 

tumblr_maj3o7cFT91rw5193o1_500.jpg

İlk başta gin e sinirlenmiştim sonradan adam gibi adam çıktı :D ichigonun şu aizen ile savaşında saçları çok şekil oluyor süper :D

Bleach en sevdiğim anime ve şu ana kadar izlediğim en iyi anime :D

Aizen arc'ındaki mugetsu

Animenin final arc'ındaki form ve Getsuga Tenshou savaşı

Ve en önemlisi "Getsuga Tenshou" Deyişi

Bleach en iyi yapan bunlardır :D

bleach güzel anime. gerçi benim bleachteki en sevdiğim karakter kenpachi. neden sevdiğimi de bilmiyorum ama ana karakterden daha çok sevdiğimi itiraf edeyim.

Bleach izlemek, Naruto izlemekten daha çok zevk veriyor. Naruto'yu ve Naruto Shippuuden'i, Bleach'te güncele geldiğim ve beklemek zorunda olduğum için izlemiştim ve Bleach kadar etkilemiyor ya da diğer bir değişle sarmıyor. Bleach ilk göz ağırım herkesin vardır, ilk izlediği iyiki de animeye Bleach'le başlamışım :D ;D :D Naruto'yu da artık izlemem. Bıktım, sıktı ya nerdeyse bir tane pain vs vardı oda beklentileri kursağında bırakıyor  :'(

haklısın herkesin ilk göz ağrısı vardır. naruto da benim ilk göz ağrım. ayrıca bence bleach one piece ve naruto kadar güzel değildi.

ve seneler önce yapılmış bir yorudan alıntı da yaptım ya daha gam yemem. :D

ilk defa bleachi izlettiğim insanlar bleach gibi bir anime varmı acil söyle diye sorduklarında daha bulamadık diye cevap veriyorum

Bleach'ın mangası süper!:) Ama animesinin açılış ve kapanış şarkıları da ayrı bir harika. Karakterler ve çizimlere laf yok. İzlemeye başlamadan önce gözüm korkmuştu. Bu kadar bölümü nasıl izleyeceğim diye. Fakat uzun sürsün de beni bir yerlere sürsün dedim ve böylece başlamış oldu. İyi ki de başlamışım. Herkese tavsiye ederim:) :)

Hadi ya ben 75 te felan biraktm cook fazlaydi bolumleri usendim izlemeye