Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mystogan

Bleach

Recommended Posts

Bleach bence çok güzel bir başlangıç yaptı.Ah birde yazın olsaydı bu bölümler okul açıldı bleach başladı :) Ama süper bir bölümdü openingi felan. Mangasını takip etmiyorum ama ara sıra okuyorum o yüzden neler olacağını biliyorum :D Ama anime izlemek bir başka oluyor ya bildiğin halde acayip bir şekilde heyecanlanıyorsun umarım hep böle gider ve umarım ki bir daha fiiler böle uzun olmaz :)

İzlemeye başlasam mı, hala kararsızım:(

izleyen çok var ben ilk 5 bölümü izledim çook sonra bir daha başlayacağım daha sonra ilgimi çeker belki diye :D narutoda da öyle olmuştu .... benim hoşuma gitmedi fazla senin ne tür anime sevdiğine de bağlı biraz

Hım...Bu genel, teşvik edici ve iç açıcı açıklama için teşekkürler.Ama hala kararsızım(:

konudan konuya atlamadıgı zaman iyi de tam konu ilerlerken araya baska konu sokmaları hic iyi olmuyor :o

Hım...Bu genel, teşvik edici ve iç açıcı açıklama için teşekkürler.Ama hala kararsızım(:

eğer izlemek için can attığın bir anime yoksa başla bence bakınız ben gintama bitince başlayacağım tekrar bleach e :o

Yeni bölümler iyi hoşta insan bleachin farkını göremiyor bir amagami ss yada chaos head izlemiş gibi oldum.Niyeyse okul başladığında bleachin okulda olan bölümleri başlıyor ??? kubo da harbi gıcık ta güzel bişeyler gelecek gibi bleachte openinginden anlaşılıyor :D (bu scandal adlı grup kaliteli şarkılar yapıyor birkaç tane opening bu gruptan zaten grup tamamen kız olduğundan kuzenim hemen bütün şarkılarını indirmeye başladı )

Teşekkürler, tekrar ama Code Geass'ı izliyorum şuan :D

Aizen ölmedi ölümsüz şuan sadece Reatsu çıkaşları mühürlendi yani kesin gelcek yoksa hayatta bırakmazdı mangakası...

Bide cehennem bölümleri başlıyacak bundan sonra bleach acayip güzelleşecek diyolar..... Bence ara konulara takılmayın izlemeye devam edin zaten kaç tane anime varki filler yüzünden bırakılacak anime değil bleach...

Bleach Güzel Bir Anime Bazı Bölümleri Sıksada Genelde Hoşuma Gidiyor Aizen Bitti Su Anda Fillerde Bitti İchigonun Yeni Güçlerini Cıkarmak İçin Uğraşıyorlar Ginjo Her Ne Kadar İchigoya İhanet Edecek Olsada İyi Bişi Aslında