Jump to content

Bleach

Mystogan

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Son bölümlerde iyice tatsızlaştırdılar. Ya nasıl dayanıyolar? Ben olsam Aizene girmiştim. 280.'de  daha :D İchigo yok abi, sesini unuttum çocuğun.

bleach benimde ilk göz agrim diyebilirim ben kıyaslama anlaminda narutoyla aynı kefeye bile koymam bi arkadas yazmıs yukarda bleachi beklemekten sıkıldıgım icin narutoya basladim diye bende aynı sekil

Bugün kenpachi doğmuş kutlamayı unutmayalım. :D     

Posted Images

Nereye soracağımı bilemedim...

Şimdi ben Narutoyu somure somure izleyip guncel olduktan sonra mangayi okudum ve simdi uzun seri olarak Bleach basladim. Ama...

Manga okuyorum 3 cilt bitti mangaya devam mi edeyim yoksa animeye mi geceyim???

Bu arada su aizen anime 23.bolum manga 79 da gozukuyomus acaba 79a kadar okuyup anime mi yapsam

Beynim yandi pls help.

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 22.08.2016 at 15:57, Envitras yazdı:

Nereye soracağımı bilemedim...

Şimdi ben Narutoyu somure somure izleyip guncel olduktan sonra mangayi okudum ve simdi uzun seri olarak Bleach basladim. Ama...

Manga okuyorum 3 cilt bitti mangaya devam mi edeyim yoksa animeye mi geceyim???

Bu arada su aizen anime 23.bolum manga 79 da gozukuyomus acaba 79a kadar okuyup anime mi yapsam

Beynim yandi pls help.

:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Bleach'in animasyonu daha iyi sanki. Eski olmasına rağmen animasyon iyi bence. Özellikle Byakuya dövüşünü animede izle derim direk müziklerle daha çok gaza getiriyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Celine yazdı:

Bleach'in animasyonu daha iyi sanki. Eski olmasına rağmen animasyon iyi bence. Özellikle Byakuya dövüşünü animede izle derim direk müziklerle daha çok gaza getiriyor.

Simdi 20. Cilde kadar stok yaptim sonra animede nereye denk geliyosa ordan devam...

Bu kararı vermem uzun sürdü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 2 sene sonra...

"Üç büyükler" denen seriler içinden (böyle bir şey genel olarak ABD'de varoldu. Japonya'da hiçbir zaman olmadı), bir zamanlar çok düşük noktada gördüğüm ama zamanla beraber, ne kadar güzel şeyler işlediğini ve anlattığını farkettiğim seri. Bleach'in iki hikayesi vardır: bir önde sunulan, bir de arka planda işlenen. Arka planda işleneni fark etmeye başlamam ve deşmem, aynı zamanda bir zamanlar her yerde olan olumsuzluktan uzak kalarak kafamı dinlemem sayesinde, seri şu an favorilerimden bir tanesi haline geldi. Bleach'in lore (irfan) kısmını araştırdığım zaman aldığım zevki, hayatımda çok az şeyden aldım.

Bleach, yapboz gibidir. Hikayesinin bütün parçaları ordadır ama okuyucunun bir araya getirmesini bekler. Araştırmayı seven insanları teşvik eder. Sadece, kimi zaman birisinin bunun varlığını, hafif de olsa göstermesi gerekebiliyor. Aynı sebeple, mangasını daha çok severim. Animede belli nüanslar, ister istemez kayboluyor. Kubo'nun çizimlerinde karakterlerin yüz ifadelerine verdiği önemin bir sebebi vardı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.