Jump to content

4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo

kaenx

Önerilen İletiler

Mihawk'ı kaçırdım mı şimdi?  :unsure:  Gerçi geç bakmıştım bende hangi karakterin çizilceğine.  :ph34r:

Neyse, sırada İchigo var. :D Perşembe okul da yok. Rahatça çizerim artık.  :lol:

Forumda ilgilendiğin için çok teşekkürler bu arada.  :lol:

hehehe bazen vakitler tutmuyor geç bile olsa çizilen resimler tabiki albümlerimizde yer alabilir,önemli degil vaktim oldukça tabiyki ilgilenmeye çalışıcagım ^^

arkadaşlar cizimleriniz çok güzel olmuş ben çok begendim ^^ ellerinize saglik,albümümüze ekliyorum hemen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hehehe bazen vakitler tutmuyor geç bile olsa çizilen resimler tabiki albümlerimizde yer alabilir,önemli degil vaktim oldukça tabiyki ilgilenmeye çalışıcagım ^^

arkadaşlar cizimleriniz çok güzel olmuş ben çok begendim ^^ ellerinize saglik,albümümüze ekliyorum hemen

Teşekkürler. :lol:

Rukia'yı İchigo'yu çizerken yapıcaktım. İchigo birinci sınıf çocuğu çizmiş gibi görüncekti. "Bu sayılır mı diycektim aah ah. :unsure: " Rukia'yı tutturamadım bir türlü. Çok eksiğim var anatomide hala. :( Bunları niye anlattıysam artık. :D

Biraz eski ama bunu paylaşayım artık. :lol:

92y5Lwn.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.