Jump to content

Bleach

Mystogan
 Share

Recommended Posts

Bleach , naruto nerdeyse naruto kadar izleyici sayısına sahaip popüler bir anime ve bu animeyi sonlandırmak asrın hatası zaten mangadaki savaş sahnelerini anlamak zor  buda olunca iyice zora girdi iş

• 3 weeks later...

Bu arkadaş yerine Tite Kubonun Shonen Jump dergisindeki röportajına inanın.

Çeviri: Beyond Birthday (2 satır çevirdim abartı yok :D)

-Bleach anime olarak gerçekten bittimi Tite-san ?

Tite Kubo: Evet Mangayıda 2-3 aya bitirmeyi düşünüyorum aklıma yepyeni fikirler geldi daha başka projelerle karşınızda olacağım.

Abuk kaynaklardan copy-paste yapmaya buraya mangayı sürekli takip eden biri olarak mangadanda belliki en az 3-4 sene devam edice gibi gözüküyo ne 2-3 ayı takip etsen sende anlardın atıp tutma bilmeden.

Abuk kaynaklardan copy-paste yapmaya buraya mangayı sürekli takip eden biri olarak mangadanda belliki en az 3-4 sene devam edice gibi gözüküyo ne 2-3 ayı takip etsen sende anlardın atıp tutma bilmeden.

Öncelikle laflarını 2-3 kez okuyup sonra yaz ben bu forumun normal üyesi değilim bir takım yetkilerim var. Ve ayrıca Shonen Jump dergisini bildiğini sanmıyorum böyle konuştuğuna göre bilmiyorsan ben söyleyeyim.

Shonen Jump dergisi her hafta animelerin satış rakamlarının, Mangakalara yapılan röportajların buluduğu resmi anime-manga dergisidir.

• 2 weeks later...

Öncelikle laflarını 2-3 kez okuyup sonra yaz ben bu forumun normal üyesi değilim bir takım yetkilerim var. Ve ayrıca Shonen Jump dergisini bildiğini sanmıyorum böyle konuştuğuna göre bilmiyorsan ben söyleyeyim.

Shonen Jump dergisi her hafta animelerin satış rakamlarının, Mangakalara yapılan röportajların buluduğu resmi anime-manga dergisidir.

Senden iyi biliyorum Shonen Jump'ı.Mangayı oku diyorum o zaman fikir sahibi olurdun.3 aymış.Shounen Jump'a böyle söylemiş diye okumuşsun garantisi?Belki okudğun yerde atıp tutmuştur biri.Eğer adam öyle bişi söylese manga'nın şuan sonlarda olması gerekirdiki daha ana olaylar bu gün yeni başladı.Okumadan gördüğünüz her halta inanmayın.

• 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

aynen benim için bleach aizenden sonra bitti zaten 365 den sonrasını izlememiştim .... :) evet süper animeydi kimse agzını açıp tek kelime edemez ama bitti ..... aizenle birlikte bitmiştir bleach bence mangası bile okunmaz......(bence)